Şimdi Ara

Heroes of Might and Magic III ve In The Wake of Gods (15 SENE DOLDU!) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
3
Favori
39.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yıllar once oynardık brz bos beles olurdu hani şimdi şimdi keyfe oynuyorum :) sizler kadar pıskoya baglayamadım ama bılenler söylesın herom hız buyusu yapacak ve bu buyu tum ordumu etkıleyecek bu nasıl oluyor? Bır savas esnasında rus ordum kremlın sarayım varken adını onemsemedıgım ama seklı semalı hosuma gıden ıfrıtın masum halı mavi cinime okcuma buyu yaptırdım ve herkese işledı sonrakı roundda yıne buyu yaptırdım bu sefer sadece yaptıgım karaktere işledı aga bu nedir nedendir nasıl olur hepsinin etkılenmesı ? ufak ufak saralım dıoz
  • Üniversite zamanlarından ben de az hot-seat oynamadım arkadaşlarla. Armageddons Blade genişlemesi ile efsane olmuştu oyun. WoG denemedim açıkçası denemek de istemiyorum. Oyunun orjinalliğini bozmayı istemiyorum. Şöyle sağlam bir firma çıksa da HoMaM III ' ü baştan yaratsa.
    Heroes V ' i ilk çıktığında oynamıştım fena değildi. Şimdi nasıl acaba tavsiye edermisiniz?
  • ak14 A kullanıcısına yanıt
    O büyülerin bütün orduyu etkileyen versiyonları var isimleri "Mass" diye başlayan. Mass Speed sizin aradığınız, genelde mage guildin 3.veya 4. katında açılıyorlar.

Beşinci oyun güzeldir aslında grafik stili ve saçmalayan hikayesi dışında. Tribes of the East ek pakedini tavsiye ederim özellikle.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    üstad mass speed malesef yok eart buyulerıne tam sahıp olup bırsey yapınca oluyor sanırım hatta sunuda gordum bır oyund kalede ıken buyu calısıyordu kale dısında calısmıyordu...Dıger oyunların traillerine görsellerıne baktım grafıklerı gereksız agır japon ısı cocuk oyunu gıbı bır goruntu olustu bende bu yuzden tercıhım degıldır
  • hatta buna sahıp olunca buyuye tıkladıgınızda twice yazmakta işte bunu nasıl alcaz ki anladıgım kadarıylada bır hero tum buyulere sahıp olabılıyor ama etkısınde hayır hatta hero 3 complete de hıle ıle kasmaya calısın heronuzu 72.sevıyeden sonraydı sanırım 10 sevıyeye yakın bırden verıyor gerısı yok :D
  • ak14 A kullanıcısına yanıt
    Speed air magic te hocam Haste diye geçiyor. Mass olması için Air da expert olmanız gerekiyor.
    Önceki anlattığım 2. oyunla ilgiliydi, ne alakaysa kafam oraya gitmiş yazarken.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    hımm evet hocam olabılır thunder bolt a sahıp ısem bu ozellıge de sahıp oluyordum kı ben öncelıkle earth buyulerıne yöneldım son dönemlerde air büyüleri cok cazıp gelmıyordu :D
    valla bırtek 3 ü oynadım sonrasında 4 cıkmıstı bu oyunu öğreten abim begenmemışti 5 e de göz attıgımda ben begenmedım grafık olarak kı gunumuzde bıldıgın knight -metin 2 gıbı olmustu ..Klasıkler bır baska
    HMM3 ; Diablo 2 ;Medieval Total war 2 ; Seven Kingdoms ; Age of 3 ;Castle Strike ;Cm4 ;Fifa world cup ; High Life ; Cs ;COD 2 ; Mohaa Hitman :D aklıma gelenler bunlar ki Bunların keyfi bambaşka grafik belki ikinci planda ama Oyunun mantıgı Oyunun Senaryoları O yaratıcılık o tat hicbirinde yok maalesef :( Nysem HMM3 ile Hava Ateş Toprak Bükmeye Devam :D
  • beyler heroes 3 hd indirdim ama heroes 3 armageddons blade - the shadow death - wog - horn to abyss bu oyunların hiç birini bulamadım olan varsa bi link atsın lütfen çocukluk oyunum oynayasım var bulamıyorum
  •  Heroes of Might and Magic III ve In The Wake of Gods (15 SENE DOLDU!)

Büyük ihtimal donanım hatası ama bu hatanın olası çözümünü bilen karşlaşan var mı?
  • online oynama şansımız var mı
  • Hort :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.