D

Teğmen
06 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar elimde msı mag b550 gaming edge wifi anakart amd ryzen 5 3600x işlemci ve corsairin vengeance rgb pro 3600 mhz ramlerinden var. Şöyle bir problemim var. Anakartı ilk aldığımda bu ramler 3600 mhz overclok oluyordu. Ama daha sonra ben bir kaç ayar yaparken sanırım ses çıkışları yanmış. Ben de anakartı servise yolladım ama anakart servisten döndüğünde ramler 3600 mhz overclok olmuyor artık. En fazla elle 3333 mhz çıkabiliyorum. Anakartın sitesinde bu ramlere anakartın destek verdiğini gördüm. Sorun ne olabilir. Madem overclok olmuyor neden elle 3333 mhz çıkabiliyorum. Madem 3333 çıkıyorum neden artık 3600 mhz e çıkamıyorum. Serviste biosu sıfırladıklarını söylemişlerdi bana yani biosu yeniden sıfırdan yüklemişler yani yazılım atmışlar. Sorun bundan kaynaklanabilir mi ya da donanımsal bir problem mi var acaba tekrar servisle uğraşmak istemiyorum malum baya bekletiyorlar.

Arkadaşlar lütfen bana yardım edin. Far cry 4 ü bugün açtığımda birde ne göreyim. Oyunun yüzde 44 lük bölümünü oynadım bitirdim. Ama bugün oyunu açtığımda save dosyalarımın silinmiş olduğunu gördüm. Oyunu savini psn plusdan tekrar yükledim ama yine de değişen bir şey yok. Bir türlü dosyayı makinaya gösteremiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada aynı sorunu Battlefiled 4 de de yaşamıştım.
Arkadaşlar ben bir aylık ps now üyeliği almak istiyorum. Sizce üyeliği ingiltere'den mi açayım yoksa amerikdan mı ?
Arkadaşlar oyunda sürekli başlıkta yazdığım hatayı alıyorum. Ne yaptıysam bu hatayı düzeltemedim. İkinci bölüme geçmeden ps4 bu hatayı veriyor ve beni oyundan atıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar örneğin fifa 15 de bir arkadaşımla online maç yaparken kameradan da skype tarzı bir bir programla aynı anda birbimizi görme şansımız var mı ? Yoksa da ilerde böyle bir uygulama gelecek mi ?
Arkadaşlar biliyorum burası yeri değil ama askere gideceğim için acil paraya sıkıştım. Sizlerden tavsiye almak istedim. Elimde 320 gb lık ps3 var. Makinanın içinde iki tane ayrı hesabım ve içlerinde de toplam 50 ye yakın oyun var. Bunların haricinde 9 tane ps3 ün en güzel oyunlarından oluşan kutulu oyun var. Yanlız ps3 üm kırık değil ve garantisi bitti. Sizce bu makinayı kaç paraya satabilirim ?
Arkadaşlar bu iki oyunu günlerdir psn den almak için uğraşıyorum. Elimde kredi kartı yok sanal kart nasıl alınır ve nerede satılır onu da bilmiyorum. Bana bu konuda yardım edecek arkadaşa baya bir dua ederim. En azından bir yol gösterin de bende bu güzel oyunları oynamaya fırsat bulayım.
Arkadaşlar işte size bu yazın sıcak günlerini zevkle geçireceğiniz üç tane oyun :)) Kişi başı aşağı yukarı 100'er tl yapar. Almak isteyen arkadaşlar özelden yada burdan mesaj atabilirler.
Arkadaşlar nette gezinti yaparken özellikle de resimlere bakarken sağdaki kaydırma çubuğu otomatik yukarı çıkıyor. Her defasında çubuğu aşağı çekmek zorunda kalıyorum. Bunun bir ayarı var mı ?
Arkadaşlar dün psn den gta nın iki tane oyunu indirdim . Oyunları ps3 e kurdum ama maalesef oyunlar ekranda çıkmadı. Oyunlardan birinin ismi Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony diğerinin adını unuttum. Şimdi benim bu oyunları oynamam için ne yapmam gerekiyor. Oysa daha önceden xbox 360 ta bu iki oyunu da oynamıştım. İki oyun tek cd de satılıyordu. Sizce sorun neyden kaynaklanıyor ?
Hakkında
Meslek: öğretmen
İlgi Alanları: teknoloji, spor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 173
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 8.340 (Bu ay: 223)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.