Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (89. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.552
Cevap
75
Favori
338.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamen kapanması lazım. Bağlantı da hata olması muhtemel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler punto evo aracım için multimedya araştırıyorum önerebileceğiniz bir model varmı acaba ? bütçem max 1200 tl iyi markalar nelerdir alırken nelere dikkat etmeliyim yardımcı olurmusunuz teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba; Ankara da multimedya tamiri yaptırabileceğimiz tavsiye edeceğiniz bir servis varmı dostlar ???

Cihaz markası "AVGO"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sayın @SKRIIIEX;
    2013 Opel Astra H aracım için (essentia komfort modeli) OEM Vertech marka android double teyp aldım. Birebir tuşlar dahil uyumlu.Teybin android versiyonu 7.1. Cihazdan genel olarak memnunum. Bazı sitelerde ekranda araç klima bilgisi, kapı açık veya kapalı bilgisi, park sensör görsellerinin de ekranda görülebildiğini gördüm. Kullandığım teypte bunları göremiyorum. Bunun sebebi can bus decoder cihazı mı, aracın kendi yazılımı mı yoksa teypteki android yazılımı mıdır? Bahsettiğim bu bilgileri görmemin herhangi bir yolu var mı? Bir de bu teybin 1 Gb rami var. Bu tip teyplerin ramini arttırabilmenin imkanı varmı? Yani rami PC 'lerdeki gibi soketli takılabiliyor mu? Yoksa onboard olarakmı yer alıyor? Bu konularda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronostr

Sayın @SKRIIIEX;
    2013 Opel Astra H aracım için (essentia komfort modeli) OEM Vertech marka android double teyp aldım. Birebir tuşlar dahil uyumlu.Teybin android versiyonu 7.1. Cihazdan genel olarak memnunum. Bazı sitelerde ekranda araç klima bilgisi, kapı açık veya kapalı bilgisi, park sensör görsellerinin de ekranda görülebildiğini gördüm. Kullandığım teypte bunları göremiyorum. Bunun sebebi can bus decoder cihazı mı, aracın kendi yazılımı mı yoksa teypteki android yazılımı mıdır? Bahsettiğim bu bilgileri görmemin herhangi bir yolu var mı? Bir de bu teybin 1 Gb rami var. Bu tip teyplerin ramini arttırabilmenin imkanı varmı? Yani rami PC 'lerdeki gibi soketli takılabiliyor mu? Yoksa onboard olarakmı yer alıyor? Bu konularda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Araciniz kac model?

• 2013 Opel Astra H Essentia Komfort model
  • quote:

2013 Opel Astra H Essentia Komfort model

can bus yokmu cihazda
  • Can bus decoder kutusu var. Fakat dediğim bilgileri (araç klima bilgisi, kapı açık veya kapalı bilgisi, park sensör görselleri) ekranda göstermiyor. Direksiyon tuşları çalışıyor. Bu bilgileri göstermeme nedeni ne olabilir sizce?
  • quote:

Can bus decoder kutusu var. Fakat dediğim bilgileri (araç klima bilgisi, kapı açık veya kapalı bilgisi, park sensör görselleri) ekranda göstermiyor. Direksiyon tuşları çalışıyor. Bu bilgileri göstermeme nedeni ne olabilir sizce?

0531 636 51 14 yarin arayin goruselim

• Arkadaşlar Cyclone marka multimedya aldım araç honda civic 2016 Fb7. 2 Sorunum var
    - Araç USB Radyo CD farketmiyor klimayı açıkken sinyal veriyorum ses kısılıp açılıyor frene basıyorum ses kısılıp açılıyor. Sanki yeterkli akım almıyor gibi. Bu nedendir. Önceki teyipte böyle bir sorun yoktu.
    - diğer sorunumda radyo dinlerken kalite resmen berbat. yine önceki teyipte hiç bir sorun yoktu ama cızırtı ses kalitesinin bozulup düzelmesi yaşıyorum.

Ürün servis tarafından montaj edildi multimedya 0 alındı 2 ay oldu.
  • Toyota Hilux 2010 model araca orjinal teyibine şimdilik ön kapılara Pioneer TS-G1620F 300W Tweeterli hoparlör bağlamak istiyorum ancak bilgim yok anfi veya başka birşey gerekirmi? Yoksa direk orjinalleri söküp bunları taksamda çalışır mı? Sesi boğuk verir mi hissedilir bi performans artışı olurmu bi zaman sonra arka kapılara da bunlardan taksam olurmu? Biraz fazla sordum kusura bakmayın şimdiden teşekkürler..

• Arkadaşlar merhaba, Chevrolet Aveo 2009 sahibiyim. Aracın radyosu malumunuz orijinal şekilde. Vaktim kısıtlı olduğu için araç için hangi radyoların uyumlu olduğu pek araştıramadım. Sanırsam 7 inç olarak satılan ve dokunmatik olan navigasyonlu radyo tipleri uyumlu oluyor. Yalnız benim isteğim normal araçlara takılan standart radyolardan. Böyle geniş bir sokete normal araç radyosu taktırabilir miyim? Taktırsam arada kalacak o boşluğu nasıl kapatabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

• Merhabalar Megane 2 aracıma double teyp alma gibi düşüncem var navigasyon ve geri görüş kesin şart değil ama olsa iyi olur dokunmatik sorunsuz ve orijinal gibi görünecek bişey istiyorum Max bütçe 500 TL ne önerirsiniz avgo 1800 düşünüyorum şu an birde drivetech DC 7002

• quote:

Orijinalden alıntı: semihstr

Merhabalar Megane 2 aracıma double teyp alma gibi düşüncem var navigasyon ve geri görüş kesin şart değil ama olsa iyi olur dokunmatik sorunsuz ve orijinal gibi görünecek bişey istiyorum Max bütçe 500 TL ne önerirsiniz avgo 1800 düşünüyorum şu an birde drivetech DC 7002

kac model araciniz
  • 2007 hb model extreme paket radyoda sorun yaşıyorum çekim konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihstr -- 18 Mart 2018; 19:5:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihstr

2007 hb model extreme paket radyoda sorun yaşıyorum çekim konusunda

Elimdeki ürün araciniza göre isterseniz verebilirim 399 tl navi ve cd yok geri vites kamerasi hediyeli
  • Skrillex hocam 2010 model volvo s60 aracım var. Multimedia sistemi taktırmak istiyorum. Sormak istediğim husular şunlar: Bunu taktırdıktan sonra geri eski haline döndürebilir miyiz orjinal haline yani? Bir de kumandadaki tuşlar bu cihazlara bağlanabiliyor mu? Son olarak da hangi marka/model önerirsin? Fotoğrafı da bu hocam

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

• Sevgili SKRlllEX bana bir akıl ver.

Durumumu özetleyeyim;

2011 Mitsubishi Asx sahibiyim. Asx grubunda 2013 intense modelden çıkma orjinal multimedya 300-Tlye satılık görünce AUXtan kurtulmak için almaya niyetlendim. Sonra gördüm ki Cycolone marka 7"lik navili 2. el cihazı 350-TL ye buldum. Ancak fanının bazen ses yaptığını söyledi satıcı. İçime kurt düştü. Şu işi yapmışken sıfırlarına bakayım derken bu sefer Atakantuningi gördüm sonra da senin almama telkinini. (burda 3 sayfa almayın, dürüst esnaf değil denmiş, bile bile lades olsun istemem)

Şimdi sen bana söyle bu işi 500-TLyi aşmadan en makul nasıl çözeyim? Hiç ellemeden orjinal teyp ile yola devam mı edeyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GcGokhan -- 22 Mart 2018; 10:23:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GcGokhan

Sevgili SKRlllEX bana bir akıl ver.

Durumumu özetleyeyim;

2011 Mitsubishi Asx sahibiyim. Asx grubunda 2013 intense modelden çıkma orjinal multimedya 300-Tlye satılık görünce AUXtan kurtulmak için almaya niyetlendim. Sonra gördüm ki Cycolone marka 7"lik navili 2. el cihazı 350-TL ye buldum. Ancak fanının bazen ses yaptığını söyledi satıcı. İçime kurt düştü. Şu işi yapmışken sıfırlarına bakayım derken bu sefer Atakantuningi gördüm sonra da senin almama telkinini. (burda 3 sayfa almayın, dürüst esnaf değil denmiş, bile bile lades olsun istemem)

Şimdi sen bana söyle bu işi 500-TLyi aşmadan en makul nasıl çözeyim? Hiç ellemeden orjinal teyp ile yola devam mı edeyim?

Selam

Aracin özelliklerini kullammak istiyormusun

DVD ve Navigasyon olmasa olurmu

400tl ye cihazim 500 e 800e 1000e 1200e cihazlarim mevcut

• Navigasyon şart değil. Dokunmatik hassasiyeti üst düzey olmasına gerek yok. HD çözünürlük şart değil.

Bana orijinalini aratmayacak kalitede ses veren, USB çalıştıran, bluetoothtan çalışan, menüler arasında gezerken müthiş hızlı olmasa da kahır etmeyen bir alet yeter artar.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.