Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13341335133613371338
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aynen, aşağıdaki Google facebook seçip giriyorsunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • konu ölmüş oyun ölmüş. iyi sağ kaldım bu oyunda. Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] 

42 pack 2 leg çıktı 1 tanesi quest başlangıcı 1 tanesinide ne zaman vermiş bilmiyorum festival expansionda gözüküyordu.

42 packte 2 leg çıkmasının acaba oyunu ertesi gün açmamdan kaynaklı mı bilmiyorum çünkü daha önceden 5-6 leg çıktıgı dönemlerde expansion çıkar çıkmaz packleri alıp açıyordum. ama son 2 3 expansionda bir kaç gün sonra oyuna girdiğim için. hep düşük leg sayısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 12 Nisan 2023; 20:34:9 >
  • Uzun zamandır şu oyuna başlıyayım diyorum elimdeki desteler standart olanlar yeni deste yapmasını bilmeyince kalıyorum ortada.

• rerea kullanıcısına yanıt

83 pack 3 legendary. Sonra da oyuncular niye ayrılıyor diye zırlıyor blizzard.

• MrtAltg M kullanıcısına yanıt

Ben artık classic modda oynuyorum, nostalji oluyor ve saçma sapan kartlar yok.

• Bu ne lan kimsenin oynamadığı, asla 12 win alamayan dragon pasiflerini nerflemişler duelsda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılık dopdolu hesabım var ilgilenen arkadaşlar dm den yazabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Classic modu kaldırdılar ya inanılmaz.

• Getirdikleri mod da şaka gibi. Ortalık druid ve shaman dan geçilmiyor ama adamlar hala mage kartı nerfliyor. 2017 den beri oynadığım oyunu bu sabah itibariyle bıraktım bunların zırvalıkları yüzünden. Laptop ve telefondan da kaldırdım. Adamlar para verenle vermeyenleri her anlamda ayırıyorlar, ama sorsan free to play! Titan getiriyorlar bide. Gelse kaç yazar, turn 6 7 de oyun bitiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoNNiE- kullanıcısına yanıt

10 yıllık benim hesap, classic modunu absürd şeyler yok diye ve nostalji etkisinden dolayı severek oynuyordum. MTG Online'den devam artık :)

• Microsoft alımından sonra Runterradaki gibi temel kartları game pass e ücretsiz getirir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/@Farquarto

günlük video atmaya çalişiyorum umarım eğlenirsiniz.

• arkadaşlar bu tarz paket alıp kart açtırmaya zorlamayan bir oyun yok mu ya. chillemek istiyorum ama oturup iki oyun atıcam günde diye bi ton para dökmek istemiyorum.

• Konu eskisi gibi rağbet görmüyor galiba ama hala aktif birileri varsa görseldeki sorunu yaşayan ve çözüm bulan var mi? Europe pasif görünüyor. Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• baymirza kullanıcısına yanıt
    Mobilden girdim, bir sorun yok Europe da. Google hesabınızla girmeyi deneyin bir de bence

• Thijs burada "teşekkürler" mi diyor? (01:23 civarı)

https://www.youtube.com/watch?v=kD7siDTAflg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sano -- 26 Aralık 2023; 20:15:22 >
  • sano kullanıcısına yanıt
    Annesi Türk onun. Videoya bakmadim ama demiştir muhtemelen

• baymirza kullanıcısına yanıt

Tamamdır sağol Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 13341335133613371338
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.