Şimdi Ara

Herald of the Titans İsteyen Buraya (Horde) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
1
Favori
5.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    benim elimde de bir kac fazla gem ve mat var.

issiz 100 level arkadaslar da ihtiyac olabilir dusuncesi ile farmlayip fazla matlari paylasabilirler :)

bu arada flask ve potlari ikram edecegim. ancak yemegi olanlar ayarlayabilirse iyi olur. (cross realm var mi aramizda bilemedim bi an)

azharas's veil, whiptail, heartblossom, cinderbloom ciddi anlamda pahali ve flask potlarin ana mati.
    farmlayabilecek varsa candir :) (bende su an icin yeterince pot ve flask vardir, olmadi biraz cicegim de olacak yanimda, in case diyorum sadece; bu arada bu ciceklerin tamami tol barad dan farmlanabiliyor. (horde controlde ise combat alanina mutlaka gidin, whiptail orda oluyor))
  • Enchant ve Gemlerin Lvl Scalesine şuradan bakabilirsiniz

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Aysr8WcIId_KOAARNNRUtqNH32_SaIlPn14YF64UXgk/pubhtml#

Gem için yardım edebilirim Jewelcraft karakterim var
  • dun iki charla olumune black temple ve onyxia farmladim. usenmezsem brir charla daha kesebilirim. bi suru mat var her renkten yani :)
  • Yapın alın şu title ı da forumca rahatlayalım yahu bana bile dert oldu şu cabanız elimden gelse ben de birşeyler yapardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Yapın alın şu title ı da forumca rahatlayalım yahu bana bile dert oldu şu cabanız elimden gelse ben de birşeyler yapardım

bende title var yine de uğraşıyorum ben napayım
  • Yapıldı nihayet SS almak sonradan aklımıza geldi, benim makinenin de çözünürlüğü fazla olmadığından bununla idare edin artık.
     Herald of the Titans İsteyen Buraya (Horde)
  • Nefarius kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim ilk deneyişimizde başarılı olamamıştık forum olarak, artık 2. runa gelmeye hazırlanıyoruz biz de 2 kişi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi gozunuz aydin :)
  • laiyaaa kullanıcısına yanıt
    Aldık title'ı emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim.
  • Bende teşekkür ederim kendi adıma
  • ikinci bir run i subat ayinda planliyorum.

Bu arada ufak tefek planlanmamis aksilikler cikti, ozur dilerim hepinizden.
    (Yalniz tedbirimi aliyorum sonraki runlar icin.)
  • laiyaaa kullanıcısına yanıt
    Bu sefer iki elim kanda olsa geleceğim
  • Sonraki run icin bana isim yazdirmak isteyenler buyurabilir :)
  • gencler bu run'i da dun aksam yaptik. daha sorunsuz oldu, ancak setup biraz dandikdi (raidi kuran sapsal sagolsun :) )
    yine de sikinti yasamadik ve planlanan sekilde ilerledi.

sonraki runlari satmayi planliyoruz. o yuzden elimizde hazir ekibimiz var.
    yine de ihtiyaci olan varsa beni ekleyebilir laiyaaa#2606 (guildimizden de almayan bir kac kisi kaldigi icin araya kaynatabiliriz :) )
  • Başarılar luxuria geçen size last of us boost yapdırdım güvenlir oldugunuz için teşekkürler.

Bir kaç arkadaşım daha var onlarda önericem.
  • Cesarean C kullanıcısına yanıt
    pek tesekkur ederiz efenim :)
    memnuniyetimizi forumlarda iki kelime ile de beyan edebilirsek tadindan yenmez :)
    http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/17611311715
  • Vakti zamanında çok istemiştim, 1-2 karakterde gearlamıştım ancak hiçbir zaman yeterli miktarda playera ulaşmak kısmet olmadı. Eğer bu oluşum halen devam ediyorsa bir şekilde yer almak isterim.
  • Fistan kullanıcısına yanıt
    Ben de katılmak istiyorum. Ara vermiştim oyuna, birkaç gün önce döndüm.

80 Lvl karakterim yok gerçi ama kasmakta sorun olmaz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marshall_fb -- 30 Haziran 2016; 23:18:55 >
  • arkadaşlar yapmak isteyen varsa dk tank/dps olarak gelebilirim bilginize
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.