Yarbay
16 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Forumuda takip ettiğim üzere hem internet üzerinden hemde tv yayınlarında özellikle kutuplaştırıcı başlıklar açılarak insanların tartışması birbirine küfretmesi saldırması hedefleniryor. Aktroldür karatroldur orasını bilmem ama trol olmayan normal forum üyelerinden ricam olumlu olumsuz cevap yazmazsanız sorun kalmayacaktır. Bu ayrıştırıcılık kasıtlı lütfen atılan yemlere düşmeyin
Arkadaslar aracimla yunanistana daha sonrada deniz yoluyla İtalya'ya gectim tekrara deniz yoluyla Yunanistan'a ve ulkeye döndüm. Otoban giris cikislarinda feribota binis ve inislerde ben baya problemler yasadim gitmek isteyeler bu sorunlari yasamasin diye bu basligi actim sorulariniza cevap verebilirim.
Herkese iyi forumlar.
Arkadaslar gercekten araba almak arabaya binmek çok külfetli bir is bu ay icerisinde araca harcadigim para gercekten gozumde buyudu
Kasko 1850
Sigorta 600
Vergi 500 kusur
Yazlik lastikler 215 50 17,,=1600(adam dukkani kapatiyordu sanirim fiyati uyguna denk geldi yoksa 3000 tl civarı)
Bakim 1200
Olay bu araba kapinin onunde dursa bile aylik 500 tl gidri var yakit konusuna girmek dahi istemiyorum
Kaskom 29/06 da bitecek mayis ayi icinde(25/05) kasko teklifi aldim 1557 cikti en dusuk 30/05 tarihinde fiyat aldim 1227 tl çıktı acaba bitmesine yakin fiyat alirsam daha dusuk fiyat cikar mi?
Siz ne zaman yaptiriyorsunuz genelde kaskoyu bitince mi bir ay kala falan mi
Remi hizmete mahsustur ibaresi tamamiyle is olsun diye yaziliyor sanirim ve insafsizce kullaniliyor resmi araclar. Ozellikle polisler polis araclarini kendi araclari gibi kullaniyorlar cok sinir bozucu
Her oglen cocugu almaya gidiyorum her oglen polis memuru polis araciyla geliyor ve inanin bana araci stop etmeden calisir vaziyette birakiyor 10-15 dk boyunca o arac calisir durumda bekliyor kendi araci olsa aynisini yapar mi acaba?
Pazarin oldugu gunler yine polisler pazar alis verisini resmi araca doldurup goturuyor.
Esini ise birakan mi ararsin cocugunu okula birakan mi ararsin.
Simdi tutturmuslar bir ekonomiyle top yekun mucadele diye mucadelenin bu keyfiyetten baslanmasi getektigini dusunuyorum.
Ya benim yasadigim yerde bu olay adet haline gelmis ya da butun yerlerde ayni onu merak ettigim icin actim bu basligi

Konuyu trafik ve biz basligi altina alabilirmi yonetici?
Otv indirimi liste fiyatlari ustunde ne kadar azalma gostersede alici icin fiyatlar degismeyecek
Vw passat comfort dizeli liste fiyati 240 civari iken zaten bu aralar 190 a birakiyordu liste fiyati azalsada satis rakami olan 190 nin altina inmeyeceklerini dusunuyorum diger dirmalarda ayni skoda vs. Adi indirim oldu yani ortada indirim yok bence
Son 3 haftada eurodizel 6.38 den 6.45 e cikti hani asel mobil sistem vardi zamlar yansimiyordu nasil oluyor bu is?
Arkadaslar eve dogal gaz aliyorum kombi tavsiyelerinize ihtiyacim var.
145 metre kare
En ust kat distan yalitim var catida lzocam serili
Guney cephe
Petek uzunlugu 8.5 civar
Karasal ve soguk bir iklim var sizler ne onerirsiniz
Benim aklimda :
Arsiton alteas one 24 ile buderus gb062 var sizin tavsiyeleriniz neler bilgili arkadaslar yardimci olursa svinirim
Bugün arabaya binerken çantayı yan koltuğa attım.bi anda shakerin kapağı açıldı koltuk komple whey oldu bir kısmını kuru bezle çekip attım ama yine de koku sinmis olabilir sıkıntı şu whey peynir altı suyundan yapılıyor bu wheyde sut dökülmüş gibi çıkmayan bir koku yaparmi. Basına böyle bir şey gelen var mi?
Wheyi suyla karistirmistim
Cam filmden ceza yiyenler geri dava acabilcekler yagitay kararindan dolayi
Kaynak:
http://www.kamudanhaber.net/m/guncel/cam-film-cezasina-itiraz-edebilirsiniz-h359773.html
Hakkında
Meslek: AMEL e
İlgi Alanları: araba
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.148
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 251.632 (Bu ay: 1.187)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.713 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.