Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gördüğüm en sağlam arena decklerinden biri olmuş.Hatta o kadar iyi bi deck ki 2 kere kaybetmenize şaşırdım. Warrior'un doğasında var bazen ne yapılırsa yapılsın arenada bazı maçlar kazanılamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır bi control warior arıyodum güzel deste oldu
    Bu mesaja eklenen görseller:

• C'Thun'u o kadar zorlama itekliyorlarki şaşırıyorum. En fazla anyfin can happen kadar etkili olur bence.
  • Muhtemelen gelicek diğer kart. 4/2 Divine shield benzersiz bir özellik.

• Her çıkan kart C'thun için çıkıyor. Bu gelen expansion pack değil sadece kendi başına bir deste olacak sadece diye korkuyorum. C'thun kartları kendi destesinden başka biryerde kullanılacak kartlar değil gibi.

Adamlar expansion pack ayağına oyuna 1 tane deste eklemiş olacaklar sadece.
  • Ercello E kullanıcısına yanıt
    134 karttan 16sı C'tun ile ilgili olacakmış. İlk onları tanıtıyorlar.
  • KKochaKK kullanıcısına yanıt
    Seri seri yayınlasalar artık da ona göre beklesek.
  • Hay cthununuza arkadaş ya. Gösterdikleri kartlar ya cthun saçmalığıyla ilgili ya da eski kartların (healbot, hogger) çakmaları. Yine TGT gibi kimsenin bir süre sonra suratına bakmayacağı kartların olduğu bir expansion olup çıkmaz umarım. Yeni başlayanların OFF BELEŞ LEGENDARY diye atlayıp sırf onu bufflayacam diye başka hiçbir işe yaramayan kartları oynayıp duracağı deckler gelsin...
  • Kartlar neden taksit taksit tanıtılıyor? Tamam anladım pazarlama taktiği ama 'oyuncular hep takipte kalsınlar' olayını da biraz abarttı blizzard.
    Adam gibi şu kartları komple tanıtsınlar bitsin diyorum özet olarak
  • www.hearthpwn.com/decks/437470-mkrr3s-ftp-9-days-legend-from-zero

Sizce bu deckle legend olmak șans mı bașarı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faeria deneyen var mı? Şuan beta aşamasında steamde satın alınıp betaya girilebiliniyor. Twitchte oynayanları izledim güzele benziyor, hs'e rakip olabilir.
  • 2 yeni spellimiz var arkadaşlar. Bu tür speller fena değil gibi.

Mage Spelli;

Priest Spelli;

Priest'inki biraz OP gibi.
  • KKochaKK kullanıcısına yanıt
    Magenin ki meh. Priestinki iyi.

• 2 spell de şuan ki decklere girebilir. Çok beğendim özellikle priestinki op gibi geldi
  • Priest spelli bence iyi,control maçlarında falan hiçbişey yapmadan öylece geçtiğiniz turnler oluyor onun yerine bu kart kullanılabilir ayrıca 0 manaymış gibi gözükmesi pyromancer ile de bir sinerji yakalıyor,şunu diyebilirsiniz e ben random minion bekleyeceğime kendim oynarım minionu bu kartın yerine diyebilirsiniz haklısınız fakat portal,raven idol gibi kartlar gibi ihtiyacınız olduğu zaman da size bir opsiyon sunabilir farklı bir pencere açabilir,sizi ödüllendirebilecek bir kart yeri geldiği zaman da kaybetmenize sebep olabilecek bir kart.

Bu kartın 0 mana olması bir yanımsama yalnız asla 0 mana değil tüm mananızı harcayıp size bir minion sunuyor ha bu kartı 8 manadayken oynayıp ragnaros çıkartmışsınız ha bu kartı oynamak yerine ragnaros oynamışsınız,he ben 2.ragnarosu istiyorum diyorsanız o ayrı ama kartın tek + yanı yeri geldiğinde taunta ihtiyacınız olur 8 mananızı harcar şansınıza ironbark çıkartır yeri geldiğinde damage ihtiyacınız olur dediğim gibi ragnaros çıkartır.Kendini rngye bırakıp ödüllendirilmeyi bekleyenlerin oynayacağı bir kart ama farklı deck tiplerinde oynanır diye bekliyorum,çünkü control priest oynarken işinizi şansa bırakmak en son isteyeceğiniz şey

Mage'inkini ise şöyle düşünürsek ;

arcane blast 1 mana 2 damage,forbidden flame 2 mana 2 damage
    fireball 4 mana 6 damage, forbidden flame 6 mana 6 damage
    flame lance 5 mana 8 damage, forbidden flame 8 mana 8 damage

mana = damage sistemi kartı değersizleştiriyor gördüğünüz gibi.

flamewakerla sinerjisi var tempo magede oynanır diyebilirsiniz ama kalan mananızı hiç etmek demek zaten temponun tam tersi oluyor. Freeze mage bozulmayacak olsa mad scientistler gidiyor diye freeze magede harika bir kart olur derdim ama o da pek oynanmayacak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 18 Mart 2016; 0:54:58 >

• İki spell de kullanılmaz.Mage spelli zaten kötü, priest spellinde çok fazla rng var.Oynanmaz ikisi de.Arena için fena değiller ancak kartlar epic.

• Düşünülenin aksine mage spelli control için, removal. Priest spelli ise tempo minion. Bir nevi priesti hızlandıracak kart.

• LarethIan kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar.Son patchden sonra bile düzelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Düşünülenin aksine mage spelli control için, removal. Priest spelli ise tempo minion. Bir nevi priesti hızlandıracak kart.

Removal da diger spellere bakinca cok etkisiz kaliyor. Flame Lance al daha iyi.

• başka forbidden kartları da gelecekmiş büyük ihtimal,hepsine olmasa da çoğu classa. Mage spellini daha fazla tartışmaya gerek yok bence,ileride arcane blastlar forgotten torchlar falan silinince belki bir işe yarayabilir ama şuan için free 100 dust gibi gözüküyor.Tek iyi yanı conjurerden gelebilecek removalları arttırıyor,topdeck savaşında rakibin azuresini öldürmezseniz kaybedeceksiniz diyelim conjurer atıp forbidden çekip azureyi öldürüp belki oyunu çevirebilirsiniz. Bu yönden bakıldığında iyi sadece,random olarak bi yerden gelirse extra işi yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 18 Mart 2016; 1:42:05 >
  • 
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.