Şimdi Ara

Herobrine nedir, kimdir (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
28.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vay arkadaş herobrine varmı yokmu anlamıyom alphada ikide bir crash veriyor. konuya iyi bakarsan herobrine.ogg dosya adı
  • Herobrine diger elemanlarin dedigi gibi oyuncularin tuylerini urperten bir hayalet veya madenci olarak karsimiza cikar.notch her cikan surumde herobrine kaldirildi diyor.karsiniza aniden cikar ve size zarar vermeye calisir.korkunctur.ancak notch un brine diye bir kardesi varmis onun anisina bu hayalet var diyorlar.bu herobrine yuzunden cogu kisi oyundan sogudu.zindanlara gireceksiniz bence elmas zirh falan olsun.gereksiz seyler falanda alin belki belli itemler calmiyordur.gerci ben elmas zirh falanda yaramaz diyorum.yada buyuk madenlere girmeyin.kucuk ama bol kaynakli madenler oluyor onlarda işe yarar.bence zindanlardan uzak dursaniz ve evinizin cevresine redstone tuzaklar cekerseniz faydali olur.ben artik geceleri disari cikmiyorum.gerci herobrine icin gece gunduz ayrimi yok.onla karsilasirsaniz oyunu silin! bence gercek degil ama ben uyarmis olayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @mahmutzahitcelik merkez sakin olsun herkes bu adamla yarışmayın CIA tarafından korunuyor ve kimse daha iyi bilemez
  • Rica ederim hocam
  • Beyler Herobrine kesinlikle gerçek minecaft 1.2.5 de gördüm

Hatta pocket edition 9.4 de bile var hemde keçi sakallı var herobrinenin bazıları uyduruyo dicek ama kesinlikle GERÇEK !!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2.5 de istersen dene (creative da) çalışma masası al yere koy tıkla çalışma masasının ortasına nehter koy etrafınada kemik koy üzerinde herobrine resmi olan bir taş çıkcak onu al sonra yere üst üste iki altın bloğu koy üstüne de o bloğun sonra onunda üzerine nehter taşı koy ve yak herobrine gelecektir ve kesinlikle mod yok son olarak 9.4 çıkalı çok oldu uyuyosun dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama şunu bilki harbiden minecraf pe de herobrine var

• Hiç biriniz bir şey bilmiyosunuz minecraft'a herobrine eklendiğinde bir internet hackerı herobrine'ı çok sevmiştir oyundan kaldırılmasına sinirlenerek insanların bilgisayar sistemine girerek minecraft olup olmadığını kontörl eder eğer varsa minecraft sistemine sızar ve hangi dünyada oynadığını bulur dünyaya girer isminin gözükmemesi için mobların isim taklitlerini yapar (isim bazende mobun kendisinede bürünebilir ) ardından oyuncuyu gizli gizli izlemeye başlar eğer oyuncu eğer çok gelişmisse sırf eğlence için öldürüp tuzak kurar (keepinventory olsa bile yinede itemler gider) yani anlıcanız üzere herobrine bir internet hacker'i

• Hiç biriniz bir şey bilmiyosunuz minecraft'a herobrine eklendiğinde bir internet hackerı herobrine'ı çok sevmiştir oyundan kaldırılmasına sinirlenerek insanların bilgisayar sistemine girerek minecraft olup olmadığını kontörl eder eğer varsa minecraft sistemine sızar ve hangi dünyada oynadığını bulur dünyaya girer isminin gözükmemesi için mobların isim taklitlerini yapar (isim bazende mobun kendisinede bürünebilir ) ardından oyuncuyu gizli gizli izlemeye başlar eğer oyuncu eğer çok gelişmisse sırf eğlence için öldürüp tuzak kurar (keepinventory olsa bile yinede itemler gider) yani anlıcanız üzere herobrine bir internet hacker'i

• ««§Apollo-Wolf§»» « kullanıcısına yanıt
    çok saçma bir hackerin tüm dünyadaki bilgisayarlara ulaşması imkansızdır

• Minecraft'ın yapımcısı böyle birşey olmadığını ve bunun uydurma olduğunu söylemişti.

quote:

Orijinalden alıntı: ««§Apollo-Wolf§»»

Hiç biriniz bir şey bilmiyosunuz minecraft'a herobrine eklendiğinde bir internet hackerı herobrine'ı çok sevmiştir oyundan kaldırılmasına sinirlenerek insanların bilgisayar sistemine girerek minecraft olup olmadığını kontörl eder eğer varsa minecraft sistemine sızar ve hangi dünyada oynadığını bulur dünyaya girer isminin gözükmemesi için mobların isim taklitlerini yapar (isim bazende mobun kendisinede bürünebilir ) ardından oyuncuyu gizli gizli izlemeye başlar eğer oyuncu eğer çok gelişmisse sırf eğlence için öldürüp tuzak kurar (keepinventory olsa bile yinede itemler gider) yani anlıcanız üzere herobrine bir internet hacker'i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prckntr -- 28 Temmuz 2014; 0:33:38 >
  • Banada Oldu Beta 1.8.1 De Geziniyordum Full İron Settim Elimde Dia Kılıç Sonra Ağaca Baktım Yaprakların Üstünde Herobrine Var Arama Işınlanıp Elle 2 Vuruşta Öldürdü Sonra Evimde Doğmadım Yatağınız Kayıp Veya Yok Edilmiş Dedi Zaten Evim Oyuna Başladığım Yerin Yakınındaydı Evimin Üstünden Lavlar Akıyordu Yanıyordu Felan Acil Durum Chestine Gizli Ulaşma Yapmıştım Acil Durum Chestinde Dia Set Yay Ok Dia Kılıç Vardı Hepsi Gitmiş Sinir Oldum Herobrineye
  • beyler herobrine normal premiumda offline modda oynarken mi cikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fokof

beyler herobrine normal premiumda offline modda oynarken mi cikiyor

Bukkit sunucularda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

Bukkit sunucularda var

anladim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

Bukkit sunucularda var

anladim

Cidden anladın mı
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    hayir, bukkit sunucu ne onu bile bilmiyorum ama iste insan ogrenmek istiyor ama ben full mineplex te hg giriyorum insan daha cok zevk aliyor ondan

edit: bir arkadasin israri uzerine aldim mc yi ancak biraz oynadiktan sonra baya ilgi cekici geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fokof -- 8 Şubat 2015; 15:19:21 >
  • quote:

hayir, bukkit sunucu ne onu bile bilmiyorum ama iste insan ogrenmek istiyor ama ben full mineplex te hg giriyorum insan daha cok zevk aliyor ondan

Anlamadım de hocam . Tanımıyor musun beni ya nolacak kızmam etmem forum bura

Bukkit sunucu böyle oyuncuların kendi kurduğu sunuculara plug in (eklenti) kurması ile oluşuyor. Adam herobrine eklentisini yazıyor oyununa ekliyor, mod oluyor. Sizin orijinalse pek karşılaşmazsınız diye düşünüyorum. Genelde hamachi sw larında rastladım hep ben
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    hocam orjinal almadan once hamachi serverlara girmeyi denedim ancak hamachiye kayit olmama ragmen connection sorunu veriyordu buyuk ihtimalle w8 le alakali bir sorunda ben boyle olmaz en iyi arkadasin dedigi gibi orjinal aliyim dedim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.