Şimdi Ara

Herobrine nedir, kimdir (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
28.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bişey diyecem şu anda modu olan varsa oyunu açsın creative modda herobrine çağırsın bu kadar ölümcül korkunçlu felan diyoz bakalım creativede bişey yapabilecekmi
  • Benim bir arkadaş vardı f5 e basmış kendini heobrine sandı oyunu bıraktı
  • Banlıydım uzun süre cevap yazamadım. Artık korkmuyorum çünkü birkaç arkadaşla beraber oynuyoruz o zaman korku olmuyor. Half life ve Metro 2033'de de korktum. Sebebi belli ama yalnızlık bu korku
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Banlıydım uzun süre cevap yazamadım. Artık korkmuyorum çünkü birkaç arkadaşla beraber oynuyoruz o zaman korku olmuyor. Half life ve Metro 2033'de de korktum. Sebebi belli ama yalnızlık bu korku
    Bende 1.0.0 versiyonuda var ama hala göremedim bu herobrine denen şeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

1.6 yaması ile herobrine kalkıyor

Hiç olmadı ki.Bu uydurmadan sonra Notch insanları korkutmak amacıyla gerek posterler gerek oyunun bazı resimlerinde hep HB'yi kullandı.Her güncellemede de HB kalktı yazısı var zaten.
  • Bu akşam link verebilirseniz herobrine modu indirebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roaming>.minecraft>bin>minecraft.jar>mobs ta herobrine var mı? yok.

*Bazı arkadaşlar modlu plug-in li serverlarda olur demiş aga ne alaka mojang moda karşı olduğundan herobrine mı salıyor modlu oyuncuların üzerine. bazı herobrine modları var tabi ama hepsi farklı(favorim uyurken seni uyandırıp patlaya )
  • NOKTAYI KOYMAK İSTİYORUM:
    HEREBRİNE MİNECRAFT'IN İLK SÜRÜMLERİNDE VARDIR. ANCAK SONRAKİ SÜRÜMLERİNDE BU SİLİNMİŞTİR. GERÇEKTİR. TOPLADIĞIM BİLGİYE GÖRE HEROBRİNE MİNECRAFT YAPIMCISININ ÖLÜ KARDEŞİ YERİNE KOYULMUŞTUR. DEDİĞİM GİBİ SONRAKİ SÜRÜMLERDE SİLİNMİŞTİR. VE BÖYLE KONUŞULARAK BİR EFSANE GİBİ GÖSTERİLMİŞTİR. NORMALDE KARŞINA ÇIKMASI İMKANSIZDIR. SERVER'LARDA SKİN DEĞİŞTİRİP HEROBRİNE GİBİ ENAYİ AVLAYAN ÇOKTUR ANCAK MOD İLE HEROBRİNE'Yİ VE OONLA OYUN ZEVKİNİ TADABİLİRSİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yama190 -- 15 Temmuz 2013; 18:23:49 >

• İLKOKULLULAR MINECRAFT OYNAMASIN!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

Orijinalden alıntı: yama190

NOKTAYI KOYMAK İSTİYORUM:
    HEREBRİNE MİNECRAFT'IN İLK SÜRÜMLERİNDE VARDIR. ANCAK SONRAKİ SÜRÜMLERİNDE BU SİLİNMİŞTİR. GERÇEKTİR. TOPLADIĞIM BİLGİYE GÖRE HEROBRİNE MİNECRAFT YAPIMCISININ ÖLÜ KARDEŞİ YERİNE KOYULMUŞTUR. DEDİĞİM GİBİ SONRAKİ SÜRÜMLERDE SİLİNMİŞTİR. VE BÖYLE KONUŞULARAK BİR EFSANE GİBİ GÖSTERİLMİŞTİR. NORMALDE KARŞINA ÇIKMASI İMKANSIZDIR. SERVER'LARDA SKİN DEĞİŞTİRİP HEROBRİNE GİBİ ENAYİ AVLAYAN ÇOKTUR ANCAK MOD İLE HEROBRİNE'Yİ VE OONLA OYUN ZEVKİNİ TADABİLİRSİNİZ

Sunu buldum

http://m.youtube.com/watch?v=OJCShG8dhgc

Abicim dedim ya MOD

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sunu buldum

Abicim dedim ya MOD

Bide gene youtube da gordugum bi video vardi. Mobil surum minecarft da duvari delince herobrine cikiyodu oda mod degil ya

neden olmsın veya bir server'da veya bir arkadaşı birisi skin değiştirmiştir. Artık Herobrine ile karşılasşman MOD olmadan İMKANSIZ

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sunu buldum

Abicim dedim ya MOD

Bide gene youtube da gordugum bi video vardi. Mobil surum minecarft da duvari delince herobrine cikiyodu oda mod degil ya

neden olmsın veya bir server'da veya bir arkadaşı birisi skin değiştirmiştir. Artık Herobrine ile karşılasşman MOD olmadan İMKANSIZ

Nie kaldirdilar peki? Kalsaydi cok daha iyi olurdu. Her zaman sizi izleyen biri filan.

Bende öyle düşünüyorum fakat bilmiyorum

• Tartışmaya gerek yok bazı tröller bukkit serverlarına herobrine plugini ekliyor bu tröller genellikle 8-12 yaş aralığında 5 gram ingilizce bilmeyen sürekli küfür eden tipler
    Allah site ve kanal sahiplerine kolaylk versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: excuted

Benim bir arkadaş vardı f5 e basmış kendini heobrine sandı oyunu bıraktı

iyi güldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Siz Diyosunuz Yok falan diye ama Eğer 1.6.2 oynuyosanız şu launcherde bi bakın 1.6 Removed Herobrine 1.4.2 aynısı hatta 2 tane daha var o yazıdan Neden Böyle Hep yazılar Yazılıyor Nortch Kaldırmaya çalışıyo Ama Neden geri Geliyo Bigün arkadaşlarla benim kurdugum Hamachili bir yerde Oynuyoduk bi baktım evde diktiğimiz ağaclar yanmıs kül olmus eve girdik her yerde kızıltaş meşalesi birde yatakların orda bi Yazı Hi Guys diye Korktum evi patlattık Başka ev Yaptık Ama pek Korkmuyorum ben Ama Hala Var...!
  • Nortch o da güzel
  • Arkadaşlar Minecraftta herobrine varmı bilmiyorum ben hiç karşılaşmadım fakat eminim ki mod yüklemeden herobrineyi bulamayız ve bulmak içinde herobrine totemi yapmalıyız yani bunun için herobrine modu gerekli
  • akadaşla konuyu gördüğümde kayıt oldum hb.class dosyasında birşey yazmıyo okuyabilinen bi yazı var:

Lnet/minecraft/server/MinecraftServer; ()V ()[Ljava/lang/String; (Lab;)Ljava/lang/String; )(Lab;[Ljava/lang/String;)Ljava/util/List; (Lab;[Ljava/lang/String;)V -(Lab;[Ljava/lang/String;IZ)Ljava/lang/String; (Ljava/lang/String;)V 9(Ljava/lang/String;[Ljava/lang/Object;)Ljava/lang/String; ((Ljava/lang/String;[Ljava/lang/Object;)V 8([Ljava/lang/String;[Ljava/lang/String;)Ljava/util/List; <init> A Code D LineNumberTable SourceFile [%s] %s a ab ad ax b c c_ commands.say.usage format gu hb java/lang/Object java/lang/String k length $net/minecraft/server/MinecraftServer say x !    2 (  4    *· ±  6    > &  4    °  6    9 $  4    ¬  6     9 *  4 %   +½ ¹  °  6

çok uzun ben bile üşendim
    4. cümlede hb diye bir yazı va fakedeseniz

şuan bu dosyadan bişey anlayan varsa söylesin

dipnot: r tuşuna zor basıyorum oyüzden r olmaya bilir

aşağıya esim koydum gömeyenle için
     Herobrine nedir, kimdir

• Minecraft Alpha oynuyorum bakalım herobrine alphada varmıymış
  • arkadaşlara ard arda mesaj attığım için özür dilerim
    bakın herobrine için gizli bir dosay varsa ve biz bunu göremiyorsak şunu yaparız:
    Windows gezginine girin
    Kitaplıklar>Düzenle>Klasör ve arama seçenekleri> görünüm
    buraya girinci "Gizli dosya ve klasörler" diye birşey olucak onun altında Gizli dosya klasör ve sürücüleri göster'e tıklarsak ne olur
    ??? Problem Notch ve Herobrine !!!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.