Şimdi Ara

Hepsiburada notebooklarda 5000 TL üzerine 500 TL indirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
1
Favori
18.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takip ettiğim fiyatlar gördüğüm kadarıyla artmamış. HP alıp iptal etmiştim, şimdi tekrar aldım. HP iadesiyle makul seviyelere geldi.

Örnek ekran görüntüsünü paylaşıyorum.

Hepsiburada notebooklarda 5000 TL üzerine 500 TL indirim.

• Sadece notebooklarda değil tüm ürünlerde geçerli sanırım.

• BestSupTR B kullanıcısına yanıt

Ben notebooklara baktım. Belki geneldir.

Şu bilgisayar 6500'e geliyor. 480 lira iade alınırsa çok iyi.

https://www.hepsiburada.com/hp-gaming-pavilion-15-ec2035nt-ryzen-5-5600h-8gb-512gb-ssd-4gb-gtx1650-15-6-fhd-freedos-tasinabilir-bilgisayar-4g8u3ea-p-HBCV00000F0DRY?magaza=GpnTeknoloji

• zkurt86 kullanıcısına yanıt

Şu sıralar notebook piyasasına çok hakim değilim ama 480 TL iade ile birlikte oldukça uygun görünüyor fiyatı.

• Daha bugün hp all in one pc yi teslim aldık n11 den almıştım, aynı satıcı hb de pahalıydı önceden, şimdi 200 tl daha ucuza geliyor bu hb indirimiyle şansa bak ya. Bu hp iadesi sadece yeni laptop alımında mı geçerli elimizde eski hp laptppta vardı oysa, ama all in one lazım olunca esgeçmişim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 inç laptop tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Japonya kullanıcısına yanıt
    Matebook 14 hocam

• The KsM T kullanıcısına yanıt
    Fiyatta belirteyim maks 6.5 olsun hocam. Öğrenci bir arkadaşa alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Japonya -- 14 Ağustos 2021; 0:42:33 >
  • Bende o civarlarda bakıyorum hocam, matebook 14 şu an için en iyisi indirimden sonra, burdaki vatanda gidip bizzat deneyimledim ve şahsi görüşüm ekranı rakipsiz güzellikte. İşlemcisi vs. Zaten yeterince iyi. Bataryası 9-10 saat arası gidiyor hafif ve zarif bir laptop, ben şahsen siparişimi geçeceğim birazdan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zkurt86

Ben notebooklara baktım. Belki geneldir.

Şu bilgisayar 6500'e geliyor. 480 lira iade alınırsa çok iyi.

https://www.hepsiburada.com/hp-gaming-pavilion-15-ec2035nt-ryzen-5-5600h-8gb-512gb-ssd-4gb-gtx1650-15-6-fhd-freedos-tasinabilir-bilgisayar-4g8u3ea-p-HBCV00000F0DRY?magaza=GpnTeknoloji

kaçırmayın hocam.

sıcak fırsatlarda bu cihazın başlığı var. ona da yazdım. birkaç gün önce aldım, şu an kullanıyorum ve hayli beğendim.

n11 sepet indiriminde almıştım 6850 ye gelmişti. o fiyat bile çok iyi ama keşke biraz daha bekleseymişim. 6500 e hatta 7000e bile daha iyi bi laptop yok şu an.

• WalterWhite00 kullanıcısına yanıt

Geçen sefer siparişi iptal etmiştim. Kısmet denk geldi. HB indirimi, HP iade, world puan birleşerek 6000'den aşağıya geliyor. İkinci elde bu cihazın eski işlemcili, gtx 1050 ekran kartlılarına 6 bin istiyorlar. Oyunla işim olmuyor, ekran kartı değil işlemcisi için aldım.

Kardeşim universiteye başlıyacak bilgisayar mühendisliği için ideal midir hocam?
    Kendisinin oyunla hic işi olmaz,Office yazılım falan.
    Yoksa daha düşük uygun seviye mi bakmalı miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: zkurt86

Geçen sefer siparişi iptal etmiştim. Kısmet denk geldi. HB indirimi, HP iade, world puan birleşerek 6000'den aşağıya geliyor. İkinci elde bu cihazın eski işlemcili, gtx 1050 ekran kartlılarına 6 bin istiyorlar. Oyunla işim olmuyor, ekran kartı değil işlemcisi için aldım.

evet hocam aynen öyle ikinci elde 1050 ekran kartlılara bu fiyat istiyorlar.

güle güle kullanın.

n11'den aldığım laptopu cayma hakkı ile iade edebilir miyim hocam peki, kurulum vs yaptım ama iade alırlar mı bilemedim...

• quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Kardeşim universiteye başlıyacak bilgisayar mühendisliği için ideal midir hocam?
    Kendisinin oyunla hic işi olmaz,Office yazılım falan.
    Yoksa daha düşük uygun seviye mi bakmalı miyim?

hocam bilgisayar mühendisliği okuyacaksa, oyun oynamasa bile ilerleyen yıllarda en azından orta seviye bir ekran kartı gerektirecek işlemler yapabilir.

bence almışken iyisini alın diyorum. bu fiyata bu cihaz çok çok iyi.

sadece office için 3000-4000 liralık laptoplar da iş görür ama..

Teşekkürler.

Kurulum yapınca iade almazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkurt86 -- 14 Ağustos 2021; 1:41:32 >
  • HP iadesinden herkes yararlanabiliyor mu arkadaşlar ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fatihkm kullanıcısına yanıt
    bilgisayarı almadan bikaç gün önce kayıt yaptırmalısın forumda konusu vardı iade almıştım .ama aldığım bilgisayar sorunlu çıktı servise bone olduk iyi araştırın kronik sorunlu model olmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-5-intel-core-i5-1135g7-16gb-512gb-ssd-mx450-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82fe00k7tx-p-HBCV000001DDXS?magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail

14 inch PC bakan arkadaşlar için daha iyisi yok şuan bence 6700e geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merkezvartegetvarcekdik -- 14 Ağustos 2021; 9:17:11 >

• sonsuzluq S kullanıcısına yanıt

görünürde bi fark yok hocam

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.