Şimdi Ara

Hepsiburada.com'dan alışveriş yapacak arkadaşların dikkatine.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
2
Favori
17.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Torba kapandı yazıyor yola çıktı anlamına mı geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ptt kargo tam leş.kargo şube içinde geziyor

5 aralık aynı şubede dağıtıma çıkarılacak
    9 aralıkta aynı şubede ptt işyerine girdi diyor

Hepsiburada.com'dan alışveriş yapacak arkadaşların dikkatine..
  • HepsiJet firmasinin zeytinburnu subesinin yerini bilen goren varmidir?
  • hepsiburada ptt kargo ile yollarını ayırmadıkça bir daha oradan alışveriş yapmayacağım. Böyle rezalet bir kargo firması görmedim. Müşteri hizmetleri telefonlara cevap vermez, şubeyi arasın telefonu açmazlar.
  • bodrum kullanıcısına yanıt
    Kendi firmasi HepsiJet daha kotu durumda emin ol.
  • 24 kasimda yaptigim siparisin teslim tarihi 6 aralik idi, sonradan 11 aralik diye degistirdiler. bugun 12 hala kargodan haber yok. musteri hizmetlerini aradigimda bugun ya da yarin gelir, gelmesse bizi arayin diyip duruyorlar. Şaka gibi. Turkiyedeki hizmetin aci gercegi. Umarim altindan kalkamayacagi islere girmezler birdaha boyle. Ya da umarim seneye cuma indirimlerinde kimse alisveris yapmaz, bu ders olur. Benim de hb den son alisverisim idi bu. Aldigim urunun ilk taksidi geliyor ama urun yok elimde

• Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi

Ne demek oluyor bende hb den aldım

• 19 Aralık da gelicekti bugün geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben yaklaşık 1 aydır hepsiburada.com dan alışveriş yapmıyorum. Ptt Kargo ile çalışmayı bırakana kadarda alışveriş yapmayacağım.
    Başka bir olasılık da Ptt Kargo nun kendini düzeltmesi! :)

Hepsiburada.com kargo seçeneği de koymuyor. Yazık. Kendi ayağına kurşun atmak bu. Birnevi Bizden alışveriş yapmayın diyorlar.
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Efsane cuma da verdiğim sipariş 13 aralıkta kargolandı ve geçen hafta çarş. günü geldi... ürünün bana ulaşması 1 ay sürdü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada pişmanlıktır..

• Hepsiburada üzerinden Hepsiburada mağazasından satın almış olduğum (07/09/2020) Anker Eufy Robovac L70 Hybrid marka model akıllı süpürgenin ertesi gün bozulması sonucu iade talebinde bulunmuştum, bugün itibariyle ürünü servise yollamışlar ve 21 gün bekleme süresine girdik, aldığınız 4000 TL ürün ertesi gün arıza yapıyor ve iade sürecine girince toplamda 35 gün beklemenizi istiyorlar, 15 gün içerisinde oluşan arızalarda 2 iş günü içinde konuyu çözmek zorundalar ancak tüketici hakkı vs hak getire, özelikle elektronik ve pahalı ürünlerde dikkatli olun ben mağdur oldum siz olmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceOfMature -- 16 Eylül 2020; 17:5:14 >
  • Arkadaşlar sakın bu siteden herhangi bir şey almayın. Adamlar bildiğin dolandırıcı olmuşlar. Bana bildiğin bozuk anakart yolladılar ve değişimde yapmadılar. İkinci kez bozuk ürün yolladılar bana. Ben yandım siz yanmayın arkadaşlar.

• Tabiri caiz ise bıçak kemiğe dayanmadığı sürece Hepsiburada'dan alışveriş yapılmaması taraftarıyım. Her türlü mağduriyet var.

Bu arada çok eski (5 yıldan eski) siparişleri de hesabınızdan siliyorlar. Sebebini sorduğumuzda ise tatmin edici hiçbir makul açıklama getiremiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 28 Mart 2021; 15:15:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.