Şimdi Ara

hemen alınacak tavsiye gerek max 70-75 bin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 model ve üstü araç arıyorum km düşük 70-75 bin aralığında.ne alabilirim.bu miktarlara 1.0 sembol 75 bg 2017 model olanından bulabildim daha mantıklı önerilere açığım

• Dört tekerli peynir tenekesine o parayı vereceğine temizinden E46 al rahatına bakarsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dfk24

Dört tekerli peynir tenekesine o parayı vereceğine temizinden E46 al rahatına bakarsın
    Bence ustune 400.000 daha eklesin G20 alsin kafasi rahat olur en azindan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Benim söylediğim araba için üstüne bişey eklenmesine gerek yokki ? Sanki e class Mercedes dedim yada 7 kasa bmw dedim. Alt üstü turbosuz 1.6 E46. Symbolden kat kat iyidir.

Hem konfor olarak hem sağlamlık olarak , hemde verdiği keyif olarak.

• Cruze alın keyifle binin.

• 75 bine anca Cruze alırsın

40 bin liralık Cruze oldu 75-80 k

• Ticari dusunursen. Courier olabilir. Hem dizel hem de performans olarak daha iyi diye dusunuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Volvo S70 al kalan paraya donanım olarak hobi bahçesi düşünülebilir

• 2016-2017 1.0 yaris en mantıklı seçim

• linea
  • 2012-2013 dizel punto veya 1.4 benzinli otomatik.

2015 model ve üstü 1.0 Toyota Yaris

2014 ibiza 1.4 manuel.

60 bin altı zaten çöp. 2005 corollalar 60 dan başlıyor. Allah akıl fikir versin
  • Bmw mercedes falan bakma sakın. Alırsın bi arızada milyarlık olur çıkarsın. Piyasa araçları fiat peugeout citroen renault gibi araçlar bak. Masraf açsa bile üzmesin seni.
  • Cruze, symbol, linea, punto, clio vb araçlar ancak alınır o paraya

• Punto
  • 75 bin lira para veriyoruz alacağımız arabalar yeni olarak en fazla 1.0 oluyor malesef.eski modellere de bakmak istemiyorum yeni olsun uğraştırmasın az km olsun.
  • 301 veya C-Elysee, yoksa Linea. Bi 10 daha koysan iyi olurdu. Arabadan aradığın kriterler ne?

• KievKarambolü kullanıcısına yanıt
    hocam yeni model olsun görünüşü falan güzel olsun.para kısmına gelirsek maksimum 70 e kadar düşünüyorum daha fazla koymaya çalışsam güzel egealar var fakat işte o kadar çıkamam.düşük km 2015 ve üstü bir araç tercih etmek istiyorum.genelde akşamları gezmek dolaşmak amacı ile kullanılacak yokuş falan yok yüzden 1.0 da olabilir diye düşünüyorum sakin sakin gidip gelmek amaç.tabi 1.0 olduğu için gitmez demiyorum düz yolda da gayet güzel gider yeni model olacak sonuçta.
  • 1.3 Dizel 2011-2012 Opel Astra H Bakabilirsiniz.

• NeutronS N kullanıcısına yanıt
    Ya bende Clio 3 var sizin tanımlarınıza uyuyor benim aracon modeli, az yakar yani çok yol tepmeyevekseniz üzmez. 2012 model bakın 1.5 dci yani çok eski araç değil üzmez Symbolden fazla zevk verir çünkü 70e düzgün sedan yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.