Şimdi Ara

HELLBLADE: SENUA'S SACRIFICE (ÇIKTI) 'TÜRKÇE ALTYAZI' (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
7
Favori
28.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun enfes ya. Oynanış vesaire biraz basit ama film gibi akıyor. Aynı zamanda aşırı derecede sayko derinlikte bir oyun yapmış adamlar. Tam bir ruh hastasının zihni...

Şu an sağa sola gidiyorum hep aynı yere çıkıyorum mağaralarda. Bilen varsa pmlerse sevinirim ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 10 Ağustos 2017; 3:1:23 >
  • Bitmesin diye her save aldığında ara veriyorum son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan oyunda öyle bir atmosfer var ki her şeyi birebir yaşıyormuş hissine kapılıyorsunuz

Bu da benden gelsin psn'e arkaplan masaüstünüze duvar kağıdı olsun

HELLBLADE: SENUA'S SACRIFICE (ÇIKTI) "TÜRKÇE ALTYAZI"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 10 Ağustos 2017; 3:16:2 >

• 4 saat oynadım, trophilere bakarsak yarısına geldim gibi. Oyunun sorunu kendini tekrar etmesi, onun dışında vuruş hissi mükemmel, grafikler mükemmel, hikaye şimdilik vasat, seslendirme mükemmel. Bulmacalar zamanla sıkıyor. Save dosyası silinmesi olayıda palavraymış. Şimdilik parasının hakkını veren bir oyun gibi görünüyor. Ayrıca trophielerde maşallah bronz yok,9 Altın 5 gümüş 1 platinum. Kupa toplayanlar için ganimet iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bitirin ve en son yapımcıların videosunu menüdeki seçenekle mutlaka ama mutlaka seyredin.

Muazzam bir iş, muazzam bir emek, muazzam duygular, muazzam bir bakış açısı.

Kuzenimle beraber oturduk oynadık, bitirdik. Ve hayatımda Witcher'dan sonra hiç bir oyunu korsan oynadığım için bu kadar pişman olmamıştım.

Bu yorumun ardından gidip oyunu satın alıyorum.

3D Binaural ses tekniği, mocapın dibine vurmaları, viking-kuzeyli-kelt temaları, sizi sürekli ne oluyor sorusuna itip boşluklara anlamlar katmanızı ve en sonunda o boşlukları kendi gerçekliği ile doldurması ile tatmin olmanızı sağlayan vurucu yönü ile çok çok başarılı bir oyundu.

Görseller, sanatsal yapısı hakeza laf söylemeye gerek dahi yok.

İşte bizlere böyle olgun oyunlar lazım. Ve bu adamlar bu işi bağımsız olarak yaptılar, bir kez daha önlerinde saygı ile eğiliyorum.

Şöyle bir dönüp oynadığım o saçma sapan "dünya kurtarmacalı, vurmacalı, kırmacalı, bir kurşunla 100 kişi öldürmeceli" oyunlar yığınına bakıp kendimden ve ayırdığım zamanımdan utanıyorum.

20 yaş altı, LoL cü kitle için pek bir anlam ifade etmeyecek, ancak farklı düşünmenin bu hayatta ne gibi cevapları olduğunu bilen, olgun, hayatı görmüş, ailesi veya çevresinde psikolojik rahatsızlıklar yaşamış bir veya daha fazla kişiyi tanımış herkesi derinden etkileyecek tadı damakta kalan epik bir serüven.

Farklı bir şeyler oynamak istiyorsanız kaçırmayın derim, parasının hakkını (dil desteği ve özel fiyatlandırmada işin içine katılınca) fazlası ile hak ediyor.

Not: O jimquisition dediğiniz keko oyundaki bir bug yüzünden bir yerde takılı kaldığı için oyuna 1 puan vermiş. Sonrasında zaten düzeltmiş incelemeyi ve 70 vermiş. Oyunun 10 üzerinden 10 alamamasının tek sebebi çoğu zaman savaş dinamiklerinin yavan olması. Farklı, güçlü, tok ancak çeşitliliği az, daha çok dark soul vari, korun, kaç vur üçgeni ile vuku buluyor savaşlar -ki oyunun ana teması değil-

Bundan mütevellit IGN'nin puanını son derece yerinde buluyorum. 85-100 arasını her türlü hak eden bir oyun.

• Arkadaşlar kesinlikle lorestone ları arayın geldiğiniz her bölümdeki olanlar olacaklar ile mitolojik bilgi veriyor. Bossların kim olduğu bulduğunuz kılıç yada bölge ile bilgiler. Oyuna hikayeye daha fazla hakim olmanızı sağlar.

Akşam platinledim oyunu ama oyun gibi sonu da karışık. Neler olduğunu tam anlayamadım. Bitiren biriyle konuşmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 10 Ağustos 2017; 8:17:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun neden bu kadar ucuz 89 tl

Yorumlar çok iyi. Mini oyun falan mı bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackworms

Steam Library'de oyunun üzerine sağ tıklayıp Özellikler'e girin. Orada Dil seçeneği olması lazım. Oyundan çıkmış olmanız gerekli tabii ki bu eylemi yaparken.

Hallettim hocam, teşekkürler.
  • parasının her kuruşunu DİBİNE KADAR HAK EDEN ender oyunlardan

binaural ses tekniğini oyuna eklemek mükemmel bir fikir

bundan sonra çıkacak tüm oyunlar bu teknikle yapılmalı

yapmayan firmalar utanmalı

kesinlikle kulaklıkla oynayın. kesinlikleeeeeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 10 Ağustos 2017; 16:4:5 >
  • Ben de oynanışı izledim. Atmosferi ve efektleriyle dikkat çekiyor. Galiba ufak tefek hatalar var, onlar da düzeltilince kusursuz bir hal alabilir. 80 liradan düşer yakında 40-50 lira bandında alınır.
  • oha türkçe ise alıyorum

• 2:50'den itibaren mutlaka ve mutlaka dinleyin

harika özetlemiş sinan akkol

• Oyunu çamur atmadan önce.

Bu oyunu yapan ekibin küçük bir ekip olduğunu ve diğer oyunlara göre daha az bir paraya yaptıklarını hatırlatayım da ona göre çamur atın.

Bu ekip bu oyunla iyi bir şeyler yapabilirse, devamında daha büyük bir oyun yapmayı planladıklarını kendileri söyledi.

Şu ana kadar oldukça iyi bir iş başarmışlar diyebilirim. Gayet uygun bir fiyata harika bir oyun.
  • Ben fiyatını ve Türkçe destekleğini görünce dayanamadım ve ön siparişe açıldığında aldım. Fazlasıyla beğendiğimi söyleyebilirim, alışılmışın dışında farkli bir oyun.
  • Ya su psn store yuzunden satin alamiyom bi turlu yine...
    Ricam olucak sec hak verecek varsa havalesini gecebilirim.referanslarim saglam ve eski uyeyim zaten...

• Dost da söve söve bitiremedi. Burada da herkes övüyor.
  • --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    O kamil in begendigi bir oyun var mi zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Dost da söve söve bitiremedi. Burada da herkes övüyor.

o oyun oynamıyor işkence çekiyor resmen sanki, eskiden bu kadar değildi. ben eleştirmenim kafasına fazla girdi bence çıkamadı.
  • pc de ne yaptım ne ettim ise Logitech F710 gamepad i oyunda görmüyor halbuki fonksiyonel olarak çalışıyor oyun kolu. TocaEdit Xbox360 controller emulator ile Shadow of Mordor vs. oyunları oynadım ama bu oyunda kol çalışmıyor. Bunun çözümünü bilen var mı? Yardımlar için şimdiden teşekkürler

• Oyunu bitirdim, sonuc olarak olan biten hepsi kızın hayal dünyası mı? Şizofren olduğu ortadaydı ama valla tam çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 11 Ağustos 2017; 6:10:13 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.