Şimdi Ara

Hepsiburada Bilgisayar Kategorisinde Sepette KDV Kadar İndirim! (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
5
Favori
41.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatanda Asus ROG Strix GTX 1080 > 2173 TL... 8G Modeli... Advanced ya da Overclocked versiyonu değil yani...

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx1080-rog-strix-gaming-8gb-gddr5x-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Bu msi ın saat hızı sapphireden düşük sanırım. 11260-20g ile aynı galiba ama 11260-1g den düşüktü diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam, benim aldıklarım çok bir para etmiyor ama benim anlatmak istediğim burada sistemin yanlış işlediği. İster 100 liralık olsun, ister 1000, ister 10. Önemli olan bu işleyişi normal olarak kabullenmemek, az da olsa tepki koyabilmektedir diye düşünüyorum. Bu arada tahminin doğru ürünler 100,57 lira tuttu

Ayrıca dün mailime 2 tane ürünle ilgili fatura geldi, 3. ürün gözükmüyor. Bir de böyle süpriz yapacaklar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

ABİ BU NE YA SATICI HEPSİBURADA HER ÜRÜNE KARGO ÜCRETİ ALMIŞ

Adamlar indirim yapıyorlar, indirimi kargo ücretiyle biraz daha bindirip koparmaya çalışıyorlar :))

Hepsiburada'dan alışverişimizi yaptık ama ne kadar övülse de ben amazon derim. ^_^
  • Amazon fiyatlarına inmiş bu ne indirimi be? Vergi dahil (50 Euro üstü zaten kargo yok) aynı paraya geliyor.

Euro en uçuk zamanında (4.13) 270 liraya MasterBox 5 Aldım burda 350 liraydı.
  • Dun indirimdeyken acer bilgisayar baktim.indirimli 2050 tl idi. Bugun indirim bitince tekrar baktim fiyati 2099 tl. Sahtekar uyanıklar 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Hayat çok pahalı bence fazla israf yapmayın, eskiden bunlara bende çok paralar vermiştim, kesinlikle zevkli bir uğraş bunu kabul etmeliyim, ama hayatın gerçekleri var, ve bu işin sonu yok, gerçekten ihtiyacınız varsa ve ihtiyacınız oranında bir ürün almalısınız, neticede harcanan milli gelirimiz

En sonunda yazdığın vatan millet sakarya milli gelir sözü dışında hepsine katılıyorum. Sebebi devlet Kendi halkını kazıklamayacak yurt dışıyla eşit tutarda kar yaparak satacak o zaman milli gelir içeride kalır.

Zamanında monster laptop aldım, 144 hz 24'' monitör aldım.

Şu an düğün arifesindeyim. İkisini de sattım, 75 hz aldım monitör yarı fiyatına..Çokta farkı yok.

Tabi bu özellikleri alıp güncel tüm oyunları high olarak oynayan varsa ona saygı duyarım ama bu kartları alıp tek oynadığı Csgo/Dota2 olanlara kesinlikle böyle yatırımlara girmeyin diyorum

• Ürünü kargoya verilip bulunduğu şehire ulaşan var mı ? Benim Hp depo dan varış transfer merkezine gönderiliyor durumunda hala.

• Jeremus kullanıcısına yanıt
    Asrock h110m marka ürünlere bakma fırsatım olmadı eğer güncelse alınabilir.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Kocaeli merkezde oturuyorum gelecegi sube 50 km bile değil hala gece 11 den beri depodan şubeye aktarmada gözüküyor

• Oto aksesuar indirimi bekliyoruz. Ne zaman verirler acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Hayat çok pahalı bence fazla israf yapmayın, eskiden bunlara bende çok paralar vermiştim, kesinlikle zevkli bir uğraş bunu kabul etmeliyim, ama hayatın gerçekleri var, ve bu işin sonu yok, gerçekten ihtiyacınız varsa ve ihtiyacınız oranında bir ürün almalısınız, neticede harcanan milli gelirimiz

aynen hocam. 2011 de üst seviye sayılacak pc topladım. en son çıkan oyunları ultra ayarlarda kasmadan açıyordu ama teknoloji ilerledikçe artık yeni çıkan oyunları açamıyor ultrada eskisi gibi. onun yerine biraz daha ucuz ama daha sık sistem toplamak lazım. böylece hem sistem güncel olmuş olur, hem de pc fazla eskimeden daha kolay satılır. şuan bendeki 6950 yi satsam ölü fiyata gidecek. zamanında 600 tl civarına almıştım 2011 de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Ryzen da indirim yok malesef. Demek ki kurtarmıyor

Kurtarmıyor da fiyatlad gecikmeli değişiyor. 1700X kampanyali fiyati 1500 e fln denk geliyordu. 1700 ile aradi 70 80 fln fark vardı. İnşallah R5 ler çıkınca düzgün bir indirim yaparlarda sistem toplarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: semih203

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Ryzen da indirim yok malesef. Demek ki kurtarmıyor

Kurtarmıyor da fiyatlad gecikmeli değişiyor. 1700X kampanyali fiyati 1500 e fln denk geliyordu. 1700 ile aradi 70 80 fln fark vardı. İnşallah R5 ler çıkınca düzgün bir indirim yaparlarda sistem toplarız.

inşallah kardeşim innşşalllah
  • GTX 1080'leri gelen var mı? Benim hala en geç 23 martta kargo diye görünüyor. Resimlerle ölümsüzleştirelim bu efsane indirimi.
  • perşembe günü siparişi verdim hala kargoya verilmemiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkangelevo

GTX 1080'leri gelen var mı? Benim hala en geç 23 martta kargo diye görünüyor. Resimlerle ölümsüzleştirelim bu efsane indirimi.

Hangisini aldınız? Benimki bugün kargoya verilmiş.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    - MSI GTX 1080 Gaming X (2005TL)
    - WD 1TB HDD (175TL)
    - Corsair 2x8GB DDR4 LPX 3000Mhz CL15 Ram (560TL) aldım totalde 2740TL'ye ama henüz bir hareket yok.

Ram için aynı fiyata beyaz ledlisi de vardı ama işlemci soğutucu fanına engel olmaması için düşük profilli tercih ettim. Kasayı penceresiz aldığımdan görselliği çok önemli değil. Hem LPX serisi AMD ile uyumlu gösterildi. İşlemci ve anakart için R5 bekliyorum. Her sene intelle işlemci anakart değiştirmek baydı artık. Şimdi bir AMD aldımmı PCI Express 4.0 gelene kadar yani 2020'ye kadar anakart değişmeyecek. Kafa rahat olacak en azından. GTX 1080'i besleyecek bir R5 aldımmı tamamdır benim sistem.
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Tekrar baktım varış transfer merkezine gelmiş öyle yazıyor.

• Benim MSI GTX 1080 GAMING X kargoya verilmiş ama teslim almadan iade edeceğim. Kaçırdım diye üzülen varsa geldiği gibi yollayabilirim aldığım fiyata.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.