Şimdi Ara

Hepsiburada notebooklarda 5000 TL üzerine 500 TL indirim. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
1
Favori
18.377
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İPS ekranlarda, ışık sızmaları fazla oluyor.

• Şuan B11MOL Modeli geceden itibaren çok satılan modeller arasına girdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esdegel06 kullanıcısına yanıt

Hocam bu model amazon'da 6.100 TL olarak görünüyor. HB'de 7.500 sanırım

amazon
    MSI MODERN 14 B11MOL-425XTR Dizüstü Bilgisayar, 14, FHD, Core I5-1135G7, 8GB RAM, 256GB SSD, DOS, Koyu Gri
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0972P6Q2B?tag=akakceprime-21
  • Arkadaşlar lütfen bana bi akıl verin ikilemdeyim lenovo thinkbook gen 2 ryzen 5 4500u ile aynı modelin i5 11.nesil var arada 1500tl fark var amd hiç kullanmadım ileriki yıllarda sıkıntı çıkarmı rica etsem yorumlarnısınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Arkadaşlar lütfen bana bi akıl verin ikilemdeyim lenovo thinkbook gen 2 ryzen 5 4500u ile aynı modelin i5 11.nesil var arada 1500tl fark var amd hiç kullanmadım ileriki yıllarda sıkıntı çıkarmı rica etsem yorumlarnısınız

Google’dan işlemci modelinin karşılaştırmasına bakarak karar verebilirsiniz

• esdegel06 kullanıcısına yanıt
    Hocam baktım ryzen 5 4500u bi tık iyi i5 ten ama aklıma takılan amd için güncelleme desteği bitermi vs

• quote:

Hocam baktım ryzen 5 4500u bi tık iyi i5 ten ama aklıma takılan amd için güncelleme desteği bitermi vs

Yeni nesil Ryzen işlemciler çok hızlılar bazı noktalar da üstünlükleri var.. bazı noktalarda geri kaldıkları da görülüyor.. sizi üzmez tavsiye ederim

• quote:

Arkadaşlar lütfen bana bi akıl verin ikilemdeyim lenovo thinkbook gen 2 ryzen 5 4500u ile aynı modelin i5 11.nesil var arada 1500tl fark var amd hiç kullanmadım ileriki yıllarda sıkıntı çıkarmı rica etsem yorumlarnısınız

o kadar fark varsa büyük ihtimalle intel olanda ekran kartı vardır. Bence oyun oynamayacaksanız ve thunderbolt kullanmayacaksanız amd tercih edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: esdegel06

Thinkpad’de ışık sızma şikayetlerini çok duyduğumdan korktum

benim ürünüm geldi. Işık sızması ideapad cihazında da vardı. Lakin beni rahatsız etmedi. Cihaz biraz da olsa premium hissi veriyor. Klavyesi aşırı iyi

• 5600 tl'ye geldi https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-laptop-14-ec0006nt-amd-ryzen-5-5500u-8gb-512gb-ssd-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-4h0r2ea-p-HBCV00000DGKYV?magaza=Teknorya

• quote:

Orijinalden alıntı: trygoly

5600 tl'ye geldi https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-laptop-14-ec0006nt-amd-ryzen-5-5500u-8gb-512gb-ssd-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-4h0r2ea-p-HBCV00000DGKYV?magaza=Teknorya

Güzel bilgisayar ben de görmüştüm bu ürünü ağrlıktan dolayı eledim sınıfına göre ağır kalıyor..

• quote:

İşlemciler arasında çok fark yok. İntel cihazda ekran biraz daha kaliteli diye biliyorum ve thunderbolt 4 desteği var. Temel farklar bunlar.

• Elimde eski bir şirket bilgisayarı var hp :d bunun seri numarasını nasıl kullanıyoruz hp laptop alımında?

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Thunderbollt nedir hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemalSanane -- 18 Ağustos 2021; 23:23:8 >
  • Arkadaşlar bi destek lenovo thinkbook gen 2 ryzen 5 4500u toplam 4700tl ye gelecek üzermi bizi 5 yıl kullansak

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupper79 -- 18 Ağustos 2021; 23:39:50 >
  • Aldık bakalım 4800tl ye denk geldi

• CemalSanane kullanıcısına yanıt

Intel her zaman için daha sorunsuz, stabil bir sistem ve sürücü desteği sunar.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Oyun oynanmasa bile amd o kadar kötü bi işlemcimi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.