Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
26.230
Cevap
82
Favori
609.418
Tıklama
Giriş
    4695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lawnate

turnuvada kimi seçmeli sizce ya taktik verin :D

ben jasonzhou dedim.Cthun warrior ile müthiş bir maç çıkarmıştı eskiden hala aklımda.
    |
    |

oyun bana bunuda yaptırdı
    |
    |
    ben hoej'e verdim oyumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Arkadaşlar bu konuyu cevaplanan mesajlarımdan çarpı işareti ile kaldırdım. Tekrar nasıl orada görünmesini sağlayabilirim?

Arkadaşlar rica ediyorum bilgisi olan birisi bu konuya el atabilir mi?

quote:

Arkadaşlar bu konuyu cevaplanan mesajlarımdan çarpı işareti ile kaldırdım. Tekrar nasıl orada görünmesini sağlayabilirim?

Cevaplananlar kısmının en aşağısında "Görmek istemediğim mesajlar »" var.

Ona tıkla çıkması lazım o listede.

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

quote:

quote:

Cevaplananlar kısmının en aşağısında "Görmek istemediğim mesajlar »" var.

Ona tıkla çıkması lazım o listede.

Tamamdır halloldu, çok teşekkür ederim.
    |
    |
    Nasil oy veriyoruz, kime vereyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bugünden 2 güzel kare.Biri 6. turda fatigue ile biten bir oyun diğeri ise 104 val'anyr taşıyan voidlord.
    Archmage staff kullanan king togwaggle ile uzun bir oyun oynamasıda oldukça zevkliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasxd -- 16 Ocak 2018; 2:3:20 >
    |
    |

Hearthstone Achievements : Rank 1 Legend
    Rank 4 ** - Rank 1 *** 16 Win Streak & Full Collection

• Yüzbaşı
    655 Mesaj
    Arena icin kendimi nasil gelistirebilirim ustalarindan tavsiyeler alabilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 16 Ocak 2018; 1:30:38 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sjsj9212

Arena icin kendimi nasil gelistirebilirim ustalarindan tavsiyeler alabilir miyim

Öncelikle class tierlarına göz atın arena common ve rare kartların daha çok hüküm sürdüğü bir alan olduğu için expansionlarda gelen iyi rare,common kartlar arenadaki classların gücünü etkiliyor direk. Mesela Warlock'a librarian geldi,şu yeni 2 mana 2-4 taunt bunlar hep common ve iyi kartlar paladin ve huntera da güzel kartlar geldi mageye bir tane iyi rare geldi ama mage zaten her zaman iyi.

Yani öncelikle hangi classın daha iyi iş yapacağını hangisinin arenada güçlü kartlara daha kolay erişebileceğini bilmek lazım tierlistlerine bakarak.Onun dışında mana curve hem earlyde hem latede size tempoyu kaybettirmeyecek kartlarınızın olması ve draftı iyi kartların hepsini toplayarak değil de removal ihtiyacınızın da olabileceğini,late gamede büyük minion ihtiyacınızın da olabileceğini ne bileyim 7-8 wine geldiniz iyi kötü dragon sinerjisi yakalamış bir priest geldi karşınıza ama siz atıyorum librarianla dread infernal arasında bi seçim sunulduğunda 3.librarianı aldınız 1 mana 2-1 card draw çok güçlü bir kart diye fakat şimdi büyük miniona ihtiyacınız var rakip ne atsanız yiyor bir büyük minion daha atıyor masaya kazanma şansınız kalmadı vb gibi.Mesela firelands portal iyi bir kart ama 4-5 tane aldığınız vakit turn 2de elinizde 2 tane firelands portalla oturduğunuz zaman belki turn 7yi bile göremeyeceksiniz görseniz bile başa çıkamayacaksınız rakibin boardıyla gibi.Örneğin böyle bir durumda doğru seçim eğer büyük bir şansla draftın ilk 10-15 kartında 2-3 tane firelands denk getirdiyseniz sonraki kısımdaki kartları early gamede kullanabileceğiniz kartlardan seçip deckin mana costunu çok büyütmeyip,turn 7yi gördüm mü firelandsın sağlayacağı tempoyla oyunu kazanırım diye düşünmek.

Neyse çok konuştum kusra bakmayın,bu kadar yazının özü dengeli deckler yapın galibiyetleriniz anında arttığını göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 16 Ocak 2018; 15:24:54 >

• Yüzbaşı
    655 Mesaj

Estağfurullah hocam,anladım dediğinizi haklısınız secim yaparken bunlara dikkat edeceğim oyunu 1 senedir falan ara ara oynadim hep bu arena isine giremedigim icin sıktı inat ettim ogrenmeye calisacagim bu sefer çok tesekkur ederim yaziniz için

|
    |
    baLbesh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Herald yoktu onun yerine archbishop benedictus koydum işe yarıyor baya ikimiz de aynı deckle oynuyoruz
    |
    |
    El dediğin böyle olmalı

|
    |

Hearthstone Achievements : Rank 1 Legend
    Rank 4 ** - Rank 1 *** 16 Win Streak & Full Collection
  • Yüzbaşı
    426 Mesaj
    Bu sefer Brawl harbiden çok iyi olmuş.
    |
    |
    Yemin ediyorum şu pack olayı beni oyundan aşırı soğuttu artık. Çıkan epicler falan hep böyle bir tane işe yarar kart çıkmadı ya kaçıncı packi açıyorum. Prep'i bile olmayan adama gelen legend'a bak. Şaka gibi. Elimde bi tane QUEST kartı yok hala. 3 tane dk hero kartı var priest, warrior ve shaman. Shaman zaten free geldi. Priesti de ben kendim yaptım. Oynandı bitti üstünden yıl geçti hala ben de ne bi tane quest kartı ve nede doğru düzgün herolar. Şu cobolds packlerinden legend beklediğimde yok işe yarar epic versinde deck yapıp farklı şeyler oynayabilelim. Görev yapıp çıkıyorum başka bir şey yaptığım yok artık çünkü soğudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 18 Ocak 2018; 4:28:13 >
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1

• Yarbay
    5898 Mesaj
    1 hafta günde 10 el brawl oynayacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Kolentoya verdik ya gitti adı sanı belli olmayan adama yenildi :) Burada bile şansımız yok anasını satayım.

Oyunun skill based bi oyun olmadığının bizzat kanıtı Karşısındaki arkadaşı ilk defa görüyorum zaten ilk katılışı sanırım. Highlander priest ile tek turnde 45 damage çıkarıp oyunu kazandı. Orange'da yenilmiş sanırım
    |
    |
    akino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
Reklamlar
bankalar.org
SEO
emek server
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.