Şimdi Ara

Herobrine nedir, kimdir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
28.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modu kurdum da çağıramadım bir türlü şu Herobrine'ı. Nasıl gelecek bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 10 Eylül 2012; 12:56:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

Modu kurdum da çağıramadım bir türlü şu Herobrine'ı. Nasıl gelecek bu

Modun sayfasında nasıl kurulacağı ve nasıl başlatılacağı hakkında videolar var.
  • Merhaba arkadaşlar bu konuyu gördüm buraya üye oldum.
    Çöldeki piramitleri görmüşsünüzdür.(Görmediyseniz çölleri arayın bulursunuz)Piramitlerin tam ortasında bir yün var.(Mavimiydi lacivermiydi hatırlamıyorum)Onu kazarsanız bir odaya düşeceksiniz.Odada basınç plakasına düşeceksiniz.4 tane sandık var.İçinde güzel eşyalar var ama basınç plakasına bastğınız için sandıkları açmaya vakit bulamadan havaya uçacaksınız.Deneyin(Creative modu öneririm).
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberSharkX

Merhaba arkadaşlar bu konuyu gördüm buraya üye oldum.
    Çöldeki piramitleri görmüşsünüzdür.(Görmediyseniz çölleri arayın bulursunuz)Piramitlerin tam ortasında bir yün var.(Mavimiydi lacivermiydi hatırlamıyorum)Onu kazarsanız bir odaya düşeceksiniz.Odada basınç plakasına düşeceksiniz.4 tane sandık var.İçinde güzel eşyalar var ama basınç plakasına bastğınız için sandıkları açmaya vakit bulamadan havaya uçacaksınız.Deneyin(Creative modu öneririm).

Konu ile ne alakası var onu çözemedim ? Son updateler ile gelen yapılardan bir tanesi.

Pressure plate'e basmadan da oraya inilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.l.p.r -- 12 Eylül 2012; 10:38:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: QuickSniper06

quote:

Orijinalden alıntı: faati-puskevit

Herobrine bir topluluk uydurması... Öyle bir şey yok. Mod olarak bulunmakta indirebilirsiniz. Korku dolu anlar için...

yok be abi korkunç olmuyor beyaz gözlü steve resmen .D

3 yıldır oynuyorum ve herobrine modda en fazla 7 gün dayanabildim çok pis bişi
  • Oyunun bütün dosyalarına ayarlamalarına baktım ve tek bir şüpheli dosya buldum...
    işte şu konumda: başlat menüsündeki arama yerine %appdata% yaz> Roaming'e gir> .minecraft'a gir> bin'e gir> minecraft'a sağ tıkla> birlikte aç> WinRAR archiver> mod'a gir> ''H'' tuşuna bir kez tıkla ve hb.class dosyası
    seçilsin.

işte bu konumda aslında resim yüklicektim ama resim yüklenmiyor jpg olmasına rağmen. Herneyse bulduğum bu şüpheli dosya aslında o kadarda tedirgin edici değil çünki oyunun bütün ayarlarına baktım ve H'harfi ile sadece o dosya başlıyor başka hiçbir şey yok ne herobrine'ye ait bir dış görünüş png resmi, nede başka bir herobrine'ye ait birşey.

Yani kısacası şu herobrine moddur yüklenebilir indirebilir eğer gördüyseniz oyunun ayarlarına girin ve ordan kaldırın. Benim yüklediğim oyunda olmadığına eminim çünkü bu oyunu 1-2 aydır oynuyorum ve tek bir kere ne bir pramide ne bir tapınağa ne bir zindana nede bir tuzağa rastladım yani oyunda köylülerden uzakta tek başıma ağaçların ormanın tam ortasında yaşıyodum ve tek bir kere şüpheli bir ses yada birşey görmedim.

Gördüğüm ve duyduğum tek şey hayvanlar ve sesleriydi. Yani herobrine'yi ayarlardan silin kaldırın ve oyunun keyfini çıkarın.

Mağarada korkunç sesler duyuyorsanız korkmayın çünkü bu sesler 1-2 liseli ergenin herobrine'yi uydurmadan önce koyulmuş seslerdir isterseniz girin oyunun ayarlarına ordan kaldırın, olsun bitsin kurtulun korkunuzdan

• minecraftın orjinalinde yoktur herobrine diye birşey sadece uydurmadır bazılarınında sizi korkutmak için indirdiğiniz maplara sakladığı modlardan birşeydir indirmezseniz rastlamazsıız orjinalinde yoktur herobrine diye birşey
  • Arkadaşlar minecrafttaki herobrinenin bir hikayesi var bu hikayeye göre steve adlı bir adam minecraft efsanesi diye bir kitap okuyor ve bu kitaptan çok etkileniyor bundan sonra kız arkadaşını arıyor ve bir adaya gezi düzenlemek istiyor sabah olunca helikopterde sevmediği kardeşini görüyor oraya vardıklarında paraşütle atlayalım diyor sevgilisini havada köpek balığı yakalıyor ama kardeşini bulamıyor ve herobrinede erkek kardeşi (stevenin) ve onu yakaladığında olayı anlatıyor olay şöyle kız arkadaşı ve steve paraşüt alıyor ama stevenin kadeşi sırt çantası bu yüzden ölüyor ve helikopterde gitmiş oluyor...
  • Notch: ''Benim ölü bir kardeşim yok'' dedi, siz neyin kafasındasınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anonyums

Notch: ''Benim ölü bir kardeşim yok'' dedi, siz neyin kafasındasınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugun ruyamda herobrineyi gordum arkadasla minecraft oynuyoduk magaradaydik birden herobrine cikti gormemizle kapatmamiz bir oldu sabah sabah kotu oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leopard10 -- 15 Ekim 2012; 19:31:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

Orijinalden alıntı: anonyums

Notch: ''Benim ölü bir kardeşim yok'' dedi, siz neyin kafasındasınız?

Daha ne diyeyim!? Gördüysen sende o mod yüklü demekki.
  • Daha demin oynuyodum sanırım o mod banada yüklü ama hero bana göstermiyo kendini . Evimi yapıyodum ağaç kestim kazma yapmak için eve gittim kazmamı yaptım arkama bi döndüm bütün ağaçlar yanıyor etrafa baktım lav yok bişe yok birden ödüm b.kuma karıştı . O kadar korktum yani o kadar korktum...
  • Ya cidden yapmayın abi.Dalgamı geçiyorsunuz.Çıktığından beri minecraft oynayan, tüm OYUN dosyalarında araştıran biri olan ben, HİÇBİR İZE RASTLAMADIM. İnsanları kandırmayın ya.Herobrine yalaandıır. Okadar.
  • YIL OLMUS 2013 INTERNETTE MC YI GOREN (TURKCE OYNAYAN INSANLARIN ALLAH BELASINI VERSIN ZATEN) SONRA BU OYUNDA USTAYIM DIYEN ILKOKULLULAR HEROBRINE E INANIYOLAR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Déjà Vu

Ya cidden yapmayın abi.Dalgamı geçiyorsunuz.Çıktığından beri minecraft oynayan, tüm OYUN dosyalarında araştıran biri olan ben, HİÇBİR İZE RASTLAMADIM. İnsanları kandırmayın ya.Herobrine yalaandıır. Okadar.

Ya bende kuzenime inanmıyodum he he kesin öyledir diyodum bizim serverda bizi bırakmıyo etrafımızı kızıltaş meşalesi koyuyo kitap veriyo kılıc veriyo üstünde ingilizce bişeyler yazıyo görmeden yargılama bence ayrıca mod da yüklü değil server dosyası 2 mizdede var bakıyorum yok ama vurulmuyo herobrine bize vurmuyo da izliyo sadece . bence hemen yargılama kardeşim server kurun 2 kişi olsun yada sadece sen ol görürsün tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamCaptiv3

quote:

Orijinalden alıntı: Déjà Vu

Ya cidden yapmayın abi.Dalgamı geçiyorsunuz.Çıktığından beri minecraft oynayan, tüm OYUN dosyalarında araştıran biri olan ben, HİÇBİR İZE RASTLAMADIM. İnsanları kandırmayın ya.Herobrine yalaandıır. Okadar.

Ya bende kuzenime inanmıyodum he he kesin öyledir diyodum bizim serverda bizi bırakmıyo etrafımızı kızıltaş meşalesi koyuyo kitap veriyo kılıc veriyo üstünde ingilizce bişeyler yazıyo görmeden yargılama bence ayrıca mod da yüklü değil server dosyası 2 mizdede var bakıyorum yok ama vurulmuyo herobrine bize vurmuyo da izliyo sadece . bence hemen yargılama kardeşim server kurun 2 kişi olsun yada sadece sen ol görürsün tamam

He yav he he.

• Hemen oyunu kapadım
  • Konu kilit gerek. Saçmalayarak forumunu doldurmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.l.p.r

quote:

Orijinalden alıntı: CyberSharkX

Merhaba arkadaşlar bu konuyu gördüm buraya üye oldum.

Konu ile ne alakası var onu çözemedim ? Son updateler ile gelen yapılardan bir tanesi.

Pressure plate'e basmadan da oraya inilebilir.

Ewt arkadasim cok dogru pressure plateye basinca orada örümcek zindanı (terk edilmiş maden) çıkıyor buda herobrineyle çok çok çok bağlantılı oldugunu belirtiyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.