Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (709. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen öyle gift kartlar standart moda geçmyecek muhabbeti vardı. Ki doğrudur da, o yüzden disenchantable olacaktır kısa süre içinde. Bakalım duruma göre ben de 1 epic 1 rare yapıp alacağım legendary murloc'u.
  • Sagolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz kaç kart daha gelecek acaba? Zira teorik olarak kendi içinde tutarlı, kombine olarak tasarlanan bu tarz kartlar hiçbir zaman efektif bir deste olarak pratikte ortaya çıkamadı. 1-2 hafta deneme yapılır, hevesle oynanır sonra kaybolur gider C'Thun da C'Thun'a bağlı diğer kartlar da.

Bu sefer de toplamda yüzü aşkın karta rağmen iş yapan 20-30 kart ya çıkacak ya çıkmayacak gibi. Halen aynı bakış açısıyla, teorik olarak kartlar tasarlanıyor, koleksiyonlar çöplük gibi oldu.

Buradaki insanlara da yıllardır "Kartları bozdurmayın, sonuçta koleksiyon oyunu....vs" diyoruz lakin bozdurmayıp da ne yapsın insanlar; 50-60 kart çevresinde oyun dönüyor. Sayfalarca kart var ki bir kez kullanıldığı görülmemiş
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    İnşallah mantıklı C'Thun kartları gelir de diğerleri gibi hemen modası geçmez.TGT o bakımdan çok kötüydü hep gereksiz kartlar geldi.Büyük hype yaratan Varian Vrynn,Aviana gibi kartlar hiç kullanılmadı.

• Varian neden hero olmadı? Hangi akla hizmet minyon yaptılar koskaca kralı?

• quote:

Orijinalden alıntı: boun1631

Varian neden hero olmadı? Hangi akla hizmet minyon yaptılar koskaca kralı?

Bazi kartlar ile herolar uyusmuyor zaten. Allince kralini horde liderinin larti yapmak , troll warchiefi priest karti yapmak falan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu wow 31 gb mı arkadaşlar? Eğer öyleyse 2 megabit internetle ben onu indirene kadar heronun modası geçer. :D

• boun1631 kullanıcısına yanıt
    Bana sorarsan da Grom olmalıydı, aynı class oldukları için birisi kart olacak sonuçta. Ha skin olabilirdi o ayrı konu ama Garrosh oraya yakışmıyor benim düşünceme göre.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Benim biraz sempatim var o yüzden sormuştum. Warriora alternatif hero olarak gelse hiç düşünmeden alırdım mesela.

• Dün patchden sonra biraz oynayayım dedim de, oyun baya bir hızlanmış mı bana mı öyle geldi? :)
  • Bu on siparis kac gun kalicak ona gore alicam

• 3-4 saatte falan olamazdin en az 5-6 saat gerekli oda bot gibi oynarsan.

• Kel garrosh size selamlarını yolladı gençler onu beğenmediğinizi duymuş.

• Yeni C'tun Warrior kartı. 10 armor az değil. Erkenden 10 atak yapabilirsek büyük avantaj sağlıyacaz gibi.
  • KKochaKK kullanıcısına yanıt
    Cw destelerinde %100 yer bulur artık. standartta.

• Warrior'la arenada 12 winde aldım oyundaki misyonumu tamamladım sanırım. Diğerlerini çok fazla aldığımız için warrior oldu mu onu alıyorum değişiklik açısından. genelde 3 win falan bitiyordu pek olmuyordu deckler ama bu sefer arenadaki en iyi deck'imi yaptım diyebilirim. herşey vardı boom attığım hiçbir oyunu kaybetmedim zaten. final boss öncesinde fotoyu çektim. 12'de druid geldi onuda baya rahat yendim. bayadır 12 almıyordum çok iyi geldi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 17 Mart 2016; 2:34:53 >
  • KKochaKK kullanıcısına yanıt
    Bence çok iyi bir kart olmuş/düşünülmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 17 Mart 2016; 4:16:57 >

• Güzel bir arena güzel ödüller.
    Packleri açtım 1 tane fazladan epic çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturaLweeD_

quote:

Orijinalden alıntı: arif007bond

Bende benzeri oldu baska arkadasi spec ledim hocam

abi na eu kimi speclesem aynı

Bilgisayardan mı oynuyorsun, mobil mi? Mobilse log off olup tekrar login olmayı deneyebilirsin? Ya da kaldırıp yeniden install?

• 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.