Şimdi Ara

Hepsiburada sipariş verecekler dikkat etsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son zamanlarda Hepsiburada dan sipariş verip sorun yaşayan var mı?

Cuma günü sipariş verdim aynı gün kargo yazıyordu ama hala hazırlanıyor görünüyor halbuki siparişim geldi. Müşteri hizmetlerini 5 defa aradım 4 dk sesli olarak bekledikten sonra 4. Dk dan sonra bekleme müziği de gitti bir türlü ulaşamadım faceden peş peşe üst üste yaza yaza müşteri temsilcisinin kendisi aradı sonunda ürünün kargoya verildiğini ancak son zamanlarda kargo sisteminde sorun yaşandığını takip numarasının görünmediğini söyledi Aras ile gönderildi dedi sabah kargo şirketlerini arayarak ürünün hangi Kargoda olduğunu öğrendim yurtiçi ile göndermişler neyse yurtiçi kargodan aldım ürünü üstündeki etikette Aras kargo ile gönderim yapılacağına dair a4 çıktısı var ama ürün yurtiçi ile geldi site üzerinden mesaj attım kargo ile ilgili 2 gün oldu cevap yok müşteri hizmetleri ne mesaj ile cevap veriyor nede çağrı merkezine ulaşılabiliyor acil bir durum çıksa sorunu nasıl anlatacağız arayıp mesaja da cevap vermiyorlar acaba hb de genel bir sorun mu var yoksa benim şansızlığım mı? Daha önce hemen iletişim kurabiliyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 2 Ekim 2017; 17:18:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şikayet var a bakın son 2 gündür herkes bundan şikayetçi olmuş hb batıyor olmasın hiçbir şekilde ulaşılmıyor müşteri hizmetlerine ürün alcak olan dikkat etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben iade yaptım . 1 aydır parayı ödemiyorlar . sürekli mesaj atıyorum
  • bence kargo firmalarında bir sorun var ,özellikle aras kargoda var
    hb. ile anlaştıktan sonra aras kargo da bayağı sapıttı , eskiden 1 günde gelirdi şimdilerde 5 günü buluyor ve sistemde şubeye geldiği günlerce görülmüyor ,bunlar biraz daha uyanık çıktı şubeye gelişini aynı gün girmiyorlar ,yurtiçi ise aynı gün giriyor ama saçma işlemler başlıyor ,teslim akındı-teslim edilemedi-ilk dağıtım gününde dağıtıma çıkacak vs. uzayıp giden bir hikaye

hb. ise her zamanki gibi duyarsızlığına devam ediyor
    diğer bir husus ise insanlar tatilden döndükten sonra internet alımlarına yüklendi
    ileride eski haline (kör topal) döner diye tahmin ediyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.