Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: resolument

Dün biraz rank kasayım diye oyuna girdim ama rank19-20 de turn altıdan sonra yere sürekli legendary kartlar attı rakiplerim. Yenip yenilme olayını kafama takan birisi degilim ama oyun gün geçtikce zorlaşıyor kesinlikle.

1 2 ay öncesine göre baya bir gelişme var. Hem oyunculuk hemde hazır deste ile oynama gün geçtikçe artıyor.(Ne yalan söyliyim pek fazla kartım olmadığından bende hazır deste üzerinde 1 2 değişiklik yaparak oynuyorum) 29 günde 215win almışım ve 3 tane legendary kart çıktı. 1 ayda 3 legendary çıkarılabiliyorsa düşük ranklarda legendaryli desteleri gözümüzde büyütmemek lazım.
  • warcraft ile alakam yoktur ama ipad de ve pc de oyunu oynuyorum. 33 yaşıma kadar hiç kart oyunu oynamamıştım fakat çok beğendim. Var mı bu tip başka oyun ipad ve pc de _?
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    MTG, M&M DoC, WoW TCG gibi örnekler mevcut.
    ilk ikisinin pc versiyonları var sonuncusundan emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 5 Mayıs 2014; 13:25:08 >
  • YEHHHEEHEHEEE

ITS GOOD TA SE YA AGEINNN !
  • quote:

Orijinalden alıntı: resolument

Dün biraz rank kasayım diye oyuna girdim ama rank19-20 de turn altıdan sonra yere sürekli legendary kartlar attı rakiplerim. Yenip yenilme olayını kafama takan birisi degilim ama oyun gün geçtikce zorlaşıyor kesinlikle.

Arkadaşların dediklerine ek olarak ranked win i kasmak için kasten 20-19 larda kalan adamlar var. Easy win alıp sonraki el concedeleyerek en kısa sürede 500 e ulaşmaya çalışıyorlar.
  • gokg kullanıcısına yanıt
    Bende casuel de zorlandıgımdan rank 15-20 arasına demir atıp günlük görevleri yapıyordum ancak 1-2 ay sonra bunu da yapamayacagım gibi onun korkusu sardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    MTG 'nin Ipad ve PS3 versiyonu da var. Hali hazırda 20 yıllık bir geçmişe sahip ve karşılıklı olarak fiziksel kartlar ile oynanan bir oyundu (hey gidi geçmiş günler)
    2010 yılında steam üzerinde release edilerek online yapıda satın alınır oynanabilir duruma geldi. Wizard'ın kendi sitesinde de online bölümü sanırı bir 5 yıldır açıktır yanlış bilgi vermeyeyim.
    Sonuçta Magic çok da fazla strateji gerektiren kartları ve özelliklerini iyi bilmeni gerektiren mana kavramının renklere göre düzenlendiği bir strateji oyunu.

Heartstone ise bence olayı çok basite indirgeyerek daha fazla kişiye ulaşarak konuyu daha oynanabilir kılmış bunun altında tabi ki ticari kaygılar en üst seviyede.
    MTG de online yapılarında oynamak istediğinizde ucuz değil ama karşılığında en azından buradaki gibi karmaşa yok. Burada neye ne kadar para ödeyeceğiniz belirli olmadığı gibi arenaya
    girerken kartları sen belirli seçeneklerden
    alıyorsun tamam burada oyunu bilmek stratejik desteni oluşturmak mantıklı gibi olabilir ama arkadaş o seçeneklerde de çıkmadı mı bir şey çıkmıyor. Son iki arenada 2 set epic geldi
    hepsi benim oyun stilime göre birbirinden beter örneğin.
    Magic de kendimi fena olmayan bir oyuncu olarak tanımlarken burada acaba şimdi ne ile karşılacağım noktasındayım ama bence olayı eğlenceli kılanda bu diye düşünüyorum.

O yüzden çok da ciddiye almadan (hiçbir oyunu) takılıp keyfinize bakın ama bu oyuna çok ciddiyet içerisinde bakarsanız hayal kırıklıkları yada stres yakanızı bırakmayabilir.

Burada bahsi geçen legendary kartlar bile bazen 2 destede çıkarken bazen 35 destede çıkmıyor deniyor birçok yerde :)

Ben kendi adıma 10-12 deste açmışımdır 3 legendary cıktı ki son 2 gündür açtığım 3 destede epic bile yok.

Arenada kendi hero nu bile seçemiyorsun ben druidle oynuyorum son 1 haftadır ve keyif alıyorum 2 arena da da druid gelmedi mesela ne bileyim dediğim gibi strese girmeden takılıp oynamak önemli.
    Olayın şans faktörü bence strateji kısmından daha fazla, vakit geçirmek için güzel bir oyun ve henüz başlarda zaman geçtikçe oturacak ve dengeli hale gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necropotance -- 5 Mayıs 2014; 16:49:16 >

• Teşekkür ederim. Ininal karta para yükleyip deneyeceğim.
    @Lightning Returns @3qzotix
  • Şaka gibi ya 40 pack açtım 1 tek leeroy çıktı onuda kendim craftlamıştım aylar önce.
  • Blizzard forumlarında bir account'a rollback atılıp atılmayacağıyla ilgili bir açıklama gördünüz mü ? Benim bir hesap varda bir anlık sinirle bütün kartları dustlamıştım gelen dustlarıda kart alıp yine dustlamıştım. Wowda hacklendiğini söyleyince geri veriyorlardı.
  • Oldu canım başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prayerx

Şaka gibi ya 40 pack açtım 1 tek leeroy çıktı onuda kendim craftlamıştım aylar önce.

Şansın da bukadarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prayerx kullanıcısına yanıt
    Hocam benim içim cız etti resmen, geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Leper Gnome × 1
    Equality × 2
    Faerie Dragon × 1
    Ironbeak Owl × 1
    Knife Juggler × 2
    Wild Pyromancer × 1
    Aldor Peacekeeper × 2
    Harvest Golem × 2
    Consecration × 2
    Defender of Argus × 2
    Hammer of Wrath × 2
    Spellbreaker × 1
    Truesilver Champion × 2
    Abomination × 1
    Azure Drake × 1
    Silver Hand Knight × 1
    Argent Commander × 1
    Avenging Wrath × 1
    Sunwalker × 1
    Guardian of Kings × 1
    Lay on Hands × 1
    Sea Giant × 1

Buda benim paladin destem. Şuan rank11 im. Son 38 ranked maçımda 27win 11 lose aldım.

Vaybe 6 ay önce bu desteyi kullanıyormuşum, özledim paladini. Başka class oynamak için dustlamıştım kartları

• Haftalar sonra 4 common 1 rare çıkıyordu,druid kullanmasamda bu iyi geldi

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KripteX -- 5 Mayıs 2014; 21:32:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KripteX

Haftalar sonra 4 common 1 rare çıkıyordu,druid kullanmasamda bu iyi geldi

Legendary, demigod birde :)

• Teşekkürler gerçekten şaka gibi :D ben 3 legendary ve epicler bekliyordum. Epic olarakta hungry crab ve hatırlamadığım 2 tane daha işe yaramayacak epic çıktı. Umuyorum drop oranının dengelenmesi için açacağım ilk 10 pakette 3 legendary falan bulurum :)
  • Bana bugün doomhammer düştü de çöp mü sizce decke alıyımmı bu kartı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olnetsu -- 5 Mayıs 2014; 23:05:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya çıldırıcam arkadaş casualda nasıl herkeste Cairne'ler, Ragnaroslar, Yseralar olur anlamıyorum ki. Bir görevi bitiremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkedar

Bana bugün doomhammer düştü de çöp mü sizce decke alıyımmı bu kartı ?

Güzel kart, shaman oynuyorsan tabii
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.