Şimdi Ara

Herobrine nedir, kimdir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
28.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 3. katta bir yerdeyim ama nasil mutluum multide yaklasik 20 tane Diamond ropladim o sire arkadas skyptam dedi Herobrine ye tikat et diye . ben ilk kaale almadim ama sonra kazarken. i yerleri bi sesler duymaya basladim aonra aniden onumde bi tabela belirdi ve ben dedim bari elimdekileri chest e koyamda bosa gitmesin herobrine beni kesecek . Ama koyamadim ordan agzima bir ok girdi kestim skeletonu derken benim arkadas gelmis tabelayi koymak icin . birde bir zindan budum oralarda etrafi lav hep ve tabela dedim arkadasa iyi ugrasmisin ha diye dedi burayi ben yapmadim . biz yusuf yusuf atiyoz home yapiyoruz home a gitmiyor dedik kesin herobrine bu nanayi yedik . Ama o takilma olayi hep lagmis aniden eve gittik . Ama zindani kim yapti bilinmiyor ayrica herobrine geliyor falan diyordu rabelalarda . Admine soruyorum Herobrine yok diyor ama 10 . kat in asasina inmiyom artik . Buda boyle bir animdir . Birde bu elemanin gozleri bende olsa acayip olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: klkalkan2
    Ewt arkadasim cok dogru pressure plateye basinca orada örümcek zindanı (terk edilmiş maden) çıkıyor buda herobrineyle çok çok çok bağlantılı oldugunu belirtiyor

quote:

Orijinalden alıntı: AhmtMlh

ben 3. katta bir yerdeyim ama nasil mutluum multide yaklasik 20 tane Diamond ropladim o sire arkadas skyptam dedi Herobrine ye tikat et diye . ben ilk kaale almadim ama sonra kazarken. i yerleri bi sesler duymaya basladim aonra aniden onumde bi tabela belirdi ve ben dedim bari elimdekileri chest e koyamda bosa gitmesin herobrine beni kesecek . Ama koyamadim ordan agzima bir ok girdi kestim skeletonu derken benim arkadas gelmis tabelayi koymak icin . birde bir zindan budum oralarda etrafi lav hep ve tabela dedim arkadasa iyi ugrasmisin ha diye dedi burayi ben yapmadim . biz yusuf yusuf atiyoz home yapiyoruz home a gitmiyor dedik kesin herobrine bu nanayi yedik . Ama o takilma olayi hep lagmis aniden eve gittik . Ama zindani kim yapti bilinmiyor ayrica herobrine geliyor falan diyordu rabelalarda . Admine soruyorum Herobrine yok diyor ama 10 . kat in asasina inmiyom artik . Buda boyle bir animdir . Birde bu elemanin gozleri bende olsa acayip olur :D

Herobrine nedir, kimdir

• herobrine alphada da kalmadı
  • ben yeri kazıyodum bi yere düştüm (madene çok beziyodu) raylar (kırık yerler de vardı) ame yaratık yoktu heryerde buraya gelmemeliydin Samsa vb.şeyler yazan tabelalar çıktı
  • kardeş o herobrine dir kim dicek olursan: oyunda kullandığımız olan steve'nin beyaz gözlüsüdür ve milyonda bir şans çıkar görürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: leopard10

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Herobrine
    minecraftwikidede var nasi biseymis yav ben goremedim gorsem dalardim kilicla

O adreste Herobrine minecraft'ta yoktur diyo tmm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozturk2222

quote:

Orijinalden alıntı: leopard10

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Herobrine
    minecraftwikidede var nasi biseymis yav ben goremedim gorsem dalardim kilicla

O adreste Herobrine minecraft'ta yoktur diyo tmm?

Daha oncede varmis update ile kaldirmislar tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler ben oyuna yeni başladım. Zamunda'dan indirmiştim oyunu. Daha önce bir kaç çığlık sesi duydum ama Herobrine'mi bilmiyorum. Çıkmasın lan tırsmayalım durduk yere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

Beyler ben oyuna yeni başladım. Zamunda'dan indirmiştim oyunu. Daha önce bir kaç çığlık sesi duydum ama Herobrine'mi bilmiyorum. Çıkmasın lan tırsmayalım durduk yere.

Her şey olabilir dikkatli oyna bence. Karanlıklarda çıkıyor genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

Beyler ben oyuna yeni başladım. Zamunda'dan indirmiştim oyunu. Daha önce bir kaç çığlık sesi duydum ama Herobrine'mi bilmiyorum. Çıkmasın lan tırsmayalım durduk yere.

Her şey olabilir dikkatli oyna bence. Karanlıklarda çıkıyor genelde

Single'de ve normal sürümde çıkmıyormuş sanırım. Modlu oyunlarda çıkıyormuş. Yinede insan tırsıyor yav, çok fena oyun.
  • quote:

Evet sadece mod, plugin vs varsa olur.Vanilla mc'de yok öyle bir şey.Çığlık sesi de ghastlerden gelmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCBFF5D6E

Bu mesaj silindi.
    ne zamandır minecraft oynarım ilk defa duydum herobrine olayını ama dehşet gibi duruyor, olmadı modunu falan indirip deneyeyim. sıkıldıydım zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: faati-puskevit

Arkadaşlar herobrine diye birşey yoktur amacınız ne yav

Hayalet diye bişey yoktur :D
    Herobrien mod ile yyüklemiştim hatta evde benle kalıodu sonra gitti çok üzüldüm yhaaw iyi kankaydık göre olursa adresi vercem pm atsın :D
  • ben herobrineyi bayağı bir süredir hardcore modunda gördüm evime girip bana korkunç şakalar yapabiliyordu evimin altına tnt koyup basınç plakası ile evimi patlatıyordu bende bir servera girip bir arkadaşımdan öcümü aldım serverda mod kullanılabiliyordu skinimi herobrine skini yaptım bunu bilen bir arkadaşımın yanına ışınlandım sonra öcümü alacağım kişinin yanına ışınlandım tornado modum vardı hortum silahıyla onun üzerine hortum gönderdim kurtuldu sonra evinin altına lav koyup basınç plakaları ile açılmasını sağladım sonra öldü
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    arkana bakmadan kaççç @Mr.Legend
  • quote:

Orijinalden alıntı: steve123

Herobrineden kurtulmanın birkaç yolunu buldum :singleplayer: Herobrine tuzağı = baskı platosunun etrafına kapı yapın herobrineyi oraya çekin o orda skışçak sonra etrafını TNTyle kaplayın redstone dustla uzaktan patlatın 60% etkili olabilir muiltiplayer: herobrini çağırma aini yapın sonra sana soru sorunca (60%) Kabul edin (:wanna grief a villaga yazcak chatta) singleplayer-multiplayer: (singleplayer daha iyi olur çünkü adamlar serbest bırakabilir) DEVASA bir çukur kazın sonra koridor yapın koridorun sonuna metal kapılı bir oda içeride redstone dustlata bağlı kollar olsun gelelim kafese TAMAMEN obsidianla GÜÇLENDİRİLMİŞ duvar + izleme camı scavenger mode olduğundan emin olun (bakınız Bilgi 1.) o orda kalıcak redstoneyi içerideki tntlere bağlayın üste kapak olsun oldan lav veya su boşalsın (işeyarama şansı 100%) (herobrineyi yakalama şansı 9.571%)

Herobrine tuzakları: sandstone kuyu:ne yaptığı bilinmiyor creative modda singleplayerda gördüm mod da yok
    Ölüm atlayışı: eyer bir uçurumdan etrafı gözlüyorsanız (veya lava bakıyorsanız) mültiplayerda koruma alın yoksa biri size vurur ve: tahmin edin:

Herobrinin mekanları: tepede terkedilmiş bi ev ve içeride simsiyah bir kurt-----ana kalesi: bence ishapelle paylaşıyor (bakınız bilgi 2)-------yan kalesi kocaman bir zindan ama karmakarışık değil düzenli ve daha ölümcül

bilgi 1: scavenger modda herobrine normal bir insan gibi ama normal adamın 10x güçlü vuruyor koşarak gidiyor (koşması bitiyormu bilinmiyor) su altinda nefes alabiliyor (belki) ve öledebiliyor ama adamın galiba 100 kalbi var zor ölür
    bilgi 2: ishapelde herobrine gibi bir hayalet elinde morumsu bir ok vardır ama herobrinden daha az ünü olmasına rağmen daha güçlü tuzakları:sparta ittirişi 1 tek karelik bir yol yolun ortasına gelince duvar size doğru geliyor ve sizi lava itiyor köprü: nasıl yaptığını kimse bilmiyor gizemli ağaç birden bahçenizde beliren bir ağaç bu ağaç canavarların sayısını 2-3 katına çıkarır diye duydum

kalesi: netherde bir yer ama gidilmesi imkansız ilk önce bir uçurum var bulmak için: minecraft videoları: how to survive your first night? orada bir uçurum var onun tam altına açın ve girin ... ... ... Bir kale! kaleyi creeper boss,skeleton boss ve zombie boss koruyor bunlar normal zombie iskelet ve creeperlardan daha güçlü mesela creeper boss sanki 2 tane charged patlamış gibi oluyor orayı yıkarsanız veya ele geçirirseniz herobrine, ishapel creeper boss skeleton boss ve zombie boss peşinize takılır öldürürseniz kale sizin olur bence

Benim evin yanında daha önce olduğunu hatırlamadığım bir ağaç var.Yoksa evimde mi tırstım

• Her sürümde kaldırılıyor o
  • Wikide yazıyor Herobrine is not in Minecraft. Daha neyin kafasındasınız
  • 1.6 yaması ile herobrine kalkıyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.