Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wow promosuyla verilecek olması saçmalık.Community " promoyla alacağımıza 10$ etmeyen heroya 10$ vermeye razıyız" diye isyan ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda hoşuma giden bir hero geliyor, onu da parayla bile alamıyorum :(

• Arkadaşlar güncelleme geldi oyuna güncelledikten sonra oyun bu şekilde açılmaya başladı mobilden deneyip bu şekilde olan varmı? (android)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • virus18 kullanıcısına yanıt
    http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/20742944505#1

• Teşekkür ederim. Sorun çözüldü. :)
  • NaturaLweeD_ N kullanıcısına yanıt
    Çok fazla bir ayar da yok oyunda bu tip bir duruma sebebiyet verecek, muhtemelen bağlantı hızı kaynaklıdır.
  • Sonunda Reno aktif olabilecek durumda ise turuncu oluyor.
  • liadrin i wow da 20 lvl e gelenlere mi verecekler?öyleyse bedava wow 20 lvl e kadar free zaten.
  • konix kullanıcısına yanıt
    Bir de böyle 3-5 basit düzenleme için her seferinde 1,75Gb veri indirmese daha iyi olacak.
  • BRM ve Loe kartlar da disenchant yapılabiliyor sizce neler gözden çıkarılabilir ? Majordomo mesela ?
  • Maexxna dışında diğer legendary kartlar en kötü bir deckte kendine yer buldu. Ben Maexxna dışında legendary bozacağımı sanmıyorum.

• Shut up and take my money demek istiyorum Blizzarda. 10 yıldır wow oynamamışım şimdi zorla wow oynatacak
  • Yeni patchle tüm adventure kartları dustlanabiliyor. Legendary 400 epic 100 rare 20 common 5 veriyor
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    Bedava vermişler resmen daha ne istiyorsunuz anlamadım

• Maexxna ile Majordomo'yu bozdum şuanlık.Yeni kartlar gelsin devamına bakacağız artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onegogh

Maexxna ile Majordomo'yu bozdum şuanlık.Yeni kartlar gelsin devamına bakacağız artık.

Biraz acele etmişsin. Yeni kartlarla birlikte maexxna ve majordomo destelere girebilir yada rework(düşük ihtimal) görebilir. Ek paket gelmeden kartlarım dustlamasını önermiyorum, üzülebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 15 Mart 2016; 11:36:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: onegogh

Maexxna ile Majordomo'yu bozdum şuanlık.Yeni kartlar gelsin devamına bakacağız artık.

Biraz acele etmişsin. Yeni kartlarla birlikte maexxna ve majordomo destelere girebilir yada rework(düşük ihtimal) görebilir. Ek paket gelmeden kartlarım dustlamasını önermiyorum, üzülebilirsiniz.

Pek ihtimal vermiyorum hocam.Olursa da o desteyi yapmayız olur biter ki hala pek ihtimal vermiyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Standart oynayacağımdan Naxx direk dust. Gelsin 3140 dust. 50-70 arası da yeni expansiondan paket açacağım.

• Arkadaşlar selam herkese bayadır uzak kalmıştım oyundan yeni expansion ile yine bir heycanlandım

Eski adventure kartlarını dustlayabiliyorsak bu aynı zamanda artık craftlanabiliyor olması mı demek? Yani eski adventureları satın almadan craftlayabilecek mi yeni oyuncular kartlarını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: konix

Sonunda Reno aktif olabilecek durumda ise turuncu oluyor.

aynen güzel olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.