Şimdi Ara

Hgs etiketini takmaya gerek yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
36.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bankadan böyle dediler plaka okunuyormuş. Hgs etiketini cüzdanınızda saklayın dediler. Böyle yapan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMMaNDeRCX -- 13 Temmuz 2018; 12:25:23 >

• Ben takmayı unuttuğumda okumadığını hatırlıyorum
  • Ben oyle yapiyorum. hgsden gecerken cuzdandi arabanin on camina koyuyorum
  • Bizdede takılı değil ruhsatta duruyor plaka okunmuyor veya hatalı geçiş yazıyor sonra sistemde düzelip kesiliyor zaten banka hesabına bağlı bakiye olmayınca otomatik yükleyip kesiyor bence takmaya fln gerek yok...
  • Benim de takili degil. Plakadan dusuyor.
  • aynen geçen gün tam geçiceğim sıra etiketi kolçaktan bulana kadar geçtim. otomatik düştü.
  • Benimki cüzdanda, herhangi bir problem yaşamadım.
  • Benim hiç etiket yok.Ptt den alırken eski araca bağlı olan hesabı yeni hesaba geçirdi.Etiket alıp 5 tl fazladan vermene gerek yok dedi bende almadım.Şimdi hgs den her geçişte kaçak geçiş diye uyarı veriyor ama sonra sistemde düzeltiliyor.
  • bunu bende düşündüm de, şehirler arası yollarda sorun olmuyor mu, girişte de okuyor mu yani en uzak mesafeyi yazmıyor, bundan eminiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McManamann

bunu bende düşündüm de, şehirler arası yollarda sorun olmuyor mu, girişte de okuyor mu yani en uzak mesafeyi yazmıyor, bundan eminiz?
    Giriştede çıkıştada plaka okunuyor
  • Ben de cama yapıştırmak istemedim, ön konsola cama yakın bir yere bıraktım duruyor öyle ve okuyor.
  • Benim camda yapışık fakat nedense okumuyor otomatik geçişlerde plakadan düşüyor fakat bir keresinde kuzey çevre otoyoluna girmiştim orada otomatik geçiş yoktu bariyerliydi okumayınca indim buton ile kart aldım çıkışta gişeden ödedim o sıkıntısı oldu.
  • Uzun süre etiketsiz kullandım (1-2 yıl kadar )ama hep devletin ücretli yollarını kullandım herhangi sorun da yaşamadım
    Özel köprülerde sıkıntı çıkıyor etiketsiz yavuz selim yavuz selim köprüsü gibi

etiket varken takmakta fayda var riske gerek yok bende şuan takılı
  • Ben de cami degistirdim sonrasinda 6-7 ay kadar etiketsiz kullandim mesaj geldi ptt'den hgs'niz bir suredir uygunsuz kullanildigi tespit edlmistir lutfen su sifreyle ucretsiz degisim icin ptt'ye gidiniz yaziyordu. Gittim degistim. Etiketsiz kullandigimda geçislerde kacak yaziyordu ama normal tarifeden kesiyordu ucreti.
  • Okumasa daha sonra plaka dan okuyor. Merak etmeyin para her türlü çekilir. Yeter ki hesabınız olsun içinde para olsun :)
  • Ben hgs etiketini bir jelatinin içine koydum ve bantla ön cama yapıştırdım, istersem kolayca sökebilmek için, daha sorun çıkmadı, okuyor doğru düzgün bir şekilde.
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    O plakadan okuyan devletin yollarinda bu ica mi ne zikkim sirketin yollarindan gectiginde sistemle oynamislar plakadan düşmüyor 2-3 ay sonra evine icra belgesi yolluyor karaktersizler
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    O plakadan okuyan devletin yollarinda bu ica mi ne zikkim sirketin yollarindan gectiginde sistemle oynamislar plakadan düşmüyor 2-3 ay sonra evine icra belgesi yolluyor karaktersizler
  • E neden etiket veriyorlar bunlar. Bana da demişlerdi takmana gerek yok diye.
  • Evet mantıklı aslında. Zaten kaçış bile yazsa normal ücretten düşüyor sistemde kayıt olduğu için
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.