Şimdi Ara

Hepsiburada.com Sahte Ürün (Xiaomi 10400Mah)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
5.321
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hepsiburadadan satın aldığım Xiaomi 10400 Mah Taşınabilir şarj aleti sahte çıktı. Daha önce böyle bir şey başına gelen var mı bilmiyorum ama hepsiburadadan bu ürünü alacak olanların dikkatli olmasını tavsiye ederim. Ürünü iade edeceğim inşallah sorun çıkmaz.Bu arada Ürünün Satıcısı Hepsiburadaydı
    .
    Hepsiburada.com Sahte Ürün (Xiaomi 10400Mah)Hepsiburada.com Sahte Ürün (Xiaomi 10400Mah)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OKAN ÇELİK -- 15 Şubat 2017; 11:37:25 >

• Tebrikler büyük bir marifet. Gelip burada anlatıyor birde. Ben hbnin yerinde olsam sizin gibilere ikinci siparişinde hıyar gönderirim nasılsa tutanakta tutmamış olursun mahkeme köşelerinde süründürürüm sizin gibileri. Yahu az dürüst olun. Birazcık dürüst olun. Hadi dürüst olmadın bir bok yemişin gelip burada anlatma bari. Sonra niye firmalar tüketiciye zorluk çıkarıyor. Sen ve senin gibiler oldukça ben olsam bende takmazdım. Ya sabır
  • Öncelikle satın aldığınız ürünün satıcısı hepsiburada mı? onu bir kontrol edin. Eğer farklı bir satıcıdan almış iseniz mutlaka hepsiburada müsteri hizmetlerine bu durumu bildirin.

Eğer bu satışı hepsiburada yapmış ve size xaomi powerbank yerine sahte bir ürün yollamışsa hakkınızı arayın. Birde ürün linkini buraya yapıştırabilirseniz belli bir süre belki almayı düşünen arkadaşlar uzak durarlar hemde biz bir inceleriz.
  • Hepsiburada sahte ürün cenneti, HB nin de umrunda değil.

Mağdur arkadaş sahte ürün olduğunu Müşteri hizmetlerine yazsın, cevabı görün.

Hemen biz ve satıcılarımız asla sahte ürün satmayız diye nara atacaklar.

amazon gelse de şu HB nin kıçına tekmeyi vursa ne güzel olur.
  • pckopat_doktor kullanıcısına yanıt
    Ürünün linkihttp://www.hepsiburada.com/xiaomi-10400-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJXIAOMI10400

Satıcı hepsiburada
  • OKAN ÇELİK O kullanıcısına yanıt
    vay babam vay.

Bunlar nasıl kurumsal firma ya. Bu yaptıkları bildiğin dolandırıcılık ya. Kardeşim ürünü iade et heryerede yaz. Hiç acıma bu ...........
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKAN ÇELİK

Ürünün linkihttp://www.hepsiburada.com/xiaomi-10400-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJXIAOMI10400

Satıcı hepsiburada

hocam geçmiş olsun...sizin bu mağduriyetinizi görene kadar ben de bu üründen almayı düşünüyordum...sahte olup olmadığını nasıl anlayabiliyoruz?
  • oha 70 lira. semerse 40 liraydi br ara

hb sonçta kontrol etmiyor. Hb kendi ihraç etmiyor.

var olan satıcıalrdan alıyor ve satıyor. NOrmal karşılamak lazım.

ve geri de genelde iade etmeye çalışıyor parayı hata olursa
  • Sahte olduğunu nasıl anladınız geçen sene kardeşime almıştım bir kontrol edeyim ben de. :)
  • Hepsiburadadan beklerim telefon alacağım almaya korkuyorum sıkıntı çıkar mı diye
  • İnternette orjinal ürünün fotoğrafları ve videoları var onlarla karşılaştırarak anlayabilirsiniz. Yada en basitinden aldığınız ürün bana gönderilen ürün gibiyse kesinlikle sahtedir.
  • Sahte olup olmadığını buradan kontrol edebilirsiniz:

http://www.mi.com/verify/#secur_en
  • Sahte olduğunu nasıl anladın?
  • hepsiburada bende bir telefon almıştım ( tuşlu ) satıcısı hepsiburada değildi oda sahte çıkmıştı yoğun telefon trafiğinden sonra satıcıyı hepsiburadadan kaldırdılar ama yaptıgım kötü yorumları mağazada yayınlatmıyorlar aldığım model samsung b310 hatta şuan hepsiburadada satışı yapılan bu telefonları satıcılarını biraz araştırmayla n11 de satış yaptıgını gördüm ve yorumlarda sahte gönderildiğini fark ettim. Hepsiburadaya bildirmeme rağmen hala satışları aktif mümkün olmadıkca ( indirim vs ) hepsiburadadan uzak duruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanda

Hepsiburadadan beklerim telefon alacağım almaya korkuyorum sıkıntı çıkar mı diye

Telefonda sıkıntı çıkarsa süründürüyor. Aldınız, kutuyu açtınız ve arızalı çıktı diyelim ki. Geri gönderdiğinizde kabul etmiyor, servise yollayıp arıza tutanağı alın diyor. Normal şartlarda satıcı cihazı alır ve bu süreci takip eder, kendisi servise yollar. Düzgün bir satıcı ise açılır açılmaz hiç çalışmayan telefonda kusur belli olduğu için sizi bekletmez çoğusu da.
  • Bence fotoğraflardan bakarak karşılaştırma yapmayın seri numarasını kontrol edin yine şüpheniz varsa iade için yollayın.
  • Xiaomi ürünlerini bilen biri fotoya baktığı an çakma olduğunu anlar...yuh yaa...

• just one bad day kullanıcısına yanıt
    Daha önce Banggood aldığım 10400 mah ürünle karşılaştırdım banggooddan aldığıma göre daha hafif ve alüminyumu kalitesiz 10400 mah yazan kısım koyu ve micro usb girişi siyah, şarj kablosu farklı xiaomi ile alkasız bir ürün
  • OKAN ÇELİK O kullanıcısına yanıt
    Ürünnün açıklamasındaki gösterilen görselle bile uyusmuyor zaten size gelen ürün. iade için yollayın 3 güne para bankanıza yatar Hepsiburada.com Sahte Ürün (Xiaomi 10400Mah)
  • Yahu altında eşek kadar zenpower yazıyor ne karşılaştırması...
    ben hb den satıcı hb olmayan bi dükkandan 10binlik aldım bozuktu geri yolladım çalışanı geldi..
    satıcı hb ise seve seve geri alırlar merak etmeyin
  • Çin malının bile sahtesini yapıyorlar...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.