Şimdi Ara

hemen alınacak tavsiye gerek max 70-75 bin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 10 Haziran 2020; 0:38:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet kendi kullandığı arabayı tavsiye ediyor adam fiyatı söylemiş ne olabilir diye kimin ne arabası varsa onu söylüyor görende tek onun arabası var sanacak piyasada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu paraya yazık karşılığında 10 yaşında metal yorgunu araba bile alamiyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KievKarambolü kullanıcısına yanıt
    hocam 2013 den itibaren kasa değişiyor yani o model altına hiç inmiyorum zaten fakat 2017 üstüne geçtiklerinde çok güzel gündüz ledleri ekleniyor yeni kasa tasarım geliyor açıkcası dış görünüşü de hoşuma gitti. 1.5 2013 araçlar 70 75 ediyor zaten onlarda 7 yıl olmuş.yeni güncel bir araç almak istiyorum ama düşük motorlu kafamı karıştırıyor.
  • CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    maalesef hocam içi boş motoru olmayan araçlar en az 75 binden başlıyor.motoru iyi olan araçlarda var dizel 1.3 1.5 gibi fakat yine içi boş ve model olarak 2010 civarları bulunuyor yani 10 yıllık bir arabayı anca bu fiyata alabiliriz.bende onun için mecburen az km olsun ama motoru düşük olsun diye bakıyorum.amaç temiz az km li az sorun çıkaracak araç almak artık bu devirde böyle olacak.
  • Bu çöp piyasada en mantıklısı 100.000 liraya 0 km 1.4 egea almak. Çok uygun oranlarda ihtiyaç kredileri var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.