Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
2.551
Cevap
75
Favori
339.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar yogunluktan dolayi ilgilenemiyorum burayla fazla

Mesaj atarken nickimden bahsederek "@SKRIIIEX" tirnakisareti olmadan sorununuzu yazarsaniz gorebilirim veya bana ozel mesaj ile ve ya 0531 636 51 14 nodan whatsappdan ulasabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneyt_aydin@msn.com

Merhaba, newfron NF-ANH6 android cihazım var. 2014 civic FB7 için. Montajı yapan arkadaşlar geri görüş kamerasına bağlayamadı ve tuş programlama yada atama özelliği çalışmıyor. sizce sebebi ne olabilir.
    şimdiden teşekkür ederim.

Telefon numaranızı verebilirseniz direk aramak isterim.

531 636 51 14

• quote:

Orijinalden alıntı: dentis

Merhaba 2013 model wolksvagen cc için multimedya sistemi almayı düşünüyorum.Anladığım kadarıyla android tabanlı bir sistem alamam daha mantıklı gözüküyor.yurtiçi ve yurtdışı araştırmalarında farklı ram ve depolama alanları ve çekirdek sayıları olanları var.aşağıdaki linkteki ürünlerle ilgili ne düşünüyorsunuz
    https://tr.aliexpress.com/item/Octa-Core-Android-6-0-1-Car-Radio-DVD-GPS-Player-For-VW-Volkswagen-Magotan-Passat/32817945291.html?spm=a2g10.10010108.1000016.1.2fda185fNDdivM

https://tr.aliexpress.com/item/10-1-Android-6-0-Octa-Core-2GB-RAM-32GB-ROM-Car-DVD-Player-Radio-Stereo/32820317029.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.272.omDIyb

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-volkswagen-passat-multimedya-navigasyon-usb-2011-2014-android-524764098/detay

Yurt disi urunlerde garanti olmuyor ilerde sikinti cekersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: coskun_06

Merhabalar. Aracim 2004 model bmw e46 kasa. Aracima mültimedya sistemi almak istiyorum hangi marka nasıl birşey tavsiye edersiniz. 2500 tl butçem var. Dokunmatigi kaliteli kasmayan donmayan radyosu sıkıntısız geri görüş kamerası da olabilir ön kapı hoparlörlerinide değiştirebiliriz. Çokta Yükses sesle dinlemem. Gorselde ki gibi açma kapama dügmesi alttan olan tercihim androit de olur windows da

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

Tavsiyeleriniz için teşekürler..

531 636 51 14

• SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    Passat highline 2014 model scandisk girisi nerde ben bulamiyorum arabayi yeni aldim

• arkadaşlar aracımda navimex 9912 hd takılı ve iki yıl oldu bir sorun yasamadım.cihaza 1 tb lık harici hrddiski takıyorum video müzik ve içine araç ön kayıt kamerası kaydı yapabiliyordum.bu harddiski aileden biri aldı bende kendime 250 gb lık laptop harddiskine kasa alıp harici harddisk yaptım.normal olarak bilgisayara bağladığımda içine müzik video atıp bilgisayarda kullanabiliyorum.bu harici harddiski televizyona veya araçtaki multimedyaya bağladığımda görmüyor.sorun harddisktemi yoksa tv veya uydu alıcısı veya multimedya damı yardımlarınızı bekliyorum.tşk.
  • Buldum usb girişi yokmuş sadece aux varmış biliyorum çok saçma highline 2 arabada usb girişi yok

• Herkese merhaba, 2010 model pejo 5008 var. Bizden önceki sahibi Avgo multimedya taktırmış ama şu an ses var görüntü yok. Yani duğmelere basınca park srnsorunden falan ses geliyor ama goruntu yok. Multimedya takan yere gittim bizlik bi şey değil yazılım atılması gerek dediler. Ankara ya da Bursa da yapan var mıdır?

• selamlar bir konu hakkinda sizdenyardim beklemekteyim sorunum ise aynen su aracimdaki multimedya cihazim markasi hizpo yurtdisindan geldi 7.1.2 androit cihaz geri gorus kamerasi baglandi 2 gun sonra goruntu birden kesildi ekranda herhangibir.degisiklik yok baglantilar kontrol.edildi ordada skinti.yok.baska cihazda denendi kamera calisti.sizce sorun ne olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iog

Herkese merhaba, 2010 model pejo 5008 var. Bizden önceki sahibi Avgo multimedya taktırmış ama şu an ses var görüntü yok. Yani duğmelere basınca park srnsorunden falan ses geliyor ama goruntu yok. Multimedya takan yere gittim bizlik bi şey değil yazılım atılması gerek dediler. Ankara ya da Bursa da yapan var mıdır?

Istanbula kargolayabilirseniz yapariz

• quote:

Orijinalden alıntı: aozaslan

arkadaşlar aracımda navimex 9912 hd takılı ve iki yıl oldu bir sorun yasamadım.cihaza 1 tb lık harici hrddiski takıyorum video müzik ve içine araç ön kayıt kamerası kaydı yapabiliyordum.bu harddiski aileden biri aldı bende kendime 250 gb lık laptop harddiskine kasa alıp harici harddisk yaptım.normal olarak bilgisayara bağladığımda içine müzik video atıp bilgisayarda kullanabiliyorum.bu harici harddiski televizyona veya araçtaki multimedyaya bağladığımda görmüyor.sorun harddisktemi yoksa tv veya uydu alıcısı veya multimedya damı yardımlarınızı bekliyorum.tşk.

Fat32 ile bicimlendirin araca taktiginizda kullanilmasi icin yeniden cihazdan bicimlendirin

• bugün 1 tb harddisk geldi sitemine baktım.NTFS sistemin ve hem tv hem uydu ve hemde multimedyada sorunsuz çalışıyor.benim 250 gb lık harici harddiskim de aynı NTFS sistemi tek tek ikisini özelliklerini inceledim. 1 tb olan ve hepsinde çalışan usb 3.0 olduğu ve kablosunun bir tarafı usb diske takılan yerinin farklıolduğunu benim 250 gb lık harddiskin ise USB 2.0 olduğu ve kablonun heriki tarafının aynı usb olduğunu gördüm.sanırım usb 2.0 ile 3.0 arasında fark var ve 2.0 da gücün az olduğu 3.0 da ise güc elektriğini fazla olduğu bu sebeble çalışabileceğini düşündüğümden harici harddiskim için usb 3.0 kasa da deneyeceğim.
  • 2012 punto evo aracimi yeni aldim uzerinde black panter marka windows ce isletim sistemli multimedya cihazi var. Hem kapi kilit acma kapama tusu calismiyor hemde bluetooth uzerinden baglaninca bip tarzinda bir parazit var. Bu modellerde sorun yasayan varmidir. Yada tamiri mumkunmudur

• @SKRIIIEX selam Hyundai Tucson için ar-lox android 7.1 cihaz almak istiyorum. tavsiye eder misiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyilmaz28

2012 punto evo aracimi yeni aldim uzerinde black panter marka windows ce isletim sistemli multimedya cihazi var. Hem kapi kilit acma kapama tusu calismiyor hemde bluetooth uzerinden baglaninca bip tarzinda bir parazit var. Bu modellerde sorun yasayan varmidir. Yada tamiri mumkunmudur

en dandik markayi almişsiniz cop denilebilir bir ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: verbaba

@SKRIIIEX selam Hyundai Tucson için ar-lox android 7.1 cihaz almak istiyorum. tavsiye eder misiniz ?

etmem garantisi biraz sıkıntılı navimex öneririm ve ya convex dilerseniz 2side elimde mevcut

• @SKRIIIEX

mrb , pıoneer avh-p5350 marka teyp aldım telefonumu nasıl tanımlayabılırım ? samsung note 5 ile uyumlumudur ? yada türkçe kullanım kılavuzu varmıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

quote:

Orijinalden alıntı: kyilmaz28

2012 punto evo aracimi yeni aldim uzerinde black panter marka windows ce isletim sistemli multimedya cihazi var. Hem kapi kilit acma kapama tusu calismiyor hemde bluetooth uzerinden baglaninca bip tarzinda bir parazit var. Bu modellerde sorun yasayan varmidir. Yada tamiri mumkunmudur

en dandik markayi almişsiniz cop denilebilir bir ürün

Benden onceki sahibi almisti malesef. Peki bluetooth ve kilit tusu hakkinda yapilabilecek bisey varmidir?

• @SKRIIIEX

Değerli Dostum; bir tavsiyeye de benim ihtiyacım var. 2012 model yeni kasa Captiva için bir arayış içindeyim. Sıkıntı çıkarmayacak düzgün çalışan bir multimedya önerebilir misiniz? Aracı aldığımda üzerinde çok uyduruk, navimaster marka bir cihaz vardı, onu değiştirmek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aux girişi olan araçta usb dönüştürücü kullanıyorum bi sıkıntı çıkarır mı

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.