Şimdi Ara

Hepsiburada Bilgisayar Kategorisinde Sepette KDV Kadar İndirim! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
489
Cevap
5
Favori
41.728
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olayı 23.55'te gördüm, 975TL'den Sapphire RX 480 8GB sepete attım tam kart no girdim, onaylamadan önce 00.01 oldu sıkıntı olmasın diye yeniledim ve 1150TL. Şansa bak.
  • aztechsnk kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. 1ms, 144hz, freesync ve tn panel olmadığı için bende aynı monitörü aldım. Yurt dışı fiyatlarını nereden öğrendiniz acaba ben bulamadım çunkü. Aslın da 27 inch olan modeli de alınabilir ama 1080p olduğu için fazla gelir diye almadım.
    Ayrıca monitör hakkın da bir fikrin yoksa incelemesi var Ali GÜNGÖR tarafından.

http://www.hepsiburada.com/samsung-lc24fg70fqmxuf-23-5-1ms-2xhdmi-display-full-hd-curved-va-ips-monitor-p-HBV0000040PFR
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Olayı 23.55'te gördüm, 975TL'den Sapphire RX 480 8GB sepete attım tam kart no girdim, onaylamadan önce 00.01 oldu sıkıntı olmasın diye yeniledim ve 1150TL. Şansa bak.

Biraz daha pahalı ama MSI farkı var.

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-rx480-8gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

• Bende tam 2 gün önce 520 tlye alacakken bi türlü fırsat bulup alamadım .sonra aynı ürün bir baktım 400 tlye inmiş. Bazı şeyler gerçekten kısmetmiş. Ama 400 tlye 4tb hdd iyi oldu.

Hepsiburada Bilgisayar Kategorisinde Sepette KDV Kadar İndirim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2003 -- 18 Mart 2017; 0:27:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakooseh

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Orijinalden alıntı: nakooseh

Kampanya bitiş tarihini bilen var mı

Bu gece deniyordu.

Keşke yarın da devam etseymiş. Neyse sağlık olsun. Teşekkürler cevap için.

Ayrıca h110m anakart alacaklara söyleyeyim bios update yapmıyor hepsiburada.

Asrock h110m'de Kabylake bios yüklü diye biliyorum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

Bütçesi 4,5-5-6K arası olan birisine isterseniz 6 değil 66 tane daha sebep sayabilirsiniz 2726 TL çok büyük bir farktır, sizin bütçeniz el vermiş almışsınız lafım yok tabiki daha iyi.

Edit : Bu arada siz satın alıp aradaki farka değer kısmına kendinizi çok inandırdığınız için bu şekilde yansıtabilirsiniz, hala saydıklarınız dahil BANA GÖRE değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Mart 2017; 0:45:2 >
  • onnline kullanıcısına yanıt
    Umarım kasa mAtx destekliyordur anakartiniz oyle çünki kasaniz ise ATX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremus -- 18 Mart 2017; 0:32:6 >
  • Bitti ya bidaha olcak mı kaçırdım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

Bütçesi 4,5-5-6K arası olan birisine isterseniz 6 değil 66 tane daha sebep sayabilirsiniz 2726 TL çok büyük bir farktır, sizin bütçeniz el vermiş almışsınız lafım yok tabiki daha iyi.

Yazdığınız şey alakasız. Ben de bütçesi olmayan adam gitsin alsın demiyorum. Aradaki farklar 2700 liraya fazlasıyla değer yazıyorum. Ayrıca arkadaş 17 inç bilgisayar sormuş Hepsiburada'dan alınabilecek ben cevap vermişim. 15 inç Amazon linki atmışsınız siz de benim cevabıma bu daha iyi diye. Konuyla bir alakası yok yani dediğiniz şeyin.
  • MSI GTX 1080 GAMING X aldım siparişi iptal edeceğim almak isteyen varsa aldığım fiyata gönderebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçtı ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bin lira takside girmedim. Yine kazasız belasız atlattık çok şükür.

Bunun huzuruyla inceden diğer konulara doğru akayım.

Zorunlu edit: artılayan arkadaşları hayal kırıklığına uğratmak istemezdim ama bunun hemen ardından vatanın kampanyasından dayanamayarak rx480 almış bulunmaktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extra34 -- 20 Mart 2017; 13:4:55 >
  • Jeremus kullanıcısına yanıt
    bi an panik yaptım Desteklediği Anakart Tipi ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Olayı 23.55'te gördüm, 975TL'den Sapphire RX 480 8GB sepete attım tam kart no girdim, onaylamadan önce 00.01 oldu sıkıntı olmasın diye yeniledim ve 1150TL. Şansa bak.

Biraz daha pahalı ama MSI farkı var.

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-rx480-8gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

ben de Sapphire'i düşünüp kampanya bitti diye üzülüyordum ki bu çok iyi oldu

• das Beste vom Besten kullanıcısına yanıt
    konuda bayan 1080 alanlar oldu neden 480 e böyle şaşirdiniz
  • Beşiktaş maçını izlerken satıcısı hepsiburada olan 3 tane ürün (notebook soğutucu, kulaklık ve klavye) sipariş ettim.
    Kargo sözde bir gün sonra yani cuma günü verilecekti ama hala ses yok. Twitter'da felan yazdım, dm attım ve sadece telefon edip oyaladılar gün içinde kargoya verilecek diye. Paraları toplayıp hafta sonu uludağ'da, club'larda, nargile cafelerde, starbucks'larda ezecekler, olayın özeti bu. Sonra ülke muz cumhuriyeti dendiğinde insanımız kızıyor.

Adam akıllı bir hukuk devletinde yaşasak ve bu devlette düzgün yaptırımlar yapılsa böyle saçmalıklar minimuma iner. Reklamlarında gülben ergen gibi büyük sanatçılara(!) salak salak paraları saçacaklarına, o paraları çalışanlarına dağıtıp mutlu etseler de biz de rahat etsek. Benim siparişlerim çok önemli ve acil değil ama hafta içi işte olacağım ve sonra kargo firmasıyla cebelleşceğim.

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    gecen gunlerde 1400lerdeydi fiyati vatanda.nasil boyle oluyo birden fiyatlar.ozel bi indirim midir bu?

• barkar kullanıcısına yanıt
    Bende kargo siralamasina girdim xd bugun nasil vermezler aklim almiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barkar

Beşiktaş maçını izlerken satıcısı hepsiburada olan 3 tane ürün (notebook soğutucu, kulaklık ve klavye) sipariş ettim.
    Kargo sözde bir gün sonra yani cuma günü verilecekti ama hala ses yok. Twitter'da felan yazdım, dm attım ve sadece telefon edip oyaladılar gün içinde kargoya verilecek diye. Paraları toplayıp hafta sonu uludağ'da, club'larda, nargile cafelerde, starbucks'larda ezecekler, olayın özeti bu. Sonra ülke muz cumhuriyeti dendiğinde insanımız kızıyor.

Adam akıllı bir hukuk devletinde yaşasak ve bu devlette düzgün yaptırımlar yapılsa böyle saçmalıklar minimuma iner. Reklamlarında gülben ergen gibi büyük sanatçılara(!) salak salak paraları saçacaklarına, o paraları çalışanlarına dağıtıp mutlu etseler de biz de rahat etsek. Benim siparişlerim çok önemli ve acil değil ama hafta içi işte olacağım ve sonra kargo firmasıyla cebelleşceğim.

yahu tamam insan heycan yapıyor aldığı malı bekliyor da abartmamış mısın biraz ? saydığın şeylere 100 tl para vermişsindir ortalama, senin 100 tlnle leblebi bile ezilmez

• sevindi42 kullanıcısına yanıt
    Yaaa bu mühendis arkadas olaylari manipüle etmekte cok üstün.970 ekran kartli gamebook almisiz ama degmezmis.Yurt disinda daha ucuzmus yok 2700TL fark varmis.

Arastirmadan etmeden yorum yaziyor.

Senide tebrik ederim arkadasim tek tek yazmissin +'lari.Kapak olmus mühendis arkadasa

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.