Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendede yok king krush'i da dustladim zaten bir tek Lord Jaraxxus'um var benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 6 Mayıs 2014; 13:26:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    Oyuna yeni başladığımda ilk legendarym olan Sylvana'yı dustladıktan sonra artık hiçbir legendary kartı dustlamıyorum. Bu aralar Sylvana da lazım artık, ama bana küsmüş herhalde, düşmüyor bir daha.
  • hep aynı kart çıkıyor yeter artık

şaka bir yana oyuna başlayalı 1 hafta oldu, 10 paket açtım 2 tane legend çıktı! ama aynı! şimdi bu şans mı yoksa şanssızlık mı?

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

https://store.donanimhaber.com/6f/bb/b8/6fbbb885f210a4b12126f01ac6210435.jpg

https://store.donanimhaber.com/1b/e1/34/1be1346a3946691435504ec92ba0eebd.jpg

• NDS kullanıcısına yanıt
    ilki şans ikincisi pek şans sayılmaz :) ama kafadan 400 dustınız var.
    Deste isimleri manyak bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 6 Mayıs 2014; 14:39:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

ilki şans ikincisi pek şans sayılmaz :) ama kafadan 400 dustınız var.
    Deste isimleri manyak bu arada

warlocka isim bulamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herhalde kartlara acımayan bir ben varım şimdiye kadar grull,2x prophet velen,malygos + epiclerdende çok bozdum hiç acımıyorum oynadığım ya da aklımda hangi deste varsa ona yöneliyorum şuana kadarda leeroy ile alex craftladım dustada kıyarım yani kendim packtende ragnaros,cairne düşürdüm

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

herhalde kartlara acımayan bir ben varım şimdiye kadar grull,2x prophet velen,malygos + epiclerdende çok bozdum hiç acımıyorum oynadığım ya da aklımda hangi deste varsa ona yöneliyorum şuana kadarda leeroy ile alex craftladım dustada kıyarım yani kendim packtende ragnaros,cairne düşürdüm

+1 ama su an pismanlik cekiyorum biraz acikcasi streamlerde rogue oynayanlari gordukce keske rogue u tamamen dustlamasaymisim diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

quote:

herhalde kartlara acımayan bir ben varım şimdiye kadar grull,2x prophet velen,malygos + epiclerdende çok bozdum hiç acımıyorum oynadığım ya da aklımda hangi deste varsa ona yöneliyorum şuana kadarda leeroy ile alex craftladım dustada kıyarım yani kendim packtende ragnaros,cairne düşürdüm

+1 ama su an pismanlik cekiyorum biraz acikcasi streamlerde rogue oynayanlari gordukce keske rogue u tamamen dustlamasaymisim diyorum

miracle istediğim destelerin başında geliyor tek eksiğim edwin control warirorda çok zevkli oynaması çok fazla leg kart lazım onun için handlockda aynı şekilde bende bozdurduğum giantları aradım ama yapacak bir şey yok o an dust lazım oluyor başka kart için bozuyorsun gene olsa gene bozarım

• matrix999 M kullanıcısına yanıt
    Şimdi ne oynuyorsunuz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

quote:

miracle istediğim destelerin başında geliyor tek eksiğim edwin control warirorda çok zevkli oynaması çok fazla leg kart lazım onun için handlockda aynı şekilde bende bozdurduğum giantları aradım ama yapacak bir şey yok o an dust lazım oluyor başka kart için bozuyorsun gene olsa gene bozarım

Aynen bir yandanda dustlanmasi lazimdi onlari dustlamasam su anda oynamak istedigim deckleri oynayamiyordum. Ne demisler no pain no gain

• Velen hakkinda ne düşünüyorsunuz dustlanir mi gider mi destelere

• quote:

Orijinalden alıntı: prayerx

Şaka gibi ya 40 pack açtım 1 tek leeroy çıktı onuda kendim craftlamıştım aylar önce.

Bundan sonra 5-10 pack açtım günlük ve arenayla birşey gelmedi. Ardından 15 pack daha alıp açtım hala birşey yok. Sinirden silecektim oyunu ya nasıl bir drop rate bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Oyuna başlayalı 1 hafta oldu, sonunda rank 19u gördüm hemde win streak yaparak, benim için büyük bir olay

https://store.donanimhaber.com/e8/c2/1f/e8c21f87047014aafe7823175aa7788e.jpg

Plata kadar yolun var hadi bakalım tebrikler

• ALAK_ kullanıcısına yanıt
    18 bile oldum @ALAK_

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALAK_ kullanıcısına yanıt
    19 geldiyse legende az kaldı :)))
    Çok değil 50-60 oyunluk win streak yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 6 Mayıs 2014; 17:36:28 >
  • İlk çıkarttığım legendary, golden olarak düşmüştü.Dustladım ve sonra pişman oldum açıkçası.Şuanki priest destelerinde kullanılmıyor.Stream falan izliyorsan amaz oynar fightnightlarda da priest gördüm fakat velen ı hiç bir destede görmedim.

Shadow priest oynarsan en gerekli kart.Grommash a çok benzetiyorum. Gromm + whirldwind = 10 damage
    velen + shadowblast = 10 damage 2 side 9 manaya.Çok yönlü kullanımı var saklamanı tavsiye ederim.
  • Velen'i kullanan Zetalot var baya da iyi Priest oyuncusudur kendisi ben genelde onu izliyorum.

• 3pack Actim ilk 2pack wisp falan geldi son packte Harrison + far sight geldi sevincimi paylaşayım dedim :)) 3.legendarym oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: LeeOrAfk

3pack Actim ilk 2pack wisp falan geldi son packte Harrison + far sight geldi sevincimi paylaşayım dedim :)) 3.legendarym oldu

Hadi hayırlı olsun dostum :) Harrison Warriorlara karşı işe yarıyor. Ama tier 3 legendary diyebiliriz yani. İlerde başka birşey yapıcaksan düşünmeden dust edebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

quote:

Orijinalden alıntı: LeeOrAfk

3pack Actim ilk 2pack wisp falan geldi son packte Harrison + far sight geldi sevincimi paylaşayım dedim :)) 3.legendarym oldu

Hadi hayırlı olsun dostum :) Harrison Warriorlara karşı işe yarıyor. Ama tier 3 legendary diyebiliriz yani. İlerde başka birşey yapıcaksan düşünmeden dust edebilirsin.

Tesekkur ederim . Kiyamiyor insan dustlamaya legandary fakiri olunca shamanda 40yilda bir hunterda truesilver kirmada işe yarar rogue ve warrior dişinda bakalim bi düzenleme falan gelse karta cok iyi olur :) far sight 2tane var sadece birini desteme aldim sizce doğru mu

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.