Şimdi Ara

Heroes of Might and Magic III ve In The Wake of Gods (15 SENE DOLDU!) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
3
Favori
39.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay beeee arkadaşın evinde az sabahlamadım hereoes 2 için. 3-4 kişi oturur hereoes 2 oynardık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derkin -- 19 Şubat 2008; 12:45:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: NOAGANOSİE

quote:

Orjinalden alıntı: neuro

kaynak ?

kaynak Winston Soft
  • Güzel Oyuna Benziyor Arkadaş Oynamak Lazim Nostalji İçin
  • Hortlatırım.

Bilgisayar format yedi. Oyunu yedeklemiştim ama WoG'u unutmuşum. Bence oyunun kendi hali daha güzel. En azından sürekli oynandığında daha tatmin edici bence.

Bu arada yeni favori kalem Rampart. Bilhassa oyun oynarken o kadar güzel br müzikle dinlenmek... Ooofff ooofff!!!

Rampart>Tower>Castle>Dungeon>Inferno>Fortress>Necropolis>Stronghold

Not: Sıralama kişseldir, sadece savaşçılar değil kalenin şekli ve müziği de dikkate alınmıştır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

Bilgisayar format yedi. Oyunu yedeklemiştim ama WoG'u unutmuşum. Bence oyunun kendi hali daha güzel. En azından sürekli oynandığında daha tatmin edici bence.

yok aga sana şiddetle wog u kurmanı tavsiye ediyorums, oyuna mükemmel eklemeler yapıyor, walla ben wog olmadan normal hero3 oynayamıyorum artık gerisini sen düşün

quote:

Bu arada yeni favori kalem Rampart. Bilhassa oyun oynarken o kadar güzel br müzikle dinlenmek... Ooofff ooofff!!!

Rampart>Tower>Castle>Dungeon>Inferno>Fortress>Necropolis>Stronghold

nekroları çok aşağıya atmışsın amma oyunun en manyak fraksiyonu onlardır, şadov of det eklentisinden beri aşırı güçlendiler zaten, wog da ise kelimenin tam anlamıyla coşuyorlar
  • Yevaud, hacı WoG'u ben de oynadım çok güzel, ona lafım yok. Ama oyunun kendi halini oynamak daha zevkli geldi bana niyeyse. Ayrıca Nekro'ları hiç sevmiyorum. Paso karşıma çıkıp yeniyorlar beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 29 Şubat 2008; 23:13:49 >
  • quote:

Ayrıca Nekro'ları hiç sevmiyorum. Paso karşıma çıkıp yeniyorlar beni.

nekroları yenmek için hızlı davranacaksın, hasata başlamadan indirmen gerekiyo onları, çünkim hasata bir başladılarmıydı iskelet sayıları lejyonlarla sayılıyor, eh birde liç kombinesi çaktılarmıydı (Cloak of the Undead King) o haritadan çık zaten
  • aşağıdaki linkten indirebilirsiniz wog u.bu oyunu oynayan ve sevenlerin mutlakaki oynaması gereken bir yama.
    kuruluma başlamadan önce bilgisayar dil ayarlarını ve konumunuzu ingilizce-abd diye ayarlamanız lazım.kurulum bitince tekrar düzeltebilirsiniz.

wog 3.58-f
    http://r apidshare.com/files/65763328/H3_WoG_3_58_f_Complete__mod_of_T2_2112_.rar

bu da harita sıkıntısı çekenler için bulunmaz bir nimet

http://r apidshare.com/files/66015657/xantymaps.rar

Heroes of Might and Magic III ve In The Wake of Gods (15 SENE DOLDU!)

haftalık üretime dikkatinizi çekerim

yeni gelen wog kalesi.

bir sürü yeni yaratık ve en onemlisi yeni bir kaynak olan mitril.

mitril ile her yerde update yapabiliyoruz.misalen capitol u yaptirdiniz ve gunde 5000 altın geliyo.

mitril sayesinde update e devam edebiliyorsunuz.gunde 30000-40000 yapın isterseniz.

ve ya melek li kaledesiniz haftada 3 tane melek geliyor.yine update ler ile bu sayıyı istediğiniz kadar arttırabiliyorsunuz.

aynı şekilde düşmanlarınızda faydalanıyor bu durumdan.

savaşların buyuklugunu tahmin edebiliyorsunuzdur şimdi.

inanın aldığım zevki 2 ye katladı bu yama.herkeze tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 2 Mart 2008; 12:38:37 >
  • Eskiler İyidir Payşaım için saol
  • uykusuz gecelerin sonunda hep bi tane adam çıkar benim koskoca bi gecede ele geçirdiğim 4 kaşemi 4 hamlede dümdüz ederdi bende saçbaş kalmazdı, ulen yemedin içmedin adam mı ürettin nerden buluyon bunları diye kendimi parçalardım ben sizler kadar tecrübeli değilim çok yaklaşmama rağmen bi bölümünü bile tam anlamıyla geçemedim bu oyunun ama çok seviyorum bi püf naktası verecek arkadaş varmı ben nerde yanlış yapıyorum, sislerin arasından bi adam çıkıyo ve 5-6 saatlik emeğimi 15 dakkada dümdüz edip basıp gidiyo çıldıracam yaw.
  • ne oyundu yaaa... bi civ serileri bi de heroes3 uykusuz geceler demekti benim için
  • mukemmeldi bu oyun ya, tek bilgisayarda iki kişi saatlerce oynardık, o beni beklerdi ben onu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fatality_AN8

uykusuz gecelerin sonunda hep bi tane adam çıkar benim koskoca bi gecede ele geçirdiğim 4 kaşemi 4 hamlede dümdüz ederdi bende saçbaş kalmazdı, ulen yemedin içmedin adam mı ürettin nerden buluyon bunları diye kendimi parçalardım ben sizler kadar tecrübeli değilim çok yaklaşmama rağmen bi bölümünü bile tam anlamıyla geçemedim bu oyunun ama çok seviyorum bi püf naktası verecek arkadaş varmı ben nerde yanlış yapıyorum, sislerin arasından bi adam çıkıyo ve 5-6 saatlik emeğimi 15 dakkada dümdüz edip basıp gidiyo çıldıracam yaw.

sislerin ardından bi adam çıkıp geliyor diyorsun ya.iş te hatan burda.

sis mis bırakma haritada.her yanı gez her skill in ustune atla

yenilmekten felan korkma.onemli olan madenleri ele geçirip defansını atağını arttırmak.

gerisi zaten kolay.heleki town portal ı öğrenirsen kalelerinede sarkamaz kimse.ozaman cok daha guzel olur.
  • Üstad ağzına sağlık ya bende diyorum biyerde hata yapıyorum komutanı güçledirecem diye uğraşıp güçlü bi ordu kuruyodum, tabi adamların eli armut toplamıyo ben hehh tamam gelin ulen diyorum oda ne herif benim iki katım nerdeyse nasıl yapıyosun len diyorum ben 3-4 saatte anca bu kadar toplaya bildim herif 2 katını yapmış

Bide Town Portal nedir üstad sanıyorum bu seviye atlama ile ilgili bisey yanlış mı acaba bide yaratık kombinasyonu tavsiyesi olan varmı en sağlam ekibi nasıl kurabiliriz ben Necropis i çok seviyorum kara şövalye favorim
  • şimdi şöyle özetliyeyim town portal dediğimiz bir büyü.haritanın neresinde olursan ol bu büyüyüyapınca seçtiğin kalene ışınlanırsın.(nasıl süper değilmi )

haritadayken sağ tarafta bir kitap ikonu vardır ona basarsan büyülerini görebilirsin.

savaştıkça skill lerin arttıkça ve değişik kalelere girdikçe farklı farklı büyüler öğreneceksin.

anlatmayla öğrenilcek bir oyun değil yılmadan devam etmen lazım.

özellikle büyülerin neye yaradığını öğrendikçe aldığın zevk dahada artacak.

mesela savastasın meleklerini katletmişler.bi büyü hoop melekler tekrar ayakte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 4 Mart 2008; 15:40:54 >
  • Hee o kitaptaki büyüleri hatırlıyorum ama ben onların kahramanımın savaşlardan sonra kazandığı büyü güçleri olduğunu, ve ancak savaş ekranında düşman yaratıklara karşı kendisi kullanıyo ya o büyülerin kitaptaki hali olarak düşünüyordum,

Kusura bakma üstad cahilliğime ver, senin söylediklerinden sonra ben şöyle bi sonuç çıkartıyorum ben haritada hernerde olursam oliyim, sag tarafta bulunan kahramanın atak, defans, skilleri ve bilgilerini gördüğüm ekranda kitap resmi var bu kitaptan tıkladığımda istediğim büyüyü kullana biliyorum, ve bu büyüleri kullana bilmek için sadece savaş ekranında olmam da gerekmiyor, normal harita üzerinde iken de kitaptaki büyüleri kullanabiliyorum
  • 1- Centaur Captains, Skeleton Warriors.
    Tercih: Skeleton Warriors

2- Magoggs, Lizard Warriors.
    Tercih: Lizard Warriors

3- Royal Griffins, Grand Elves.
    Tercih: Royal Griffins

4- Crusaders, Ogre Magi, Medusa Queens
    Tercih: Medusa Queens

5- Zealots, Thunderbird, Minotaur Kings, Mighty Gordons
    Tercih: Mighty Gorgons

6- War Unicorns, Naga Queens, Scorpicores, Dread Knights
    Tercih: Dread Knights

7- Archangels, Gold Dragons, Titans, Arch Devils, Balck Dragons
    Tercih: Black Dragons

Böyle bir katılım bekliyorum. Şu anki favori kalem Dungeon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 4 Mart 2008; 18:09:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fatality_AN8

Hee o kitaptaki büyüleri hatırlıyorum ama ben onların kahramanımın savaşlardan sonra kazandığı büyü güçleri olduğunu, ve ancak savaş ekranında düşman yaratıklara karşı kendisi kullanıyo ya o büyülerin kitaptaki hali olarak düşünüyordum,

Kusura bakma üstad cahilliğime ver, senin söylediklerinden sonra ben şöyle bi sonuç çıkartıyorum ben haritada hernerde olursam oliyim, sag tarafta bulunan kahramanın atak, defans, skilleri ve bilgilerini gördüğüm ekranda kitap resmi var bu kitaptan tıkladığımda istediğim büyüyü kullana biliyorum, ve bu büyüleri kullana bilmek için sadece savaş ekranında olmam da gerekmiyor, normal harita üzerinde iken de kitaptaki büyüleri kullanabiliyorum

tabiki kullanabiliyorsun.

uçmaya yarayan büyü ışınlanmanı sağlayan kalelerine gitmeni sağlayan.komple haritayı gösteren.

çeşit okadar çok ki anlat anlat bitmez.

küçük bir örnek.devasa bir ordu ustune geliyo.dalarsa kurtulusun yok.hooop bi büyü adam senin ordunu çok daha fazla görüyor ve arkasına bakmadan kaçıyor

dur bak bende gaza geldim başlıyayım yeniden
  • beyler size 2 soru sorcam 1 bu youn online mi?? iki onlinesa veya deilse link alabilirmiyim.?? link vermek yasak biliyorum ama site içi bi link varmı??
  •  Heroes of Might and Magic III ve In The Wake of Gods (15 SENE DOLDU!)

işaretli yerden giriyorsun.

şimdi azıcık fikir olsun diye water walk malum suda yürüyebilmeni sağlar.town portalı zaten anlattım.diemension door ışınlanmana yarıyor.

burada da hero(general in) nun(fazla oyun içi terim kullanmak istemiyorum ozaman pek bir şey anlamayabilirsin)
    yetenekleri war.

önemli bir kaçını sayarsak

wisdow büyüleri öğrenebilme yeteneğin.yani bunu expert yapmassan level 3-4-5 büyülerini öğrenemessin. illaki şart

earth magic...earth büyülerini etkin bir şekilde kullanmana yarar.

misalen town portal earth sınıfı bir büyüdür senin bu özelliğin gelişmemişse yine kullanabilirsin ama kullandığın zaman en yakın kalene ışınlar seni.halbuki bu özelliğin expert olunca gitmek istediğin kaleni sen seçersin.

vs vs.

takıldığın yer olursa her zaman yardıma hazırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 4 Mart 2008; 22:28:06 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.