Şimdi Ara

Her gün intiharı düşünmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
4.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 senedir hemen hemen her gün aklıma intihar düşüncesi geliyor. Bir gün intihar ederim diye korkuyorum açıkçası bu durumdan nasıl kurtulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerrcekten ulkemizin genclerine uzuluyorum gelecek yok beklenti yok para yok vs bircougunun. Ki Turk insansi gercekten zeki aslinda imkan verseler dunyayi yerinden oynatir turkler.

Allahin gerizekali rumeni gidiyor hicbisey yapamiyorsa AB uyesi oldugu icin gider ingilterede vs calisir para biriktirir, tipsiz olmasina ragmen erkek eksikligi ve guzel kiz oraninin %90 olmasi sebebiyle tas gibi kizlari goturuyor 15 yasindan beri. Benim turk gencim 30 una kadar kari kiza eli degmeden is guc para olmadan yasasin.

Dunyayi dolastim, turkun pratik zekasi hickimse de yok ciddi soyluyorum zeki ve isbitiren insanlariz.
  • Yaşın ufaksa eğer, büyüyünce geçer. Neden mi böyle diyorum? Çünkü beyninde salgılanan bi kaç sıvı yüzünden öyle hissediyorsun. Senin suçun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious II

Yaşın ufaksa eğer, büyüyünce geçer. Neden mi böyle diyorum? Çünkü beyninde salgılanan bi kaç sıvı yüzünden öyle hissediyorsun. Senin suçun yok
    25 yaşındayım

• quote:

Orijinalden alıntı: megan444

25 yaşındayım

Alıntıları Göster
    Geç ergenlik bunalımı o zaman.

Hayatının düzeninden yüksek ihtimal memnun değilsin, yapabildiğin kadar bi şeyleri değiştirmen lazım kardeşim.

• tek çare ilaç kullanman
  • quote:

Orijinalden alıntı: SATANIST

Bu mesaj silindi.
    Aslında bu iyi bir şey ölümden sonra daha kötü bir yere gitmek korkutuyor

• Uzun süredir hayal ettiğim şeyleri başaramadım. Gelecekten ümidim yok sürekli patinaj çekiyorum. İçim bunalıyor artık bir şey yapasım gelmiyor

• 2 haftadır kullanıyorum. Biraz çarpıntılarıma, iç sıkıntıma iyi geldi gibi ama düşüncelerim değişmedi

• quote:

Uzun süredir hayal ettiğim şeyleri başaramadım. Gelecekten ümidim yok sürekli patinaj çekiyorum. İçim bunalıyor artık bir şey yapasım gelmiyor
    artık sen de bizden birisin knk.
  • İçmeyin artık şu hapları. Dikkat artırıcıymış, ağrı kesiciymiş, anti depresanmış. Kendinizi öldüreceksiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an kaç yaşındasın bilmiyorum ama gençliğine veriyorum.
    Kendine bir amaç belirle, hayatta bir amacın olsun, maneviyatada da biraz önem ver.

Allah korusun sonun Mehmet Pişkin gibi olmasın.
  • 95liyim. üni gitmedim geleceğim yok hedefim yok. 1 tane arkadaşım yok. sabahtan akşama kadar pc başındayım. beraber büyüdüğüm kuzenlerim mühendis oldu evlendi. sen intihar etmekten korkuyorsun ben nasıl intihar ederim diye düşünüyorum.
  • Bir şeylere tutunmak lâzım. Herkes gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

95liyim. üni gitmedim geleceğim yok hedefim yok. 1 tane arkadaşım yok. sabahtan akşama kadar pc başındayım. beraber büyüdüğüm kuzenlerim mühendis oldu evlendi. sen intihar etmekten korkuyorsun ben nasıl intihar ederim diye düşünüyorum.
    Yks ye gir belki tutar

• quote:

Uzun süredir hayal ettiğim şeyleri başaramadım. Gelecekten ümidim yok sürekli patinaj çekiyorum. İçim bunalıyor artık bir şey yapasım gelmiyor
    mutsuz olunca olağan bir durum

belli başlı şeyleri başarmayınca insanlar intihar düşüncesi rahatlıkla oluşabiliyor

bu yuzden anormal bir durum değil

birşeyler başarmak için maalesef çabalamak gerekiyor

buna rağmende başarısızlık mumkun

ama yılmadan devam etmek başarı kazanmak gerek

başarı olmayınca birşey elde edilemiyor

böyle oluncada mutsuzluktansa ölmek daha iyi geliyor

yani sonuç olarak çabalayıp birşeyleri başarmak gerek

doktor olayı geçici çözüm özelliklede ilaçlar

ilaçlar sadece uyuşturup sakinleştirir ve baze gereklidirde

ama başarı getirmez bir nevi uyku evresi gibi birşey

• biz de aynıyız merak etme :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: SATANIST

Bu mesaj silindi.
    sürekli kendine bu arkadaş gibi olursan ziki tutacağını hatırlat.
  • Kendine bir iş ya da hobi buluyorsun. Sosyal çevreni genişletiyorsun. Başka bir şey yapmana gerek yok akışa kapıl.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.