Şimdi Ara

Hepsiburada notebooklarda 5000 TL üzerine 500 TL indirim. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
1
Favori
18.370
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: juve212

Bende arada kaldım sizi diğer konuda hatırladım bende son kalan ıdeapad modelini almıştım açık ürün göndermişti Hepsiburada sonra iade etmiştim. Uzun zamandır stok durumunu takip ediyordum Ideapad modelinin stok gelmişti fiyat yüksekti şimdi indirimli uygun sipariş vereyim derken thinkbook u fark ettim:)

siz 8 gb ram 256 gb ssd olanı almışsınız aynı satıcının 16 gb ram 512 gb ssdli olanı var arada çok farkta yok aslında ben onu inceliyordum. Thinkbook daha dayanıklı sanırım ek özellikleri de klavye aydınlatma parmak izi okuyucu satıcı hepsiburada olsaydı aslında daha iyi olacaktı.

Bu arada hocam farklı satıcı da 6749 TL'ye bulunuyor.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-thinkbook-14-g2-intel-core-i5-1135g7-8-gb-256-ssd-mx450-14-freedos-tasinabilir-bilgisayar-20vd00d7tx-p-HBCV0000099MZP?magaza=noktasisbt

Hocam 16 gb ram olan versiyonu sonradan takılma. Yani satıcı pcnin içini açıp takıyor ben önermem almanızı. Bide satıcı hepsiburada olsa almazdım. İade sürecinde bile canımı çıkardılar. Zaten benim garantide iade edilen üründe büyik ihtimalle bana gelmeden iade edilmişti. Satıcı değerlendirmesine göre almak istedim çünkü cidden 4-5 aydır yordu bu süreç sorun çıkmaz umarım gene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonradan takılma dikkat etmemişim o zaman kötü 8 gb ram 256 gb ssd olanı alsam kendim yükseltmem gerekecek ekstra maliyet ve bu konularda pek becerikli değilimdir peki hocam Ideapad modelinde oyun olarak denemiş miydiniz memnun etti mi?

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Forumda detayları yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: juve212

Sonradan takılma dikkat etmemişim o zaman kötü 8 gb ram 256 gb ssd olanı alsam kendim yükseltmem gerekecek ekstra maliyet ve bu konularda pek becerikli değilimdir peki hocam Ideapad modelinde oyun olarak denemiş miydiniz memnun etti mi?

Yani ısınma sorunu oluyor. Nba 2k21 ve the witcher 3 de ısınmadan dolayı 2-3 saniye fps 5-10 kadar düşüyordu. Klavyede bariz bir ısınma oluyordu. Genel olarak oyun performansı iyi olsada ısınma kısmı sıkıntı 2. Kez garantiye yollarken cihazı klavye tutukluk yapıyordu. Sorun ısınmadanmış termal macun yenilenmişti sorun öyle düzelmişti.

• Amaç oyun değil aslında ama günde bir kaç saatte oynansa genel anlamda sıkıntı olacak sanırım dediğinz gibi öyle tutukluk sorunu vs çıkarsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F79B393CF

Hocam 16 gb ram olan versiyonu sonradan takılma. Yani satıcı pcnin içini açıp takıyor ben önermem almanızı. Bide satıcı hepsiburada olsa almazdım. İade sürecinde bile canımı çıkardılar. Zaten benim garantide iade edilen üründe büyik ihtimalle bana gelmeden iade edilmişti. Satıcı değerlendirmesine göre almak istedim çünkü cidden 4-5 aydır yordu bu süreç sorun çıkmaz umarım gene

Alıntıları Göster

Cihaza düştüm. 250 nit mi 300 mü, ips mi tn mi nasıl emin olabiliriz? 8/256 base versiyonunu alasım var. Ek ssd slotu sata olsa bile var olması harika.

• Thinkbook 13s g2 de boşta ram ve ssd slotu olma ihtimali yoktur dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Cihaza düştüm. 250 nit mi 300 mü, ips mi tn mi nasıl emin olabiliriz? 8/256 base versiyonunu alasım var. Ek ssd slotu sata olsa bile var olması harika.

Alıntıları Göster

Benim sipariş verdiğim sitede 250 nit ips yazıyor. Yarın cihaz geldiğinde isterseniz resim atabilirim. ek slotun her türlüsü güzel bencede.

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    psrefstuff.lenovo.com
    ThinkBook,ThinkBook 14 G2 ITL,Model:20VD00D7TX
    https://psrefstuff.lenovo.com/Detail/ThinkBook/ThinkBook_14_G2_ITL?M=20VD00D7TX

• Amazon’da MSI MODERN 14 B11MOL var sıcak fırsat bu bence piyasanın çok altına satılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: esdegel06

Amazon’da MSI MODERN 14 B11MOL var sıcak fırsat bu bence piyasanın çok altına satılıyor

Cihazda tek ram slotu var yanlış bilmiyorsam. Hbde 2 slot yazıyor. Ödememişe düşürdüm ama 2 ram slotu varsa eğer alınır. Thinkbook un cazip yanı bu zaten benim için. Aldım mı 10 sene kullanıyorum genel olarak office programları, raporlama ıvır zıvır. Bu yüzden lehimli upgrade yapılamayan cihazlar beni bozar. Ama modern 14te dediğim gibi çift slot varsa yılana alet olur.

Çift slot var Maximum 64GB makine bildiğiniz TANK..

dün akşam sipariş verdim bugün sabah elime geçti

• quote:

Çift slot var Maximum 64GB makine bildiğiniz TANK..

dün akşam sipariş verdim bugün sabah elime geçti

250 nit mi 300 nit mi hocam? Bir de adaptör nasıl 65 watt mı? Adaptör görseli paylaşabilir misin hocam.

Upgrade ile işim olmaz diyen arkadaşlar da buna bakabilir. 8 gb sabit ram 3:2 ekran kasa oranı i5 10. Nesil, 2k ekran, thunderbolt 3.

www.vatanbilgisayar.com
    Acer Swift 3 Core i5 1035G4 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/acer-swift-3-core-i5-1035g4-1-1-ghz-8gb-512gb-ssd-13-5-int-w10.html

• quote:

250 nit mi 300 nit mi hocam? Bir de adaptör nasıl 65 watt mı? Adaptör görseli paylaşabilir misin hocam.

Upgrade ile işim olmaz diyen arkadaşlar da buna bakabilir. 8 gb sabit ram 3:2 ekran kasa oranı i5 10. Nesil, 2k ekran, thunderbolt 3.

www.vatanbilgisayar.com
    Acer Swift 3 Core i5 1035G4 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/acer-swift-3-core-i5-1035g4-1-1-ghz-8gb-512gb-ssd-13-5-int-w10.html

Alıntıları Göster

250 Nit olması gerek.. B Serisi menteşeleri kasanın altına giriyor A15 Serisinde normal düz Menteşe yuvaları bulunuyor araştırmalarım bu yönde, hangi siteden baksam Menteşe yuva farklılıkları olabiliyor dikkat etmekte fayda var ince ayrıntılara

Adaptör 65W.. harici ekran kartı olanlar 90W..

Yutub’da incele videoları var bakmakta fayda var :))

Bilgisayarın Model Kodları farklı olması başka bir ürün gamını meydana çıkartıyor, hepsinin konfigürasyonu farklı

• esdegel06 kullanıcısına yanıt

Msi globalde bile ürün yok. Aşırı saçma bir olay. Bir laptop alacağım ama resmi sitesinde ürüne dair bilgi yok.

250 nit ise eğer ekran, cihazın thinkbook 14e göre ne fazlası var hocam? 6500 e thinkbook 14 g2 alınır, çift type c portu var alette. E bir tane sata slotu da var depolama için ucuz ssd çakılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dış kapının iç mandalı -- 17 Ağustos 2021; 21:52:3 >
    www.msi.com
    MSI Modern 14 – Live in everyday passion
    https://www.msi.com/Business-Productivity/Modern-14-B11X/Specification

Aşağada Bilgisayarın Modeli var

• quote:

www.msi.com
    MSI Modern 14 – Live in everyday passion
    https://www.msi.com/Business-Productivity/Modern-14-B11X/Specification

Aşağada Bilgisayarın Modeli var

Hocam gördüm onu. I7 ile I5 arasında sadece işlemci farkı mı var? Bir de global sitede bile neden yazmaz ekranın kaç nit olduğu. Thinkbook ile bunun arasında gidip geliyorum bugün yarın sipariş vermem lazım.

• quote:

www.vatanbilgisayar.com

Alıntıları Göster

yanlış bilmiyorsam 1 tane lehimsiz ram slotu var bu üründe.

M.F. LAByoutube
    - Any damage caused during this upgrade might void the warranty. - Check the spec from where you purchased the notebook. - This video is applied to MSI Modern 14 "B" and Summit B14 Series.
    https://www.youtube.com/watch?v=Kbd_xGEFX7c&t=185s

• Thinkpad’de ışık sızma şikayetlerini çok duyduğumdan korktum

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.