Yüzbaşı
19 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 62 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Benim twitter hesabının resmi falan alınıp hesap açılmış aynı isimle spamladım ama kapanmasını istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar lütfen linki bilerek ben kısalttım virüslü link değil yani
http://****/1jHwaad
şuan hattımda bimcell kullanıyorum hattımı aveaya tekrar taşımak istiyorum avea bayisine sordum 10 tl sim kart ücreti alacaklarını söylediler nedenini sordum başka operatörden geçiş yaptığında ücret alınmıyormuş ama aveanın kendi hatlarından birinden geçiş yaptığında 10 tl ücret alınıyormuş gerçekten ücret alınıyormu bilgisi olan var mı?
sosyal ağ filmini izledim çok enteresan geldi bizim türkiye de böyle bir site yapıp dünyaya yayabilecek birisi çıksa ne güzel olurdu
beyler palto alıyorum daha doğrusu boyumun uzun olması ve omuzlarımın geniş olması sebebiyle şişme montlar bedenime oturuyor sizce bu palto nasıl yada farklı bir öneride bulunacak olan varsa 130 tl ye kadar önerilerinizi alabilirim
http://www.defacto.com.tr/uzun-mont-12721
telefon alma aşamasındayım 1000 liraya kadar sizce hangi telefonu almalıyım ace 2 desire x ya da blackberry 9320 falan düşünüyorum sony sony ericsson düşünmüyorum ürünü vatan dan alacağım illa 1000 lira olacak diye bir kaide yok sadece donma takılma vs. problemler yaşatmayacak iyi bir telefon istiyorum oyunları rahatça açsın müzik kalitesi de iyi olsun yeter
ne alacağıma karar verdim ama alıpta pişman olmak istemiyorum 900 lira ya kadar önerebileceğiniz desire x in muadili telefonlar neler gerekçesiyle yazarsanız sevinirim :)
600 lira bütçem var bu miktara kadar önerebileceğiniz benimde memnun kalabileceğim cihazlar nelerdir? bu arada cihazı vatandan alacağım hepsiburada da şu fiyata demeyin görüşlerinizi bekliyorum
Aklımda şu modeller var sony xperia u sola go htc chacha (klavyeli olması sebebiyle) birde ocakta iphone 4 lerin fiyatı 1000 tl ye inerse iphone 4 açıkçası sony xperia sola ve u nun sar değerlerinin yüksek olması beni iki telefondan da soğuttu sar değeri düşük olan bana samsung ve nokia dışında 1000 tl ye kadar önereceğiniz telefon modelleri neler? bu arada telefonu vatandan alacağım
qwerty klavyeli bir telefon istiyorum ayırabileceğim miktar en fazla 1000 tl marka takıntım sadece samsung olmasın onun dışında htc blackberry nokia olur herkes iphone 4 al diyor çok kararsızım artık sadece klavyeli telefon pek üretilmiyor sanırım telefonda sıkıntı yaşamak istemiyorum mümkünse önereceğiniz modellerin gerekçesni de yazarsanız sevinirim.
benim kullandığım hattım avea kullandığım hattan rahatsız ediliyorum yeni bir hat alıyım dedim 32 tl dediler numara değiştirme 8 tl imiş fakat faturasız hatta bu mümkün mü? ben numara değiştirdiğimde avea numaramdan ulaşamazlar değil mi? cevaplarsanız sevinirim
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.463
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.046 (Bu ay: 32)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 827 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.