Şimdi Ara

HELLBLADE: SENUA'S SACRIFICE (ÇIKTI) 'TÜRKÇE ALTYAZI'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
7
Favori
28.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ninja Theory Yeni oyunun Gamescom 2014'de tanıttı.

HELLBLADE: SENUA'S SACRIFICE (ÇIKTI) "TÜRKÇE ALTYAZI"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 9 Ağustos 2017; 0:34:8 >

• Hocam demek ki sizin üstün oyun becerilerinizden ben hiç nasiplenememişim. Oyunlar konusunda keşke sizin kadar becerikli olabilseydim. Ama işte olmayınca olmuyor. :)

Aşağıdaki Souls oyunlarından kaç tanesini bitirdiniz acaba ? Lords of the fallen, Surge, Salt And Sanctuary, Death's Gambit, Dead Cells, Hollow Knight , Celeste, Rad Rodgers,Matterfall vs bu tür oyunlardan hiçbirini deneyimlediniz mi veya bitirebildiniz mi ? Oyunun dövüş kısmı tamamen scripte bağlı. İlerleyen sekanlanslar da çok fazla düşman geldiği için haliyle fazlaca ölmek mümkün. Ve evet oyun benim için çok kolaydı. Üstelik oyunun çok başındasın. Böyle konuşman normal.
  • Beklemedeyiz.
  • Ve oyun belli oldu "HELLBLADE"

Detaylar birazdan...

• HELLBLADE: SENUA'S SACRIFICE (ÇIKTI) "TÜRKÇE ALTYAZI"

• ana karakter en önemlisi bu tür oyunlarda,o açıdan iyi bir başlangıç yaptı benim gözümde.
  • güzel oyun olucagı belli
  • Takip
  • Hellblade kutulu olarak çıkmayacak, sadece dijital olarak satılacakmış. Üstelik dağıtımını da Ninja Theory üstlenmiş.

Kaynak

http://blog.us.playstation.com/2014/08/12/hellblade-revealed-for-ps4-developed-by-ninja-theory/
  • Heavenly Sword a çok benzettim. Aynı firma sonuçta. Merakla beklemedeyim.
  • Heavenly Sword'un devamı zannetmiştim çünkü karakter Kai'ye çok benziyor, biraz hayal kırıklığına uğradım. Ama yinede dört gözle bekliyorum bekliyorum.
  • Nariko'nun yanındaki kızı çok andırıyor, bir an HS2 sandım ama farklı bir şey çıktı. Ama kötü olacağını düşünmüyorum, bu adamların güzel bir tarzı var.
  • Bu tarz oyunlar lazım
  • Trailer etkileyici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HELLBLADE: SENUA'S SACRIFICE (ÇIKTI) "TÜRKÇE ALTYAZI"

http://blog.us.playstation.com/2015/06/10/hellblade-new-gameplay-trailer-follows-a-struggling-warrior/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 10 Haziran 2015; 18:08:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kelt mitolojisinin fazlaca uygulandığını düşünüyorum bu oyunda. Senura'nın yaptığı ayin şekillerinden, sıklıkla doğanın içinde duruşundan kelt olduğu ve konsept tasarımlarda ön plana çıkan Zoomorfizm'den net anlaşılıyor. Gerçek kaynaklardan aktarım yapacaklarsa işleri baya zor, zaten az sayıda olan bilgiyi oyunun geneline nasıl aktardılar merak ettim baya.

GC

• Yine boyalı surat. Çok seviyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnaroll

Kelt mitolojisinin fazlaca uygulandığını düşünüyorum bu oyunda. Senura'nın yaptığı ayin şekillerinden, sıklıkla doğanın içinde duruşundan kelt olduğu ve konsept tasarımlarda ön plana çıkan Zoomorfizm'den net anlaşılıyor. Gerçek kaynaklardan aktarım yapacaklarsa işleri baya zor, zaten az sayıda olan bilgiyi oyunun geneline nasıl aktardılar merak ettim baya.

GC

İmansız, çakma entel konuları. kelt mitolojisi, zoomorfizm vıttırı vızzık! Ben İrlanda'ya geldiğimde o iş bitti, hepsini ortadan kaldırdım, geçmişe mazi derler.

• Hellblade | The Senua Trailer | PS4

• Heavenly Sword remaster çıkarsalar keşke. PS3'de oynayamadım.
  • ALTIN KAPILARIMIZ KAN OLDU TAYFUUUNNNN

BU NEDİR BİRADER

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.