Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1252. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spell Hunter nimetmiş ya boşuna fantezi decklerle kendimi yormuşum 22-4 wr ile rank 8deyim şuan tabi güzel bi rank değil ama ufak rankları hızlıca yükselmek için ideal bi deck hem kontrole yatkınlığı var tek başına rexxar ile hem de aniden aggrolaşabiliyor hunterın doğası gereği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 19 Ocak 2019; 3:18:50 >
  • dr hunter nasıl hayata küstürülür

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu 2015te bırakmıştım suan durum nasıl bundan baska guzel alternatıfdeyok ki denedim amayok

• 2015’de neden bırakmıştın ve o zamana kıyasla nelerin değişmesini umuyorsun ? Ona göre söyleyelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mvnmt35

Arkadaşlar oyunu 2015te bırakmıştım suan durum nasıl bundan baska guzel alternatıfdeyok ki denedim amayok
    2 ay önce sorsaydın Druid yap denirdi, şimdi Hunter yap denir, 2 ay sonra başka bir şey. Her güncellemede Blizzard bir diğer heroyu bufflıyor resmen :)
    2015 de bıraktığına göre, standart oynayacaksan zaten ha sıfırdan başlamışsın ha elindeki kartlarla bir şey fark etmeyecek. Elindeki kartlar zaten wild a geçti.
    Emekli oldum, çok zamanım var, oyanalanacak bir şey arıyorum, emekli maaşımı da harcayacak yer bulamadım dersen oyun tam sana göre :) Değilse anlamsız bence. Oyunun renkliliği de oyuna olan ilgi de giderek azalıyor.
  • Kasımdan beri Rhokdelar çıkarmaya çalışıyorum. Sadece artan Kobolds kartlarindan 2K dust birikti onunla da Rhok alacakken bi anda oyuna Zuljin Çıktı

HS'nin bana en büyük katkısı Duel Links'i geri sevdirmesi oldu herhalde :d Orada inanilmaz büyük bir hata yapip varimi yoğumu U.A destesi dizmeye harcayip çuvallamıştım, HS ye başlayınca Pack acmanin zorlugunu görüp sukrettim veri geri döndüm gsgsgs

Şimdi ikisini de oynuyorum

• Sivridis kullanıcısına yanıt
    Hıc bulasmayayım o zaman ya :D

• Selamlar herkese uzun zamandır uğramıyordum. Ben de dönüş yapmak istiyorum ama ne zaman dönecek setler? Şimdi craft etmeyelim bire iki ay varsa. ??? Wilda gitmesin kartlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Selamlar herkese uzun zamandır uğramıyordum. Ben de dönüş yapmak istiyorum ama ne zaman dönecek setler? Şimdi craft etmeyelim bire iki ay varsa. ??? Wilda gitmesin kartlar.
    Nisan da geçecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya da varmış ya. DK OTK Paladin yapmayı düşünüyordum eliminde bir kısmı da var kartların ama yine 2 leg 2 epic falan craftlamam lazım düşecek. Ne diyorsunuz?
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    senin bileceğin iş.
    şu an canın oynamak istiyorsa yaparsın.
    nisana kadar hevesin giderse daha kötü.
  • alternatifi yok.
    oynamak istersen oyna bağımlısı olmayıp günde 5-10 maç zevkli.
    değişik decklerle oynamak sıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

senin bileceğin iş.
    şu an canın oynamak istiyorsa yaparsın.
    nisana kadar hevesin giderse daha kötü.
    Teşekkürler cevap için. Even paladin iskeleti vardı bende. Zaten death knight düşünce otk tamamen gidecek. Even paladinden devam edeceğim.
    Eski legend oyuncuyum ama şu an metayı kavrayamadım çok zorlanıyorum 15 rank falan takılıyorum.
  • https://www.hearthpwn.com/news/6386-hearthstone-ranked-play-changes-coming-february-a

İyi oldu bu değişiklik.

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Bizim için birşey değişmemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 yıldır açtığım en iyi pack
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • frozen throne gibi her on pack de bir legend veren başka set var mı? Ordakiler bitince diğerine geçeceğim.
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Her set ilk 10 pack ta 1 legend verir

• youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt
    frozen throne ilk 10 pack de legend vermiyor, neredeyse her 10 pack de bir legend veriyor sanırım.
    yaklaşık 1 aydır frozen throne pack açıyprum belirli aralıklarla legend veriyor istatistiğini tutmadım. roque-paladin-druid heroları ve başka legendary kartlar çıktı bir ayda.
  • bu even shaman ve big priest görmekten gına geldi artık. her iki - üç rakipten biri bunlar... başka deck oynanmıyor mu bu oyunda?
  • 
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.