Şimdi Ara

Hepsiburada - En Uzun Gece Kampanyası #ENUZUNGECE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
14
Favori
50.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Termal içlik görebilen varmı
  • sepetimde 11 parça var hiçbirine indirim yansımamış...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Ben zamanında bloody ve g300s arasında kalmıştım o zaman g300s i 65 tl bile gördüm onun yerine a9 aldım bloody 80 tl di o zaman aşırı memnunum ayrıca g300s sorunlu mouse hala sorunsuz kullanıyorum kaç ay oldu kesinlikle alma

atma ziya kullanmadığın mouse u sorunsuz deme kazık yemişsin diye başkasına aldırmamaya çalışıyo 1.5 yıldır g300s var gram sorun yaşamadım efsane mouse küçük falan da değil eliniz çok aşırı büyük değilse oluyor
  • Ben 3 yıldır kullanıyorum.Sıfır sorun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naz yapma koçum bilmesek yorum yapmayız atlamayız her şeye senin gibi 3 arkadaşımın 2 sinde tıklama sorunu oldu çöpe attılar
  • Ayrıca ben bu indirimden bir şey anlamadım normal aldığım dove sabun 2.5 lira iken 3 lira olmuş bir anda indirimle 2.40 liraya geliyor en yakın markette normal fiyat 2.45 zaten ne iş.Artı olarak d12 diş fırçası bildiğim fiyat 47-48 tl iken güya indirim yapmışlar yine aynı fiyat
  • çakal HB yine yaptı yapacağını;
    fiyatları an be an şişirip şişirip en fazla %21 indirim(!!!) diye sunuyor: yersen
  • Philips gc8650 buhar Kazanlı ütü vardı takip ettiğim 649 dan 512 tl + kargo (75tl world puanla 445 tl ye geldi)
  • 3-4 gündür takip ettiğim ürünlerin indirime girenlerin fiyatları şişirilmiş, indirimle aynı fiyata geliyor. HB kendini böyle tatmin ediyor herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

Ben 3 yıldır kullanıyorum.Sıfır sorun...

ben arkadaşımdan almıştım düşünün yani 2. kullanıcısı falanım sorunu yok. cs go da sinirlenip fırlattığım da oldu masadan düştüğüde oldu aha kırıldı dedim sapasağlam
  • Krombacher K kullanıcısına yanıt
    Anlamadım ben bu işten bir şey indirim dediğin uygun olur önce şişirmişler sonra indirim demişler artık hb den alışveriş yapmıyorum şunların yaptığı politikaya bak
  • kış lastiklerindeki indirimi tam ödiycekken kaldırdılar
  • Bu Hepsiburada adam olmayacak. En uzun gece boyunca sabaha kadar avuçlarını yalarlar artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

3-4 gündür takip ettiğim ürünlerin indirime girenlerin fiyatları şişirilmiş, indirimle aynı fiyata geliyor. HB kendini böyle tatmin ediyor herhalde...

+1
  • http://www.hepsiburada.com/adidas-m20324-stan-smith-erkek-ayakkabi-avr-p-SPORADIM202032442?magaza=Sporgarage

Orijinalliği konusunda işkillendim.Sizce bu fiyata orijinal olur mu, alınır mı?
  • D r da bile 109 tl ye satılan bir ps4 oyunu burada 140 tl.

yorumsuz
  • Biraz önce baktığım bir ürün şimdi yok olmuş. Ne yapıyor bunlar böyle?
  • İndirim cop cikti galiba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.