Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Combo Druidle 15'den 3'e düştüm bir günde.Nerf yemesine az kalmışken bence keyfini çıkarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SteeLs -- 20 Nisan 2016; 12:36:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

Yeni gelicek kart'lardan çok Nerf yiyecek kartları merak ediyorun

Bgh owl fon gidici

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu deleted user ne

• Maul* kullanıcısına yanıt
    20 den 9'a brann zoo lock destesiyle bir oturuşta inmiştim. biraz daha spamlanırsa daha da altına inilebilir.
  • UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    TGT'da böyle bir şey olduğunu hatırlıyorum, olabilir hocam.
  • Nerfler açıklandı arkadaşlar. Çoğu beklediğim gibi oldu. Bir kaç tanesine şaşırdım. (Blade Flurry, Keeper, Golem) Knife Juggler hala oynanır. 3mana olmasını bekliyordum. Molten Giant mantıklı ama Mountian Giant'a da nerf gerekiyordu.

• Blade flurry den ne istedin
  • KKochaKK kullanıcısına yanıt
    Combo druid'e bir nerf bekliyordum ama tüm desteyi yok etmelerini beklemiyordum . FoN değişikliği hariç beğendim
  • Nerf kararlarının çoğunu isabetli buldum ama Blade flurry beni şaşırttı, gerek yoktu diye düşünüyorum.
    edit: imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 20 Nisan 2016; 20:42:40 >
  • Blade flurry diğer sınıfların spelleri gibi free bir kart değil, iş görebilecek potansiyeli olan silahını yok ediyorsun. Bence nerf gereksizdi.
  • KKochaKK kullanıcısına yanıt
    Oyunun genel gidişatını başlı başına değiştirecek çok ciddi ve gerekli revizyonlar olmuş ki açıkçası bu kadarını da beklemiyordum, tebrik ederim.

Genel politika böyle giderse eğer, gelecek kartlarla da birlikte Standard mod gerçekten "Oyun" oynanabilir bir hal alır.
  • Malygos rogue an itibariyle bitti diyebilir miyiz?

• Bence yeni tavernde 30 tane raven idol olacak destemizde
    -Bir Dost

• nerf' e devam, adam etsinler oyunu. b.g.h ne olmuş öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 20 Nisan 2016; 20:54:02 >
  • Nerf party

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • Valla hesapladım 3920 toz geri kazanacağım eğer tam miktarından iade olursa. Olur değil mi arkadaşlar?

• Sizce nerflenen kartlar tekrar oynanacak mı ? BGH , FoN ve Ancient of Lore'u merak ediyorum oynanıp oynanmayacağını. Hunter's Mark niye nerflendi onu anlamadım. Arcane golem'i beklemiyordum.
  • Evet, bu kartlar bir süreliğine tam dust verecek @boun1631.

İyi tahmin diyeceğim de tavern açıklandı zaten @DarthSethius

https://www.reddit.com/r/CompetitiveHS/comments/4fnr37/tavern_brawl_thread_wednesday_april_20_2016/
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Peki onlar mı açıklar şu tarihler arasında diye yoksa benim mi oyun içinde kontrol etmem gerek?

• ANDREI kullanıcısına yanıt
    Açıklanmasını bırak çoktan golden malygosu kaptım iyi geldi akşam akşam bununla birlikte 4. kez malygos çıkmış oldu

• 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.