Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Priest spell çok iyi bence. Tam tempo kartı, ister 5te oyna ister 10da. Deathwing hype :)
  • Fearia deneyen var mı ?(Hearthstone alternatif kart oyunu) Forumda aradım, kimse konu açmamış. Twitchte izlediğim kadarıyla güzele benziyor. Steamda 39liraya early access+ boost pack fln veriyor.
  • Yeni spellerden mage in ki ilk başta kötü gibi dursa da, Ice blocklu late game destlerine 2 tane fazladan pyroblast olacak gibi düşündüm ben.

Edit: Sadece miniona atabiliyormuşuz, geri alıyorum, kötü kart.

Priest'in ki de çok mantıksız değil genelde en fazla hala mana olmasına rağmen turn geçilen class olabilir priest, kalan manam boşa gitmesin tarzında oynanabilir Bazen hiç birşey yapmadan turn geçiyoruz priestte, bu işi hangi manada yaptığımıza göre esnekliği olması fena değil kartın. Yine de OP falan değil tabiki ortalama bir kart bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ercello -- 18 Mart 2016; 11:07:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightspunk

www.hearthpwn.com/decks/437470-mkrr3s-ftp-9-days-legend-from-zero

Sizce bu deckle legend olmak șans mı bașarı mı?

Heskeste aggro deste ile oynamak çok kolay yanılgısı var. Eğer öyle olsaydı burda herkes legend olurdu.
    Evet belli bir seviyeye kadar aggro ile gelmek kolay fakat level düştükçe oynaması gerçekten zorlaşıyor.
    Bu destenin bir avantajı, maçlar çok kısa sürüyor. Bunu kullanan eleman sabah akşam oynadığı için çok fazla maç atarak ilerlemiş oluyor.

• Paladin forbidden'ı gelmiş. Forbidden healing.

Kalan tüm mananı kullanıyor ve kullandığının 2 katı kadar heallıyor. Ofiste olduğum için görsel paylaşamadım.
  • Priest kartının güzelliği yarın öbürgün bir huntera karşı oynarken onun jugglerına karşı cevabınız olmadığında basıcaksınız forbiddenı atıyorum bluegill gelecek öldüreceksiniz jugglerı,bi dahaki oyun warrior gelecek büyük bir tehdite ihtiyacınız olacak turn 10da atıcaksınız deathwing gelecek rakibe removal yaktıracak. Bunun anlamını bilen priest oyuncusu için çok büyük kart
  • Forbidden paladin kartı üçünün arasından en iyisi.Standardda aggro deck çok olmaz. Şu anki metada iyi çalışır ama standardda çok kullanılmaz.Arena için çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edwin van der Sar

Forbidden paladin kartı üçünün arasından en iyisi.Standardda aggro deck çok olmaz. Şu anki metada iyi çalışır ama standardda çok kullanılmaz.Arena için çöp

Ben tam anlayamadım. Paladininki en iyisi ama o bile standartta oynanmaz çünkü aggro deck çok olmayacak mı diyorsunuz?

Ben standartda da yine aggrocuların azalmayacağını düşünüyorum. Paladin için ise early card hala yok. Minibot gitti, muster gitti, knife juggler nerf yiyecek... Early lazım Paladine bence. Yoksa iyice late game controle kayacak.
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    expansionda şu ana kadar açıklananla benzer tip kartlar gelirse aggro decklerin azalmaması mümkün değil.naxxramastali sticky minionlar olmadan boardda varlık gösterebilmeleri çok zor.Zaten güçlü olmayan face hunter eski gücünde olmayacak.savage roar vb.nerflenirse aggro druid olmaz.muster minibot olmadan aggro paladin olmaz.

• CW tekrardan yukselsin yeter bana

• 7 Pack açıcam tgt mi classic mi açayım her kartlardan eksiklerim var
  • Maul* kullanıcısına yanıt
    Takıl kafana göre ben classic den yanayım,ama yerinde olsam arenaya girerdim.
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    paladininki en kötüsü hocam holy lighta baktığınız zaman 2 mana 6 heal,bu kart ise 2 manaya 4 heal atıyor ancak,paladin gibi elinde yeterince heal kartı olan bir class için gereksiz bir kart bence. Düşününce 10 manaya 20 heal oha op diyebilirsiniz ama 10 mananızı buna harcamanız gerekiyor. 5 manaya 10 heal atıyor healbottan iyi fakat herhangi bir board etkinliği yaratamıyorsunuz healbotun 3-3 bir minion olarak +'sı vardı bence. Önemli olan oyuna heal getirmek değil minion olarak heal getirmek zaten çünkü bugün huntera karşı atıyorum turn 5te bu kartı atsanız nolacak herhangi bir board etkinliği sağlayamadıktan sonra sadece ölümünüzü geciktirmiş olacaksınız.

Öbür dediklerinize katılıyorum op olmayan 2 ve 3 drop lazım paladine düzgün bir midrange decki yapılabilmesi için,gelecektir diye umuyorum daha çok kart var çünkü açıklanmayan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 18 Mart 2016; 19:39:22 >
  • standard mode'un ne zaman geleceği kesinlești mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arena'dan 9 win, son battle da resmen kıvrandım :( bazen olmuyor istediğimiz :(
    Packlerden I m malganis I m a turtle çıktı craftlayacaktım iyi oldu. :)

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • Basic kartlar ile ranked da nereye kadar gidilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Basic kartlar ile ranked da nereye kadar gidilir ?

free2play kartlarla legendary olan paladin decki paylaşılmıştı kısa zaman önce ama tecrübe gerektiriyor tabi.Bence Rank 15'ten sonrası sıkıntıya girer.
  • Sadece basic kartlarla Legend olan oyuncular normal şartlarda EU/NA şampiyonluğu oynayan adamlar. Sıradan bir oyuncu hiçbir şey yapamaz.

@ŞAhin
  • 3 packten 3 epuc 1 legendary

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adventure kartlarını bozdurma fikrine nasıl bakıyorsunuz arkadaşlar? Oyuna başladığımdan beri takip ettiğim kadarıyla Stalagg, Feugen, Maexxna, Majordomo kartlarını hiç bir destede görmedim. Diğer 3 kart neyse de Majordomo metaya girer mi acaba?

Bir de malum standart/wild mod derken bayağı birşey değişecek oyunda. Paladin veya Warlock destesi yapmayı düşünüyorum. Yukarıdaki legleri de bozdurursam 2800-3000 civarı dust ım olacak sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
  • 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.