Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1039. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Holy Templar

paladin ne durumda şu anda? yeni kartlarda kullanılabilecek birşeyler geldi mi? shaman,hunter,warrior gibi face rush deckler hala oynanıyor mu?
    en son old gods çıktığında oynamıştım.

Un goro ile birlikte gelen kartlardan çoğu var paladin destesinde yeni kartlar geldi anlayacağınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

wild ladderla işim bitince biraz standart rank 10 civarı mage win kasayım diye freeze mage girdim. adamlar oyunun son 2 günü bile pirate oynuyor gören de blizzcon puanı için top 100 legend kasıyor sanar. bu tarz desteler iyi güzel de 5. turda ölüyorsun aynısı wildda anyfin paladin için de geçerli. meta olmamasına rağmen sadece o deste için wickerflame falan craftlamıştım ama oynanmıyor.

Gerçekten şu aggro desteleri oynamaktan tek keyif almayan ben miyim diye düşünüyorum. Aggro druid pirate warrior oynarken zerre eğlenmiyorum. Taktik yok bişey yok. Umarım şu yeni expansionla daha mid range, mid game yönelik şeyler görürüz.

• glumblapinta kullanıcısına yanıt
    aynen sonraki patch ile nerfleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

paladin ne durumda şu anda? yeni kartlarda kullanılabilecek birşeyler geldi mi? shaman,hunter,warrior gibi face rush deckler hala oynanıyor mu?
    en son old gods çıktığında oynamıştım.

Mid range paladin var. Metabomb adlı sitede güncel versiyonu mevcut. July 2017 olan versiyonu inanılmaz iyi şiddetle öneriririm. Rank 8 e kadar patır patır çıktım o desteyle sonrasındada oynamadım sezon sonuna kadar ama rank 5 e kadar gider o deste yalnız pahalı bir deste. Diğer sorunuza gelirseniz aggro desteler çok fazla oynanıyor çıldırma sebebi gerçekten. Bende de birçok aggro deste mevcut fakat ben o tarz oynamayı sevmediğim için kullanmıyorum onları. Heleki pirate warrior diye kanser bir deste varken çıldırmamak elde değil

nick'ten anlayacağın üzere çoğu oyunda paladin seçerim class olarak,hearthstone'da öyle başladım çoğunluklada midrange oynardım,yeni eklenen kartlar hariç eksiğim yok paladinde.molten giantların 20 mana olduğu zamanlarda bolca handlock oynardım.oyun ilk çıktığından beri rush desteleri oynayanlara noob gözüyle bakıyordum halada öyle bakıyorum.pirate aggro dediğin patron nerf'ten sonra ortaya çıkan warrior destesi vardı OTK diye geçen onun yerine gelmiş olan olsa gerek.çok öncedende bu konuya yazmıştım,bence oyun ağır olarak oynansa çok daha keyifli geçiyor o potansiyel var ama bu rush deste kemiksizleri oyundan soğutmuştu beni.

• Bir kart nerf yediği zaman dustlarken harcadığımızı geri mi alıyorduk? Yani şimdi quest rogue kartını craftlasak ilerde zarar etmiyoruz değil mi?
  • sano kullanıcısına yanıt
    Hayır , 1600 dust veriyor direk.
  • Arkadaşlar bi yardımcı olun. Bu yeni ungoro bonus packs olayı tam olarak nedir? Altın ile aldığımız packler için de geçerli mi? Ve aldığımız packleri ne zaman açacaz? Açacaz mı açmayacaz mı detaylı bir şekilde beni bilgilendirirseniz sevineceğim.
  • patch ne zaman geliyor ?

• geçen ay rogue quest(2.) çıkmıştı keşke dustlamasaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

patch ne zaman geliyor ?

6 Temmuz' da yayın var, expansion açıklanacak.
    Artık çok ciddi bir rakip (Gwent) var, paçaları tutuşmaya başlamıştır Blizz' in, umarım adam ederler şu oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

Arkadaşlar bi yardımcı olun. Bu yeni ungoro bonus packs olayı tam olarak nedir? Altın ile aldığımız packler için de geçerli mi? Ve aldığımız packleri ne zaman açacaz? Açacaz mı açmayacaz mı detaylı bir şekilde beni bilgilendirirseniz sevineceğim.

Kimse yardımcı olmayacak mı?
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Altın ile değil gerçek para ile alınan paketlerde fazladan paket verecek. 7 adet paket alana 2 adet daha verilmesi vb.

Aldığınız paketleri şimdi de açabilirsiniz ancak yeni legendary kart mekaniği daha işlevsel değil. 6-7 Temmuz'da yeni expansion tarihi açıklanacak ve Ağustos'ta oynanabilir olacak , bu expansion ile mi yoksa arada bir güncelleme ile mi mekanik işlevsel hale gelecek daha net değil.
  • wwtr W kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler dostum.
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    otk worgen warrior oyunun en zevkli destelerinden biriydi ama combo destesi sevmeyenler ağlayınca blizz öldürdü. druid gibi 3-4 büyük taunt oynayan desteler rahatlıkla counterlıyordu removal olarak sadece 2 execute var diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 2 Temmuz 2017; 2:35:6 >
  • Yeni expansion çıkınca eski desteler direk çöp olmuyor değil mi. Çeşitli değişiklerle oynanabiliyor mu yine? ### mid range paladin
    # Class: Paladin
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 2x (1) Murloc Tidecaller
    # 2x (1) Vilefin Inquisitor
    # 2x (2) Equality
    # 2x (2) Hydrologist
    # 2x (2) Rockpool Hunter
    # 2x (3) Aldor Peacekeeper
    # 2x (3) Murloc Warleader
    # 2x (3) Stonehill Defender
    # 2x (4) Consecration
    # 2x (4) Gentle Megasaur
    # 2x (4) Truesilver Champion
    # 1x (5) Finja, the Flying Star
    # 1x (5) Stampeding Kodo
    # 1x (6) Spikeridged Steed
    # 1x (6) Sunkeeper Tarim
    # 1x (7) The Curator
    # 1x (8) Primordial Drake
    # 1x (8) Ragnaros, Lightlord
    # 1x (8) Tirion Fordring
    #
    AAECAZ8FCPoG2wrmrgK5sgLjvgK5wQKIxwLJxwIL2wPcA/QFzwanCI8J06oCs8ECm8ICncICscICAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

Şuan bu desteyi kullanıyorum ve inanılmaz keyif alıyorum çünkü :D eğer direk çöp olursa üzülürüm baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 2 Temmuz 2017; 9:55:40 >

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    direk çöp olmaz ama tier list değişebilir oynanmayan kartlar meta olabilir. murloc versiyonu biraz daha hızlı control paladan quest rogue'u öldürebilmek için oynanıyordu nerften sonra daha yavaş versiyonu popüler olabilir 2 aldor 2 wild pyro doomsayer versiyonu.
  • HCT Spring turnuvası olacak ben Kolento yu seçtim bakalım

• https://eu.battle.net/hearthstone/en/blog/20720846/it-is-never-too-soon-for-the-midsummer-fire-festival-04-07-2017

questlerinizi yapmayın kısa süreliğine questlerden gelecek gold 2 katına çıkacakmış. tavern brawl geliş zamanıyla başlar herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 5 Temmuz 2017; 1:20:1 >
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    combo destesi sevmeyenlerin ağlaması gibi bir durum değil. kısmen oynaması zor, oynayınca başarılı bir deste olduğu için blizzard öldürdü. sevmez böyle iyi oyuncunun elinde %60-65 win rate'i (legendda) olan desteleri. ister ki herkesin win rate max %55 olsun, tüm insanlar ayda 500-600 oyun oynasın legend olabilmek için. high legend konusuna girmiyorum bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

direk çöp olmaz ama tier list değişebilir oynanmayan kartlar meta olabilir. murloc versiyonu biraz daha hızlı control paladan quest rogue'u öldürebilmek için oynanıyordu nerften sonra daha yavaş versiyonu popüler olabilir 2 aldor 2 wild pyro doomsayer versiyonu.

Bu oynadığım yavaş versiyonu zaten. Hızlı olan murlock paladin diye ayrı bir deste. Ben hızlı deste pek sevmediğim için oynamıyorum genelde

• 
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.