Yüzbaşı
28 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Tarren Mill/Dentarg realminde 400k golda ihtiyacım var. Karşılığında kendi realmlerimden birinde size gold verebilirim. Elinizde bundan daha az varsa da sorun değil. Az miktarda da olsa işime yarayacaktır.

Edit: Buldum. Artık gerek kalmadı.
Bendeki eski laptop bozulduğu için yeni bir taneye ihtiyacım var. Amacım World of Warcraft, Overwatch gibi Blizzard oyunlarını High settings te rahatça oynamak. Kesinlikle 17" olsun istiyorum.

Aklımdan geçen model http://www.hepsiburada.com/asus-gl753vd-gc024t-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-windows-10-home-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000003Z1LD

Ürün hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse gerçekten sevinirim.
Merhaba, özellikle World of Warcraft oynayan birisiyim ve bunun yanında Overwatch ve diğer Blizzard oyunlarını da oynuyorum. Bu oyunları yüksek performansta kaldırabilecek bir notebook önerisine ihtiyacım var ve izlenimlerime göre Asus RoG serisi gerçekten bu konuda iyi. Özellikle 17 inc istiyorum.

Öncelikle bütçem 5000TL civarında fakat bugün bu bilgisayarı görünce fena gelmedi gözüme. Link:

http://www.hepsiburada.com/asus-gl753vd-gc024t-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-windows-10-home-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000003Z1LD

Ayrıca amazonda aynı bilgisayarı vergi dahil çok daha ucuza(1500TL) buldum acaba nedenini söyleyebilecek var mı? Amazondan sipariş versem nasıl oluyor garantisi vs? Amazon linki:

https://www.amazon.com/GL753VD-Gaming-i7-7700HQ-7200RPM-Keyboard/dp/B01MQYO6QQ

Bunun dışında öneriniz varsa açığım. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.
Bugüne kadar asla düşürdüğüm şeylerle ilgili konu açmadım. Ancak bu oyunda 2 tane extremely rare item var biri Big Love Rocket, henüz düşmedi ancak düşerse onunda konusunu açacağım, diğeri ise Super Simian Sphere.

Big Love Rocket bir mount, 10.000' de 3 şansla sadece Love Is In The Air eventinden düşüyor ve günde 1 hakkınız var yani senede 15 hakkınız var en fazla.

Super Simian Sphere ise toy, level 80 Elite Northrend moblarından düşüyor ve 100.000' de 1 şansla. Evet 100.000' de 1. :)

Birkaç dakika önce lootladım ve WotlK döneminden beri istediğim ancak drop rate düşüklüğü sebebiyle sahip olamadığım bir itemdı. Sonunda sahip oldum, toy olduğu için artık her karakterimde kullanabiliyorum ve level 1' den itibaren kullanılabiliyor. Herkese istediği droplar konusunda iyi şanslar
Merhaba, ben WotLK sonunda oyuna başladığım andan beri Night Elf Huntress oynuyordum ve Pandaria' nın ortalarında ilk kez diğer classları da son seviyeye ulaştırdım, şu an 11 Alliance tüm classlara sahibim.

Benim sorum şu; açıkcası Horde tarafında Pandaria başında açtığım bir Blood Elf Huntress' ım var onun dışında Horde da Blood Elf dahil hiçbir race ilgi çekici gelmediği için horde oynamamıştım. Horde tarafında açacağım karakterleri Undead yapmayı düşünüyordum ki stat squishten sonra racialın eski raidlerde ne durumda olduğunu öğrenmek istedim. Zaten okul dolayısıyla raid-pvp yapamıyorum ben de zamanım oldukça karakter koleksiyonumu yükseltiyorum.

İşin özü; Undead oyuncuları eski raidlerde Touch Of The Grave pasifiyle 100-150 k heal-damage gördüğünüz oluyor mu yoksa bir şekilde healing yine 2-3k mı oluyor?

Bu arada armory linkim;http://eu.battle.net/wow/en/character/frostmane/Windyarrow/simple

Aylar sonra gelen edit: Konuyu güncelledim, aşağıdaki mesajımda Touch Of The Grave hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Bu iki kulaklık arasında kaldım dışarıya ses vermemesi önemli benim için ayrıca sizinde ek tavsiyeleriniz olursa ogrenmek isterim.
Öncelikle merhaba,

Hepsiburada dan bir ürün alacagım hediye olacak. Ancak eve gelmesini istemiyorum ürünün onun yerine kargo şirketinden alabilir miyim? Alabilirsem bunu nasıl saglarım? Teşekkür ederim şimdiden.
Merhaba, filme altyazıyı sabitlemek istiyorum acaba herhangi bir tecrübesi olan var mı bu konu hakkında, hangi programı önerirsiniz?
Merhaba, altyazıyı filme sabitlemek istiyorum ancak bunun için birçok program var. Siz hangi programı önerirsiniz.

Ayrıca 3d subtitler programı ile 3d ye çevirdiğim altyazıyı da 3d filme ekleyebilir miyim?

Teşekkürler.
İnternetten bildiginiz altyazılı film download siteleri varsa soyler misiniz? Ben hep dublajlı görüyorum ve dublajlarda hosuma gitmiyor açıkçası. Simdiden teşekkür ederim yardım eden herkese.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 554
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 31.994 (Bu ay: 57)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 48 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.