Şimdi Ara

Hi-Fi'cının Sinir boşaltma Topiği! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
5.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • imza bölümünü sizin gibi kullanamıyorum büyük renkli yada koyo harfler olcak şekilde kurcaladıkca karışıyor sonra uyarı alıyorum
  • Bari aşağıdaki yazıyı aynen kopyala imzana. O zaman sorun çıkmaz.

Bu arada ingilizce de büyük harfde İ olmaz. i sadece küçük harfde olur. Büyük harf yazıyorsan I yazacaksın. Tabiki Ü de yok. U olacak. Umarım yanlış anlamazsın.

PHILIPS 42PFL7603**ONKYO TXSR 701**DEFTECH BP 7002**DEFTECH CLR 2500**DEFTECH BP 10**DEFTECH SUPER CUP REFERENCE** KLIPSCH RB 81**WESTERN DIGITAL **DENON PMA 1500 AE**DENON POA 2800 POWER **DENON TU 1500RD**TECHNICS SHG 90**CERWIN VEGA E 312**JBL E 100**MARANTZ MA 700 VE 6100**DREAMBOX PVR 600 ES**
  • Gramophone, Columbia

Summary:
    This mono amp fufills a need for extra channels of amplification. I purchased it to power a center channel speaker and have been very satisfied by it. 125 THX Ultra certified watts for three bills is a bargain. This week I purchased a Sunfire 7 channel amp so now the Marantz will be powering a subwoofer and I have a second Marantz on order to power the other subwoofer. With the Sunfire powering the mains and the two Marantzes powering the subs, the sound will be sweet indeed. Bring on 7.1 soundtracks

şu an bu bir bilgi verebilirmi
  • Hayır.

Bana komple broşürü lazım.

Ayrıca imza da yakışmış.
  • MONOBLOCK POWER AMPLIFIER
    The compact Marantz MA6100 Monoblock Power Amplifier offers a modular approach to home theater system amplification. Measuring under four inches in width and rated at 125 watts into 8 ohms, the THX Ultra-certified MA6100 is ideal for creating multi-channel home theater and multi-room systems or for adding additional channels of amplification to an existing system.

THX Ultra certified
    125 watts into 8 ohms and 180 watts into 4 ohms
    High current power supply offers true low impedance drive capability
    Compact design¡X5 MA6100s occupy the width of a single conventional stereo power amplifier
    Remote control and DC trigger power on/off
    D-BUS remote control interface for integrated system operation

yrın inşallah zulalardan bulurum kesin

belki bu olabilir neyse gec oldu bana müsade
  • teşekkürler saolasın
  • Ok iyi geceler.

Ama bu gönderdiğinde değil.
  • müzik dinlediğim sistem hi-fi olmasada güzel hi-fi cihazlar almaya param yetmesede ıyı kotu bı solo7 aldık tıngır mıngır calıyo ama benım sınır olduğum nokta farklı

bı kere marshall boya fırmasına

sıtelerını koymuslar suslu puslu karıları yok gecenın asaletı yok bılmen ne gozum cıkaydıda o kırmıza boyayı gormeyeydım

yaw arkadas ne zamankı marshall ın fashıon serısı su bazlı sılıkonlu kırmızı boyayı alıp odayı boyadım odanın akustığı mahvoldu boyanın yapısı yağlı boya gıbı bısey

eskı plastık boyada duvarlar bır nebze sesı emıyodu bu boyada ole bısey yok ses fayans carpmıs gıbı gerı donuyor

uzun lafı kısası gıdıpde marshall ın fashıon sersı boyaları ıle boyanmıs odaya hı-fı kurmaya calısmayın sonra bıde gıdıp bı dunya akustık malzeme almak zorunda kalırsınız

bu arada kahrolsun su bazlı boyaa

yasasın ucuz plastık boya

• Kardeş. Adamlar ne bilsin senin Hi-Fi dinleti odasının akustiğini bozacağını. Üzerine Hi-Fi dinleti odasında, kullanılmaz da yazamazlar ki!

Hem Hi-Fi dinleti odasının kırmızısı bir kere çok ayıp. Ne tür müzik dinlesen, yine de tüm duyguları kabarır adamın o ortamda. Kırmızı...

• enteresan. Teknika nın tesbitte doğru ama. duvara da bir leopar postu; metal halat etrafa konuldun mu tam olur. çılgın haspalar.
    ses düzenlemesi için perde gibi emici eşyalar asılabilir. kırmızı perdeler, postlar, tüller, kaplan derisi, ayı postu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 23 Ağustos 2009; 14:15:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaRaBeeN

Bende en çok şu muhabbete sinir oluyorum:

Default kişi: Sende Beş artı bir var mı?
    Hi-Fi kişisi: Var işte bikaç şey
    Default kişi: Ne marka?
    Hi-Fi kişisi: Amfi xxx,speaker yyy,kaynak zzz,haa bide kablolar abc......
    Default kişisi: Hııııı anladım..Bende de filips var bin watt manyak çalıyor görsen
    Hi-Fi kişisi: ........
    Default kişi: Sesi yarıya getiremiyorsun valla acayip..Senin set kaç watt
    Hi-Fi kişisi: Kanal başına 130w kağıt üzerinde ama sanırım tam güçte bi 100w falan veriyordur
    Default kişi: Yapma ya azmış kaç lira ki?
    Hi-Fi kişisi : eh işte sanırım xxxx,xx tl dolaylarında benzeri hatta daha iyisini kurarsın..
    Default kişi: Neeee arabamı alıyon bea, benim sistem 600 lira hemde bin watt diyom hacı başka bi cihaz aramazsın
    Hi-Fi kişisi: .......

benimde en çok tav olduğum muhabbetlerdir

• TEKNİKA YAZILARI ATIYORUM ÖZELDEN ATICAKTIM HALLEDEMEDİM

Hi-Fi'cının Sinir boşaltma Topiği!
  • X

• X

• X

• teknika bu resim MA 700 lerin katoloğundan aldım resme dikkatli bakarsan iki anfinin bir artı ile eksiyi birleştirip öteki artı ve eksiyi hoparlöre girmiş bu bağlantı şekli 6100 ler için gecerli mi ne dersin olurmu acaba benim öğrenmek istediğim bu bu amacla almıştım şuan iki tanesini kullanıyorum ötekiler boşta eğer bu bağlantı şekli olursa cerwın vegalara kullanıcam

• Gönderdiğin kataloglarda köprüleme gözükmüyor. Son resmi tam yazıyı yazdıktan sonra gördüm. Mesajı hemen sildim varmış diyecektim. Ama dediğin gibi o başka ürün. Senin ürünler de ve gönderdiğin kataloglarda görünmüyor bu ibare. Açıklamaların da hiç birinde yok.

Zaten dikkat edersen son gönderdiğin farklı üründe, ayrıca swich'den de ayarlaman gerekiyor. Zaten sende bu ayar da yok! O sebeple sakın deneme.
  • en son bağlantı şeklini deniycektim ama iyiki denememişim saolasın ama aldığım zat bana oluyor demişti o nedenle son iki taneyi bu yüzden aldım ama riske girmeye değmez saolasın
    teknika bildiğin yada sende yamaha CX-1 PRE ANFİ VARMIDIR YADA DÜŞERSE HABERDAR EDERMİSİN
  • Hiç yok!

Bu arada Monoblock'ları satmayı düşünürsen yardımcı olabilirim.
  • Düşünürsen eğer, bir arkadaşım da Krell Pure A Class 45'e Kg'lık. Devasa High-End monoblock'lar var. Satacak ve çok uygun fiyata alabiliriz. Ayrıca senin cihazlardan da takas yaptırabilirim.

İlgilenirsen Pmail at.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.