Şimdi Ara

Hepsiburada notebooklarda 5000 TL üzerine 500 TL indirim. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
1
Favori
18.377
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam senin mesajı alıntılayamıyorum servisle konuşan arkadaş. Ram lehimli mi bilgi verdiler mi? Lehimli değilse eğer ram i bana satar mısın ya da şu meşhur msi laptop u alıp 16+16 yapacak olan varsa 8lik rami bana satabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esdegel06 kullanıcısına yanıt

Bence 2 tane 16 al 32 yap rami çift kanal çalıştır hocam. Çıkan 8i satmakta hiç zorlanmazsın :d

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt

Ram lehimli değil, iki slotta standart, sonradan B11MOL videosuda buldum.

Đánh Giá Laptop MSI Modern 14 B11MOL Giá Rẻ Thiết Kế Đẹp Sang Trọng Nhất Năm 2021 - YouTube

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Ram lehimli değil, iki slotta standart, sonradan B11MOL videosuda buldum.

Đánh Giá Laptop MSI Modern 14 B11MOL Giá Rẻ Thiết Kế Đẹp Sang Trọng Nhất Năm 2021 - YouTube

Sendeki rami satar mısın hocam (:

Şakası bir yana cihaza düştüm şu an. Bir tane de ek m2 slotu olsa var ya. Efso olurmuş. Hatta monster huma v4.1 benzeri bir şey olurmuş ki gözüm hep o cihazdaydı.

Ram ve ssd bulma işini sana kitleyelim madem, zorla cihaz aldırdık hocam :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dış kapının iç mandalı -- 20 Ağustos 2021; 12:9:58 >

Ben de bir adet 8 gb ram almayı düşünüyorum, ağır işler için 64 gb ramli 8 çekirdek 16 izlekli masaüstü var zaten. Bunu TV karşısında 9 yıldır kullandığım 11.6 inçliğin yerine aldım. PNY marka 2 tb lık ssd İncehesap'ta 1700 küsüre satıldı geçenlerde, hız ve ömür olarak baya iyi bir ssd. Öyle bir şey uydurulursa ikinci slota da gerek kalmaz.

• quote:

Ben de bir adet 8 gb ram almayı düşünüyorum, ağır işler için 64 gb ramli 8 çekirdek 16 izlekli masaüstü var zaten. Bunu TV karşısında 9 yıldır kullandığım 11.6 inçliğin yerine aldım. PNY marka 2 tb lık ssd İncehesap'ta 1700 küsüre satıldı geçenlerde, hız ve ömür olarak baya iyi bir ssd. Öyle bir şey uydurulursa ikinci slota da gerek kalmaz.

Harici ssd mi söylediğiniz şey?

https://www.amazon.com/dp/B08BZ2FXTF/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_fabc_YCJSGX0SBGS1G1HCFMQZ

:d başka sözüm yok.

Olur mu hiç ne alaka, M2 tabi ki.

Tam model şu, 1748 liraya satılmıştı.

PNY XLR8 CS3040 M280CS3040-2TB-RB 2TB 5600/4300MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk

• quote:

Olur mu hiç ne alaka, M2 tabi ki.

Tam model şu, 1748 liraya satılmıştı.

PNY XLR8 CS3040 M280CS3040-2TB-RB 2TB 5600/4300MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk

Gen 4 o ssd. Gen 4 taksak o 5000/4000 hızları görür müyüz? Anakartın böyle bir desteği var mıdır? Gen 3 gibi çalışacaksa gen 4 e çok gerek yok sanki

Normalde 11. nesil olduğu için gen 4 olması gerekiyor ama laptoplarda nasıldır net bir bilgim yok.

Edit: gen4 müş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 20 Ağustos 2021; 14:9:3 >
  • Bu modelin üstün özelliği nedir anlayamadım bu konuda biri aydınlatırsa sevinirim , mesela ben amd taraftarı olduğum için soruyorum

https://www.hepsiburada.com/msi-modern-15-a5m-022xtr-amd-ryzen-5-5500u-8gb-256gb-ssd-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000F2BMB?magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail bu modelden İşlemci ve ekran boyutu dışında üstün bir özelliği varmı

• 6000tl ver ekran paneli TN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ckurudal

Bu modelin üstün özelliği nedir anlayamadım bu konuda biri aydınlatırsa sevinirim , mesela ben amd taraftarı olduğum için soruyorum

https://www.hepsiburada.com/msi-modern-15-a5m-022xtr-amd-ryzen-5-5500u-8gb-256gb-ssd-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000F2BMB?magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail bu modelden İşlemci ve ekran boyutu dışında üstün bir özelliği varmı

İşlemci daha iyi bizim aldığımız 11. Nesil i5 ten. Geri kalan her konuda bizim aletler iyi. 6100 e aldık biz. Cihaz ucuz değil amazon indirim yaptı da o fiyata aldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

İşlemci daha iyi bizim aldığımız 11. Nesil i5 ten. Geri kalan her konuda bizim aletler iyi. 6100 e aldık biz. Cihaz ucuz değil amazon indirim yaptı da o fiyata aldık.

Alıntıları Göster

https://www.hepsiburada.com/msi-modern-15-a5m-022xtr-amd-ryzen-5-5500u-8gb-256gb-ssd-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000F2BMB?magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail

Bundada fiyat indirime girmis ikiside 6100 tl geliyor o yüzden benim tercihim tüm özellikler aynı ise 15.6 inc ekrandan yana olacak ve i5 karşı amd ryzen 5 5500u ikiside tn panel

• quote:

Orijinalden alıntı: Ckurudal

https://www.hepsiburada.com/msi-modern-15-a5m-022xtr-amd-ryzen-5-5500u-8gb-256gb-ssd-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000F2BMB?magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail

Bundada fiyat indirime girmis ikiside 6100 tl geliyor o yüzden benim tercihim tüm özellikler aynı ise 15.6 inc ekrandan yana olacak ve i5 karşı amd ryzen 5 5500u ikiside tn panel

Alıntıları Göster

İntel b11 mol olan cihaz ips. Tn panel değil. İntelde thunderbolt 4 ve WiFi 6 var. Amd de var mı bilmiyorum.

• Hepsiburada notebooklarda 5000 TL üzerine 500 TL indirim.

Bu cihazın thunderbolt çıkışı nerede? B11mol msi

Hayatımda ilk defa bu kadar saçma bir şey görüyorum. Cihazda type c çıkışı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dış kapının iç mandalı -- 20 Ağustos 2021; 19:45:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esdegel06

MSI Bence

Alıntıları Göster

Hocam cihaz elinizde sanırım. Cihazda type c çıkışı var mı :d dünyanın en aşırı saçma salak sorusunu soruyorum şu an sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Hocam cihaz elinizde sanırım. Cihazda type c çıkışı var mı :d dünyanın en aşırı saçma salak sorusunu soruyorum şu an sanırım

Alıntıları Göster

Hiç girişlere dikkat etmedim Amazon’da Bilgisayarın görsellerinde çıkışlar var gözüküyor.. Belki Amd versiyonlarında olmayabilir tam bilmiyorum eve geçince bakarım

Thunderbolt ve Type C ie aynı çıkış, bir birbine uyumlu

• quote:

Thunderbolt ve Type C ie aynı çıkış, bir birbine uyumlu

Hocam attığım görselde baktın mı? Thunderbolt diye bu kadar geberen bir adamım. Type c çıkışı ile aynı soket olduğunu biliyorum. Type c çıkışı d yok bilgisayarda

• quote:

Orijinalden alıntı: esdegel06

Hiç girişlere dikkat etmedim Amazon’da Bilgisayarın görsellerinde çıkışlar var gözüküyor.. Belki Amd versiyonlarında olmayabilir tam bilmiyorum eve geçince bakarım

Alıntıları Göster

Hoca ne amdsi ya intel aldık ya.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.