Yarbay
26 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 239 (Bu ay: 12)
Gönderileri
iyi günler aracimla rampa aşşaği giderken önemdeki kamyonet bi anda durdu ve geri geri bana çarpti
Kazanin Kamera Görüntüleri var ne yapmam gerekir
Selam arkadaşlar forza horizon 4 oynayanlar olarak bir araya geldik birlikte oynamak istiyenler discord sunucumuza ve oyundaki klubumuze katılabilirsiniz

Discordhttps://discord.gg/nVRKf4
Cami insaatin yakininda oturuyorum kar yagisi ufak ufak baasladi
Saat daha 3 ama erken başladik 1lt dubai den 40 tl ye aldigim smirrnoff u içiyorum beyler kadehimi size kaldiriyorum
beyler bu ağrı nasil geçer 2 kapsül 400mg x2 ilaç içtim banamisin demedi doktora gittim apse yapmiş antibiyotik verdi ağrıyor ama
İŞTE O AÇIKLAMA;

15 Temmuz 2016 tarihinde 23.00 sıralarında bir kısım 'Asker' şahısların Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne yönelik işlediği Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ne ve Devletine karşı silahlı isyan ve darbeye teşebbüs suçuna ilişkin olarak;

1- Silahlı isyan hareketinin başladığı saatten tamamen bastırıldığı saate kadar sosyal medyada (Twitter- özellikle silahlı isyan hareketinin başladığı sırada Twitter'da açılan #YURTTASULHKONSEYİ konu başlığı altında darbeyi destekleyici yazılar yazanlar hakkında- ve Facebook ve diğer sosyal medya ortamlarında ve çeşitli yayınlarda) bu silahlı isyan hareketini öven, destekleyen ve teşvik eden tüm yazıları yazanlar hakkında TCK madde 313, 39/2 (Türkiye Cumhuriyeti'ne silahlı isyana yardımda bulunmak ve suç işlemeye teşvik edip, veya suç işleme kararını kuvvetlendirmek), TCK madde 215 (Suçu ve suçluyu övmek), TCK madde 217 (Kanunlara uymamaya tahrik), TCK madde 218 (Basın yoluyla bu suçları işlemek) suçlarından dolayı;

2- Silahlı isyan hareketinin tamamen bastırıldıktan ve önlendikten sonra; sosyal medyada (Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya ortamlarında ve çeşitli yayınlarda) bu silahlı isyan hareketini öven, destekleyen ve teşvik eden tüm yazıları yazanlar hakkında TCK madde 215 (Suçu ve suçluyu övmek), TCK madde 217 (Kanunlara uymamaya tahrik), TCK madde 218 (Basın yoluyla bu suçları işlemek) suçlarından dolayı;

Resmen soruşturma başlatılmıştır.

Sonunda
Merhaba aracınıza profesiyonel ses sistemi uygulamaları stoklarimizda

Almanya Audio Fischer der ithal ettigimiz MATCH HELİK BRAX marka ürünleri aracınıza titizlikle uyguluyoruz

Fiyatlar için Lütfen Özelden iletişime geçiniz

Ürünlerimiz

Uygulamalarımız

Herkeze merhaba

Devecioğulları Elektronik olarak her türlü kırılmış ekran dokunmatik bozuk ekran bozuk teyp bozuk multimedya ürünlerinizi tamir ediyoruz

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PubwaR-PC
Bilgisayar
AMD Phenomll x4 - 955BE / 12GB Ram / HD4830 VGA / 2TB HDD /
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Samsung 5620
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Besiktas
Steam
Steam
TV
LG
Klima
Klima
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Notebook
Dell
GPS, Navigasyon
Piranha
Dünyadan Futbol
FC Internazionale Milano
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.985
İkinci El Bölümü Mesajları: 144
Konularının görüntülenme sayısı: 321.524 (Bu ay: 3.597)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.079 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.