DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
HELLBLADE: SENUA'S SACRIFICE (ÇIKTI) 'TÜRKÇE ALTYAZI'
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bay.bıyık Daha Az
1 Kayıtlı Üye
255
Cevap
9
Favori
12.885
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> HELLBLADE: SENUA'S SACRIFICE (ÇIKTI) 'TÜRKÇE ALTYAZI'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      923 Mesaj
      08 Ağustos 2017 17:35:36

valla adama saç baş yoldurur ozaman
      ama oyun kısa hırslı oyuncular baştan başlar gaza gelip.
      oda ayrı bir keyif benim arkadaşlarım var çoğu oyunu en zor seviyede oynamaktan keyif alırlar
      hatta diabloda bile hardcore modunda itemlar dahil herşeyin gidiyor ölünce.
      |
      |
      neo23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox Live : MCdeWeL
      3DS FC: 2724-0249-6647
      Battletag: McdeWel#2619
      psn id :mcdewelus
    • Yarbay
      4662 Mesaj
      08 Ağustos 2017 18:20:50

Yallah mobil oyunlara o zaman.

Eskiden de oyunlar bu tarz mücadeleci ruha hitap ederdi. Çakma oyuncular türeyince bu bi süre unutuldu ama souls serisi yeniden alevlendirdi bu trendi. Umarım tüm oyunlar örnek alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Psn : Myhtic
      No problem.Everything's fine
    • 08 Ağustos 2017 18:28:01
      ilk 1-2 saatlik dilimde ölmeyi başaran var mı zaten cidden? hayır ölmeyi gerektirecek bir şey bile yok combatlarda çok zor değil orada da ölen yoktur herhalde. ilerleyen bölümler nasıl bilmiyorum ama çok zorlanan olursa zorluk seviyesini düşürebilir.
      |
      |

• Yarbay
      3520 Mesaj
      08 Ağustos 2017 18:33:01
      quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Yallah mobil oyunlara o zaman.

Eskiden de oyunlar bu tarz mücadeleci ruha hitap ederdi. Çakma oyuncular türeyince bu bi süre unutuldu ama souls serisi yeniden alevlendirdi bu trendi. Umarım tüm oyunlar örnek alır.

Eski oyuncuyum merak etme sen,oyunu istediğim gibi eleştiririm, yallah başka kapıya..Gerçek oyuncu ,müthiş oyuncu olduğuna dair diploman mı var yoksa..Okuman yeterliyse bak yukarıda hangi oyunları yazmışım..Onimusha,Devil My Cry, Ninja Gaiden..Bunları mobil oyun sayanı,kovalarlarlar,kaçabildiği yere kadar 93 lü oyuncuya bak sen,fanatiği olduğu oyunu eleştirenlere, mobil oyuncu falan diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 8 Ağustos 2017; 18:42:30 >
      |
      |

• Binbaşı
      1597 Mesaj

Android Beta Tester
      08 Ağustos 2017 19:10:40

Yersiz bir tepki vermişsiniz hatta aşırı bile denebilir oyun yapımcılarının bu kararı bence oyunu daha düzgün daha anlasilabilir oyle hack and slash tarzi pata kute dalayim onume geleni biceyim geceyim olsem de sıkıntı olmaz zaten kafasinda oynanilmamasi icin alınmış bir karar ki bu olay zaten bir cok oyunda var yeni tureyen birsey degil ayrıca onlarda birde tek seferde ölümce butun karakter gidiyo bunda en azindan bir limit verilmis daha mantikli oynamak adina.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      6636 Mesaj
      08 Ağustos 2017 19:34:00
      save dosyasını silinmesi gerilim yaratan harika bir seçim

kesinlikle çok hoşuma gitti

ha diğer yandan arada sırada save dosyanı usb'ye atarak yırtabileceğin gibi 5 saniye sürmeyen kolay bi yöntem de var

maksat o gerilimi sana yaşatmak ve başarmışlar da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

if young metro don't trust you, i'm gonna shoot you.
    • Yarbay
      3520 Mesaj
      08 Ağustos 2017 20:07:15

Bence tepkim gayet yerinde..Kayıt dosyasını silmek yerine, çok zor geçilen bir boss veya geçilmesi aşırı zor bir bölüm de olabilirdi..Bence,böyle yapmalarının sebebi,oyunun kısa oynanış süresinin üstünü örtmek..Herkes,oyunu kısa sürede bitirip bir kenara atmasın diye böyle bir şey yapmışlar..Bunun yerine,zorlayıcı bosslar,ve biraz daha uzun oyun süresi,farklı birkaç bölüm daha olabilirdi..Kayıt dosyasına müdahelede bulunmak, dediğim gibi oyuncuyla alay etmek gibi bir şey...Bu saçmalığın dışında, oyunun atmosferi,anlatımı çok iyi..Denenmeyecek,oynanmayacak bir oyun değil..
      |
      |
      cnbzkrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1597 Mesaj

Android Beta Tester
      08 Ağustos 2017 20:25:33

Size gore oyle olabilir ama save dosyası silinme olayi dediğim gibi ilk yapılan birsey degil oyuncuyu biraz daha tetikte tutan bir olay dediginiz gibi zorlayici boss olayi her oyunda ise yaramiyor malesef biryerden sonra gecilmeyince insan oyundan soguyabilir dark souls demon souls bloodborne gibi oyunlar herkese hitao eden herkesin oynayacagi oyunlar degil malesef sebebi ise zorlugu ve bosslarin daha zor olusu yani dediginiz gibi zorluk kismi her zaman iyi birsey degil tamam oyuncuyu kamcilayabilir hirslandirabilir ama bir yere kadar sonrasi sikar insani

|
      |

• Yarbay
      12153 Mesaj
      08 Ağustos 2017 21:22:45
      oyun gayet iyi çıktı ve beklentilerin üzerinde bir yapım diyebilirmiyiz şimdi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Witcher - Fallout - Mass Effect - The Elder Scrolls - Dark Souls - Dishonored
      Intel Core i3 7100 3.9 Ghz - GeForce GTX1050TI 4GB - 8GB DDR4 2400mhz - Seagate 1 TB HDD - Logitech F710 - CoolerMaster Devastator 2 Red
    • Yüzbaşı
      903 Mesaj
      08 Ağustos 2017 21:49:19
      PS4'e alan olursa sec hakka talibim arkadaslar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

SAMSUNG S24F350/NZXT s340/EVGA 750GQ/ASUS z-170a/MSI RX 480 GAMING X 8gb/İNTEL i5-6600k/CORSAİR H100i v2

OCZ trion 150 240gb/WD blue 1tb/Crucial Ballistix Sport LT 16GB Kit (8GBx2) DDR4 2400 mhz
    • 08 Ağustos 2017 21:53:50
      Oyun cidden süper olmuş. Gerçekten iyi. Fragmanlardan basit bir oyun gözüküyordu ama grafikler hikayesi ve dövüş sistemi gayet iyi çıktı çok sevdim. ben zor da oynuyorum kolay zevk vermedi açıkçası hemen ölmeleri sıkıcı geldi. Zorda daha uzun sürüyor dövüşler. Ölmek diye de birşey yok sanırım oyunda sadece zamanında ayağa kalkamazsan son vuruşu yiyorsun. Bu da iyi düşünülmüş birşey bence.

|
      |

Farewell, good hunter. May you find your worth in the waking world.
    • 08 Ağustos 2017 21:55:25

Kesinlikle hocam almadiysaniz kesin deneyin en ucuz trde ne hikmetse :d

|
      |
      dragonbornx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Farewell, good hunter. May you find your worth in the waking world.
    • Yüzbaşı
      682 Mesaj
      08 Ağustos 2017 22:56:52
      Arkadaşlar altyazı dili nasıl değiştiriliyor? Bende yalnızca İngilizce.

Güncelleme: Windows dilinizle alakalı sanıyorum ki. Oyunun üstüne sağ tıklayıp Özellikler'den Türkçe'yi seçerseniz düzeliyor.

Ayrıca oyunun sesleri gerçekten inanılmaz, iyi bir kulaklığınız varsa anlıyorsunuz. 15 dakikada kafayı yedirtecekler insana. Tüylerim diken diken oluyor sağdan soldan gelen konuşma seslerinden dolayı. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackworms -- 8 Ağustos 2017; 23:38:0 >

• Çavuş
      49 Mesaj
      09 Ağustos 2017 00:23:30
      evet beyler, bende kurup oynamak istiyorum ama ue4 hatası alıyorum yani, unreal engine 4 ü kuruyorum ama sanırım bazı dll dosyalarınıda bozuyor aynı zamanda, oyun bende açılmıyor, directx runtime geliyo tekrardan, neler yaptım neler aa açamadım oyunu bir türlü, aynı sorunla karşılan kişi tek ben değilimdir herhalde, kaç defa vcredistleri kurup onardım hatırlamıyorum bile
      |
      |

• Yarbay
      6580 Mesaj
      09 Ağustos 2017 00:37:44
      Yaklaşık 3 saatlik oynanıştan oldukça memnun kaldım, özellikle çürümenin yayılmasını engellemeye çalışmak, hatta zihne yayıldığında karakterin kendi benliğini yitirmesi ve bu durumun bizim de kayıt dosyamızın silinmesine sebep olması bence muhteşem bir sistem olmuş, son yılların mantık çerçevesinde en başarılı yeniliği bence artık darısı From Software'e...

Nors mitosunu seven adam kaçırmasın, hikayesi güzele benziyor zaten oldukça merak uyandırıcı bir şekilde başlıyor, anlatım şekli de bir hayli farklı bu konuda pek alışık olmadığımız bir tarzı var. Atmosfer, görseller her şey leziz, benim için tek kötü yanı dövüş mekaniği aslında bunu ilk gösterdikleri videodan beri eleştiriyorum, çok kısıtlı hareket ve saldırı imkanı tanımaları böyle bir oyuna yakışmamış, önce ki oyunlarında bundan daha iyi mekanikleri sundular o yüzden beklenti oluyor ama yine de tatminkar, henüz boss dövüşüne denk gelmedim belki orada biraz daha iyi olabilir.

Sürpriz bir şekilde Türkçe desteği vermeleri de ayrı bir güzellik oldu, oyun kötü de olsa tarzınız olmasa dahi kesinlikle parasını verin alın, böyle yapımcılara destek vermek kendisine "oyuncuyum" diyen herkesin boynunun borcudur.
      |
      |

Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa
      Morgoth Bauglir / Fenerbahçe / PS-XBOX-PC
    • Yarbay
      6045 Mesaj
      09 Ağustos 2017 01:01:33
      Fırsat bulamıyorum bu aralar konsolu açmaya ama ilk iş bu oyunu almak şart oldu artık,gelen güzel yorumlar bi yana Türkçe desteği koymaları bile bi alma nedeni olmalı bizim için.

|
      |

Hani Annesinden dayak yediği halde yine Anne diye ağlayan küçük çocuk vardır ya..!!
      Bizmkiside aynı öyle işte; Bizi en çok BEŞİKTAŞ üzsede yine BEŞİKTAŞ diye haykırıyoruz.
      AŞK işte..!!
    • Yüzbaşı
      539 Mesaj
      09 Ağustos 2017 01:40:06
      Arkadaslar bende sec hak arıyorum..

|
      |

• 09 Ağustos 2017 02:10:01
      quote:

Orijinalden alıntı: defected

save dosyasını silinmesi gerilim yaratan harika bir seçim

kesinlikle çok hoşuma gitti

ha diğer yandan arada sırada save dosyanı usb'ye atarak yırtabileceğin gibi 5 saniye sürmeyen kolay bi yöntem de var

maksat o gerilimi sana yaşatmak ve başarmışlar da

Dostum save dosyasını usb ye nasıl atacağım daha önce yapmadım da. Oyunun sonlarına yaklaştım kazara başa dönersem kafayı yerim

• Yarbay
      7042 Mesaj
      09 Ağustos 2017 02:57:50
      Kaç defa ölünce kayıt dosyası siliniyor, sayıyı bilen var mı ? Başlardaki iluzyon bossunda 4-5 defa öldüm umarım daha hakkım çoktur sonrası için.

• Yarbay
      3202 Mesaj
      09 Ağustos 2017 03:01:49
      Alsam oynayamam ben bunu ya, oyun güzele benziyor ama bende o cesaret yok gece rüyama giriyor böyle şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPM -- 9 Ağustos 2017; 3:2:48 >
      |
      |

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.