Şimdi Ara

Herald of the Titans İsteyen Buraya (Horde) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
1
Favori
5.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Warlocktum ben ama o hanımefendi 100 oldu şu an 80 de priestim var dps ya da healer olabilirim ama özellikle ocaktan sonra olursa iyi olur eğer yapacaksak çünkü finaller var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapmadiniz mi hala :)

benim 80 level prim var. bizim guildde de achisi olmayan arkadaslar icin kasmistik.
    hazir bekliyor. isterseniz bunla, ya da boost lazim derseniz itemlendirmeye de gelebilirim.
    yine olur da son anda eksiginiz vs cikarsa guildden hazir char bulabilme ihtimalim var. hic birimiz herald charlarimizi levellemedik cunku.

ihtiyac halinde cami kiriniz laiyaaa#2606
  • benim 80 level druidim ve paladinim var ama çok da uğraşmaya hevesli değilim. çünkü katılmak isteyenler genelde "girip kesip çıkıcaz" kafasında oldukları için sinirlerim kaldırmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaosBreed -- 5 Ocak 2016; 19:03:22 >
  • ChaosBreed C kullanıcısına yanıt
    malum, ilk tecrubemi biliyorsun.
    ikinci yapisimiz icin konusuyorum, yakinlarda yaptik bir run daha herald icin. hic de oyle kesicez cikacagiz degil. enchant ve gem olayina ozellikle deginmissin her mesajda nerdeyse ben de ekleme yapmak istiyorum. enchantla beraber 8-10k dps arttiran char oldu. o yuzden kucuk demeden mutlaka butun gem ve enchantlarin yapilmis olmasi gerekiyor. genel olarak taktigin bilinmesi gerekiyor. ki butun bunlara ragmen arka arkaya da wipe yeniyor.

hali hazirda grubu olan eksik olan arkadaslar ses edebilirler. yardim edebilirsem ederim dedigim gibi.
    yok ben o kadar ugrasamam ama achiyi de almak istiyorum diyenler varsa boost run yapmaya baslayacagiz, bana ses edebilirler.
  • Yanlış hatırlamıyorsam ben dahil 5 kişiyiz bende itemli encli ve gemli resto druid hazırda var. Diğer 4 kişiye de bu cuma ulduar run yapacağım. Geriye kalanları da yapmak istiyorum ben diyen varsa oradan tamamlayıp yapabiliriz. Benimle gelen kişiler 10 wipe count göze almış durumdalar.
  • khroc K kullanıcısına yanıt
    ok senle battle net ekliyiz zaten. algalonu kesmeyin. cuma gunu bizde gidelim diyebiliriz :)
  • gencler
    chaosun verecegi teknik destekle birlikte su run isine bende el atiyorum sanirim.
    Legion da kalkiyormus diyorlar. arkasi var mi yok mu isin acikcasi bakmadim bilmiyorum.
    Bende title ve achisi var, almak isteyenleri organize edecegim sadece. 100 level char ile gearlama isini de yaparim.
    battle tag laiyaaa#2606 ekleyin char durumlarini konusalim.

(Bu arada henuz char kasmamis ancak achiyi almakisteyen arkadaslar da kasmaya baslayabilirler, duruma gore exp si kilitlenmis bir kac char elimizde olabilir. Yeniden yapmak isteyen arkadaslarimiz icin de ilerleyen gunlerde bir kac run daha olabilir)
  • Karakterler hazırsa önümüzde ki cuma günü akşam 20:00 da yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khroc

Karakterler hazırsa önümüzde ki cuma günü akşam 20:00 da yapalım.

Karakterlerin hazır olması, gearlarının hazır olması değil, o karakterlerle oynayacak kişilerin bosstaki görevini yerine getirmeye hazır olması anlamına gelir aslında. Khroc ondan bahsetmiştir diye düşünüyorum.

Herald almak isteyip de karakterini kasıp, item enchant gem olayını tamamladıktan sonra kaç kişi karakterin rotasyonunu pratikte denemiştir merak ediyorum.

Dipnot: Fight ortalama 3.5 dakika sürüyor! Vurucaz ölecek diye bir durum yok. Alıntı yaptığım için bunu khroc,'a söylemiyorum, o zaten işin bilincinde. Herkes şu işin ciddiyetini anlamadan o boss kesilmez!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ChaosBreed C kullanıcısına yanıt
    sss sakin ol sampiyon :)

once biri bana karakterleri mail mesaj vs atsin. mumkunse karakter sahipleri eklesin. armoryden charlarini kontrol edeyim, setup uzerinde calisayim.
    sonrasinda evet bir cuma gunu gidilip fighti deneyebiliriz. dedigi gibi illa kesicez diye bisi yok ama uc bes wipe la vazgecmiyorsaniz en azindan eksigimizi gorur tamamlamaya calisir yine gider eninde sonunda aliriz :)

persembeye kadar bana ses ederseniz duruma gore bakarim. charlarin listesi lazim. ben bende olanlari not etmeye basladim. bileyim ki setup cikartayim :)
  • İhtiyaç olursa Mage ve Priest kasıyoruz arkadaşım ile birlikte 80 level de gerekli itemleri toplayıp katılabiliriz.

Ali#21190
  • khroc K kullanıcısına yanıt
    sana trinket dusurelim :)
  • ihtiyac olursa degil, bize lazim olmaz yuksek ihtimal. olursa da zaten anlik lazim olucak, o an hazir ve online degilse gerek yok :)
    siz size achi lazim mi onu soyleyin :)
  • Konudaki herkesi tagleyemiyorum o yuzden buraya yazdim.
    Bu cumayi da pas geciyorum. (muhasebeciyim, sene sonu kapamasi nedeniyle beynimde pekmez falan kalmadi)
    Hepinize tek tek ulasamayabilirim.
    O yuzden open raidde event actim. Herkesin open raid kullandigini varsayiyorum, kullanmiyorsaniz da kayit olun baslayin :) Ordan cok raide girdim ben :)
    Link asagida, isterseniz main charlarinizla kayit olun ama ya comment sekmesinde, ya sign up olurken acilan kucuk alanda (yorum daha iyi) mutlaka herald charinizin linkini verin. 22 Ocak icin actim eventi. Dedigim gibi, herald charlarimizdan bir kaci hazir duruyor levellemeyi dusunmuyoruz. o yuzden buna katilamiyor olsaniz bile beni haberdar edin, uc bes kisiyi bulunca yeni bir run yapilir.

Bu haftayi pass gecmeyin lutfen. herkes eksiklerini tamamlamaya calissin. Lazim olandan fazla sign up olmasi durumunda oncelik tabi ki en hazir charlarin olacak. Benim boosta ihtiyacim oalcak diyen varsa bu konunun altina not birakabilir ya da direkt beni ekleyebilir. laiyaaa#2606

https://openraid.eu/events/view/283882

Bu arada mumble zorunlu. O yuzden mutlaka indirin. Bilgilerini raidden hemen once verecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laiyaaa -- 13 Ocak 2016; 10:48:03 >

• Boost ihtiyacında beni de çağırabilirsiniz
  • laiyaaa kullanıcısına yanıt
    Evet lazım. :) OpenRaid'e kayıt oldum, ayrıca arkadaş olarak ekledim.
  • arkadaşlar gurup doldumu acaba dolmadıysa armory ling gönderim 2 kişiyiz
  • bana bir sekilde char linkini de gonderirmisin?

ona gore setup olusturmaya calisiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.