Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
26.228
Cevap
82
Favori
609.300
Tıklama
Giriş
    1617 Mesaj

medivh valet olmadan bu desteden verim almak zor. jaina, poly, tar creeper, raven familiar gibi kartlar agresif mage destelerinde pek iş yapmaz. primordial glyph, pyroblast, corridor creeper gibi kartlar daha verimli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 21 Ocak 2018; 14:43:0 >
    |
    |
    Burak-09k kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2181 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

medivh valet olmadan bu desteden verim almak zor. jaina, poly, tar creeper, raven familiar gibi kartlar agresif mage destelerinde pek iş yapmaz. primordial glyph, pyroblast, corridor creeper gibi kartlar daha verimli olur.

Deck patladi zaten rank 15'i gecemiyorum. Adamlarda ne kartlar var. Hero power 0 mana cost ile 2 damage vuruyor. Adam 1 mana cost kart oynuyor, hero power ayni turda resetleniyor. OHA yani. Maclarin buyuk bir kisminda 6 veya 7. tur rakibin cani 10 civari benim canim da 25-30 arasi oluyor. Frost lich gelmezse karsi taraf ucuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fr0zen kazanır umarım. Surrender ağır favori görünüyor ama bakalım, gelsin packler Fr0zen reyiz sayesinde

|
    |

• Allie iyidir ama ben sadece güzel olduğu için takip ediyorum yayınlarını.Bu kadar maç kazanması şaşırtıcı.

Deck biraz eski ayrıca keşke yapmasaydın.Secret mage daha iyi şu an.Varsa Coridor falan güncel OP cardları ekleyip oynayın.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Allie iyidir ama ben sadece güzel olduğu için takip ediyorum yayınlarını.Bu kadar maç kazanması şaşırtıcı.

Deck biraz eski ayrıca keşke yapmasaydın.Secret mage daha iyi şu an.Varsa Coridor falan güncel OP cardları ekleyip oynayın.

Benim anlamadigim kizcagiz rank 5 de oynuyor ve rakipleri bana rank 15 de gelen rakiplerden daha zayif.

|
    |

Surrendera verdiğim için tüm packleri toplarım umarım

|
    |
    resolument kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Tam aradığım program, çok teşekkürler.

şu programı nasıl kullanacağım bi anlatır mısın hcam ya çözemedim

Tom inanılmaz çekiyor bugün, senin Surrender’ı eledi sırada benim Fr0zen var gibi duruyor. Şu oyun yıllardır iyi çekenin kazandığı oyun olmanın ötesine geçemedi.

|
    |
    rerea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hangi programdan bahsediyorsunuz?
    |
    |
    Sivridis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    DaMaGe#21380
    PaMiRaZ#2242
  • Bu adam bir efsane dostum.

60229
    |
    |

arkataypı fena bozmuşsunuz 3'er 3'er kart yakmanızın sebebi pahalı kartlar oynamanız. deste seri draw ve yüksek burst üzerine kurulu. flamestrike, bonemare, raven, sea giant, jaina kesinlikle çıkarılmalı. kirin tor mage'siz oynamak çok anlamsız. zaten rare ve classic setinden, ayrıca mage'e takmışsınız dediğiniz üzere. corridor creeper ilk craftlanacak kartınız olsun. nerflenmezse 2 sene boyunca control deckleri dışında her deckte yer alacak. nerflenirse de disencanttan full refund alacaksınız.

özet :

hatunun desteye koymadığı her şeyi çıkartın. çok eksiğiniz varsa water elemental kalabilir. kirin tor mage ve corridor creeper ekledikten sonra hala eksiğiniz varsa knife juggler gibi ucuz ve etkili minionlar veya burst damage spelleri koyun. corridor creeper'a yatırım yapmaktan asla korkmayın
    |
    |

Everything.
    Everyone.
    Everywhere.
    Ends.

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 14 saat 6 dakika kadarı kaldı.
    Şampiyonun kim olcağını seçerken sadece bir kişiye mi veriyorduk. Ben iki kişiye verdim diye hatırlıyorum. İlk başta birini seçtim başka sayfada başka birini seçtim diye hatırlıyorum nedense

|
    |

DruidDK ve 2X Ultimate infestation jade druid için ( jade Wilde geçecek emin değilim)

Hunter Yada Mage DK yapmayı düşünüyorum

Sizin önerileriniz varmı? 5800 dust biriktirdim

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
    Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
  • Yarbay
    2288 Mesaj

Priest druid warlock dk

Warlock paladin mage weapon

Dışındakiler işlevsiz dustı nisanda çıkacak expye saklamanızı öneririm.şu an için hiç güncel deckiniz yoksa güncel meta dışında kart craftlamak mantıksız.

Rank 5den sonra aggro druidle rank1e çıktım.aggro druide gerekli olan 2 living mana 1 patches.eminim bunla daha mutlu olur işinizi görürsünüz şimdilik.

|
    |
    Heîsenberg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende Shaman, Warlock, Druid, Priest SK var. Shaman daha çok yeni çıktı, diğer kartları olmadığı için oynama imkanı bulamadım.
    Shaman yapmanızı şu açıdan tavsiye etmem, bu DK ile uyum içinde çalışan ve olmazsa olmazı sayılacak Evolve ve Dopplergangster kartları Nisan ayında wild a geçecek. Yeni gelecek patch de Shaman bu açıdan desteklenmezse Shaman DK çöp olur.
    Benzeri durum Priest DK için de geçerli, Raza da Nisan da wild a geçiyor. Üstelik Highlanderla oynamak öyle bir dert ki, elinize 5 manada raza, 8 manada Anduin geldikten sonra gerisi ne gelirse gelsin, tek minion oymamadan kazanırsınız, ancak - bana sık sık gelmediği gibi - bunlar zamanında gelmez, hatta raza ve anduin sn 10 kartta gelan gelirse zaten işiniz bitti demektir. Yani onu da tavsiye etmem.

Warlock DK açık ara en iyisi, üstelik son patch de gelen silahlar açısından da bence en iyisi warlock. Daha da iyisi bu ikisi birbiriyle uyumlu kartlar. Örneğin Priest için aynı şey söz konus değil, DK ayrı telden, silah ayrı telden çalıyor.

Hunter ve mage hakkında çok bilgim yok. Ama Mage in silahı Hunter a göre daha iyi bence.
    5800 dust ım olsa elimdeki kartlarla güncel metayı karşılaştırır, güncel metadan Nisan da wild a geçen kartın en az olduğu ve elimdeki ile en uyumlu olanı yapardım. Ancak siz de greceksinz mage ve warlock harici diğer tüm metalarda Patches var ve o da Nisan da gidiyor.
    |
    |
    Heîsenberg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    HearthStone, Battle.net : Sivridis#2857

https://www.flickr.com/photos/65316244@N06/
    Arcam irDAC - Schiit Lyr / Emotiva Mini X-A100 - Hifiman HE500
    Sony A7 II- Lens Turbo II - Canon FD 50mm f1.4, Canon FD 24mm. f2.8, Zeiss 35mm f2.8, Samyang 80mm f1.4

• Yüzbaşı
    832 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Lawnate

quote:

Aslında programı bir sayfa önce rerea vermişti, ben de ona teşekkür amacıyla yazmıştım.
    Programın linki :https://pitytracker.com/

Ben de dün kurdum.
    Siteye üye olun, progamı kurun, sitede sizde bir kod verecek o kodu programa ekleyin ve Save e basın.
    Dediğine göre program açtığınız packleri takip ediyor ve siteye kaydediyor. Ben de bu beklenti ile kurdum, ancak MAC verdiyonunda bunu yapmadı maalesef, ben de siteden bugün açtığım pack de çıkan rare ve standart kart adetlerini elle girdim. Bu akşam da kart açınca bir kez daha denemiş olacağım.
    Windows da daha düzgün çalışabilir, deneyin derim.
    |
    |
    Bahsedilenler: baymirza , rerea
    HearthStone, Battle.net : Sivridis#2857

https://www.flickr.com/photos/65316244@N06/
    Arcam irDAC - Schiit Lyr / Emotiva Mini X-A100 - Hifiman HE500
    Sony A7 II- Lens Turbo II - Canon FD 50mm f1.4, Canon FD 24mm. f2.8, Zeiss 35mm f2.8, Samyang 80mm f1.4

• Yarbay
    5897 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lawnate

quote:

Aslında programı bir sayfa önce rerea vermişti, ben de ona teşekkür amacıyla yazmıştım.
    Programın linki :https://pitytracker.com/

Ben de dün kurdum.
    Siteye üye olun, progamı kurun, sitede sizde bir kod verecek o kodu programa ekleyin ve Save e basın.
    Dediğine göre program açtığınız packleri takip ediyor ve siteye kaydediyor. Ben de bu beklenti ile kurdum, ancak MAC verdiyonunda bunu yapmadı maalesef, ben de siteden bugün açtığım pack de çıkan rare ve standart kart adetlerini elle girdim. Bu akşam da kart açınca bir kez daha denemiş olacağım.
    Windows da daha düzgün çalışabilir, deneyin derim.

Hocam ben kuruma linki bulamadım sadece bir şeyler giriyoruz sayfada kutucuklara bu bir program mı

• Binbaşı
    1011 Mesaj
    quote:

Bende Shaman, Warlock, Druid, Priest SK var. Shaman daha çok yeni çıktı, diğer kartları olmadığı için oynama imkanı bulamadım.
    Shaman yapmanızı şu açıdan tavsiye etmem, bu DK ile uyum içinde çalışan ve olmazsa olmazı sayılacak Evolve ve Dopplergangster kartları Nisan ayında wild a geçecek. Yeni gelecek patch de Shaman bu açıdan desteklenmezse Shaman DK çöp olur.
    Benzeri durum Priest DK için de geçerli, Raza da Nisan da wild a geçiyor. Üstelik Highlanderla oynamak öyle bir dert ki, elinize 5 manada raza, 8 manada Anduin geldikten sonra gerisi ne gelirse gelsin, tek minion oymamadan kazanırsınız, ancak - bana sık sık gelmediği gibi - bunlar zamanında gelmez, hatta raza ve anduin sn 10 kartta gelan gelirse zaten işiniz bitti demektir. Yani onu da tavsiye etmem.

Warlock DK açık ara en iyisi, üstelik son patch de gelen silahlar açısından da bence en iyisi warlock. Daha da iyisi bu ikisi birbiriyle uyumlu kartlar. Örneğin Priest için aynı şey söz konus değil, DK ayrı telden, silah ayrı telden çalıyor.

Hunter ve mage hakkında çok bilgim yok. Ama Mage in silahı Hunter a göre daha iyi bence.
    5800 dust ım olsa elimdeki kartlarla güncel metayı karşılaştırır, güncel metadan Nisan da wild a geçen kartın en az olduğu ve elimdeki ile en uyumlu olanı yapardım. Ancak siz de greceksinz mage ve warlock harici diğer tüm metalarda Patches var ve o da Nisan da gidiyor.

O zaman bişey yapmayayım Goldlar ile lich king paketi açarım çıkarsa çıkar çıkmazsa yapacak birşey yok.

|
    |

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
    Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
bankalar.org
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.