Şimdi Ara

SINIF DEFTERİ KAYIP!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
10.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan okuldayım sınıf defteri arazi olmuş.hoca geldi bulun onu fln dedı varmı böle defteri kayıp olan disiplin sucumda vardı uzaklaşırık herhalde

• buraya yazacağına gidip arasana
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrafea

buraya yazacağına gidip arasana

googledan arıyor arkadaş
  • 56 sınıflık bı okul nereye arıyosunçok umrumda da degıl açıkçası sadece bılen vars hangı cez verıyolar onu merak ettım
  • evraktir o kaybolursa büyük suç
  • kardes bizim kayboldudu okulun yanındaki mezarlıkta yırtık bulundu tüm sınıfa disiplin dediler ilk önce sonra yapanı tespit edip uzaklaştırdılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıradan deterjan

56 sınıflık bı okul nereye arıyosunçok umrumda da degıl açıkçası sadece bılen vars hangı cez verıyolar onu merak ettım

3 gün uzaklaştırma!
  • şeker verip gönderirler kardeş 3 gün ban yersin okulda okdar boşver:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuß3 -- 7 Haziran 2010; 13:27:12 >
  • Sen yapmadıysan niye tırsıyorsun ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: thefast4a

kardes bizim kayboldudu okulun yanındaki mezarlıkta yırtık bulundu tüm sınıfa disiplin dediler ilk önce sonra yapanı tespit edip uzaklaştırdılar

mezar mı ne mezarlığı okul ne arar la mezarlıkta :D:DD: kardeş o nasıl bir okulmuş klise gibi tövbe tövbeee :D :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenkurt

Sen yapmadıysan niye tırsıyorsun ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

şeker verip gönderirler kardeş 3 gün ban yersin okulda okdar boşver:D

hihi
  • Bizim sınıfın defteri de kayıp şuan bugün öğrendim ben de, zaten son haftalarda alınan yoklamalar sayılmıyor dedi hoca fakat yine de bulun defteri dedi
  • Bizim defter çöpten çıkmıştı
  • bizim sınıfta edebiyatçı 10 kişiyi yok yazdı (sınıf 16kişi) öbür ders yoklama fişiyle yok oldu defter sonra okul sonunda koymuşlar
  • Bizimki de kaybolmustu müdür geldi hepinizi disipline vercem filan dedi sonra dısardaki çöpte bulduk
  • Bizim sınıfın ib...leri sınıf defterini tuvaletin deliğine sokmuşlardı

Müdür yardımcısı orda gördü ve baya bi fırça çekti sınıfa ama yapanı tespit edemedikleri için ellerinden birşey gelmedi.Bütün sınıfı da disipline verecek değillerdi ya
  • Bizim sınıf başkanı bi güzel dayak yemişti kaybolduğunda
  • Poku yedinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Uzaklaştırmaaaaa
  • sen niye ceza alasın ki?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.