Şimdi Ara

Herald of the Titans İsteyen Buraya (Horde) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
1
Favori
5.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu akşam itemi eksik olanlar için bir ulduar run yapalım isterseniz? ChaosBreed e uyarsa olmazsa ben benim warior ile de goturebilirim.
  • Bu hafta yapmıyor muyuz ki Save lenmiyelim?
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Achi bossunu kesmeyiz böylece sıfırdan başlamak yerine direk achiyi yapar cıkarız
  • bu hafta da item toparlayalım. haftaya yaparız.
  • Eger inscriptionu olan biri varsa herkesin Food unu ben yapabilirim. 26 sta-26 str-agi-int, ayrıca warlock oldugum icin healing potion getirmenize gerek yok. Onun haricinde flaskları da benim getirebilme ihtimalim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta item yapacaksak

Naxxramas 25N
    Ulduar 25N
    Sapphiron

raidlerine girmem lazım farm için "Head ve Chest" için ayrıca Vidyo da izlemem gerekli.
  • Bu arada

Enchant ve Gem konusunda yardımcı olabilirim

ayrıca Crafting ilvl 226 Waist ve Feet de yapabilirim

Enchant /Gem lvl Scale için güzel bir link veriyorum 6.03 için güncellenmiş durumda.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Aysr8WcIId_KOAARNNRUtqNH32_SaIlPn14YF64UXgk/pubhtml#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 16 Nisan 2015; 20:15:51 >
  • 20 nisan pazartesi akşamı saat 21.00'da herald of the titans run yapılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khroc

quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

178 ilvl den 217'e çıkardım

Full Enchantlar tamam (omuzluk dahil) / Gemler tamam / Flask tamam / Food tamam / potlar tamam / Add-on tamam (DBM ve Wotlk eklentisi) /

http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Stormpunch/simple

Benden istenen DPS'i de yaparım diyorum şimdi vidyoları da izleyeceğim umarım bir spot kaparız

Hayırlısı be Gülüm

Yüzükler kolye ve cloak enclerini wod enchantlerinden yapabilirsin. Benim yaptığım gibi. Heirloom olan trinketi değiştirmen gerek. Head ile chestin caster dpsler için int veriyor bence bunlarıda değiştirmen gerek.

Son halim nasıl?

Canavar gibi olmuş mu?
  • Bitince titlelarınızla resimlerinizi isteriz topluca o kadar emek vermişsiniz hatıra olsun bizde imrenelim

• Evet algalon fightı bitmiş bulunmakta, aynen düşündüğüm gibi en ufak sıkıntı olmadan kestik. Hero pull yaptık ve hero bittikten 5-10 saniye sonra öldü boss. Hatta hızımızı alamayıp Alone In The Darkness Yogg-saron kestik, oradan Lich King'e aktık... Diyemeyeceğim.

Şaka bir yana boss tanklara çok acı bir şekilde vuruyor, haliyle dayanamıyorlar. Ancak dps sıkıntısı beklerken ben, gayet iyi dpsimiz vardı. İlk Big bang sonrası boss yüzde 40 civarı oluyordu ancak düzgün bir şekilde çıkamadık big bangden. Bu senaryoda big bangden çıkmayı başarabilirsek en az 7-8 kisi, bossu diğer big bangi görmeden keseriz gibi duruyor.

• 27 nisan pazartesi saat 21.00'da herald of the titans run yapılacak.
  • bu akşamki herald of the titans run iptal edilmiştir. iptal edilmesine sebep olan kişilerin yerine yeni kişiler alınacaktır.
  • ne durumdasınız acaba? Adam ihtiyacı varsa katılmak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

ne durumdasınız acaba? Adam ihtiyacı varsa katılmak isterim

adam ihtiyacımız var lakin ilgilenecek, yardımcı olacak vaktim yok. herkes üzerine düşeni yaparsa ben gelir görevimi yaparım yine de.
  • Merhaba , balance eksiğiniz varsa gemleri enchantları yapar gelirim.

http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Le%C3%B8na/simple
  • quote:

Orijinalden alıntı: NLİ

Merhaba , balance eksiğiniz varsa gemleri enchantları yapar gelirim.

http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Le%C3%B8na/simple

Gemleri enchantları tamamla, o zaman tamam
  • Gelişme var mı, yapabildiniz mi?
  • u have to MakeMyFireOut U kullanıcısına yanıt
    hayır. benim ilgilenecek vaktim yok maalesef.
  • Yapalım mı bunu artık
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.