Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sonraki paket oyuna eklendiği zaman geçerli olacak sende olan kartları açmamak. ben indirim de yapsalar ungoro packi almadım çünkü elise hariç istediğim bütün kartları topladım zaten (o olmasa da olur bi kart). en az 2 3 ayı var o zamana kadar gold toplarım.
  • rogue questi nerf yiyecekmiş sonraki patchde sonunda şu noob deckinden kurtuluyoruz bu questler geldiğinden beri bu yüzden aggro oynuyorum
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt
    nerf yemesi gerekliydi ama yeterli değil bence. ayrıca quest shamana da bir el atmaları lazım.
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt
    Aggro desten noob decki değil mi?
    Kid's card game oynuyorsunuz arkadaşlar bu kadar uçmayın.

• 5 günlük bir maratondan sonra legend oldum.Sezona çok geç başladım.Metayada uzaktım baya uzaktım1.5 aydır falan oynamıyordum..Videolarla nasıl deckler oynandığına baktım.Kontrol paladin ile başlayıp tempo freeze mage mi artık adı neyse onla bitirdim.Bakılırsa mage çok iyi gözüktü bana metada.Token shaman jade druid pala oynadım fakat ama en iyi verimi mage ile aldım.

Galiba kanserde oldum.Ömrümden ömür gitti..Kanser decklere devam yine.Quest rogue - murlock pala ve şu agroo mu garip druidten nefret ettim.Üstüne token shaman var.Doldurup duruyor boardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

5 günlük bir maratondan sonra legend oldum.Sezona çok geç başladım.Metayada uzaktım baya uzaktım1.5 aydır falan oynamıyordum..Videolarla nasıl deckler oynandığına baktım.Kontrol paladin ile başlayıp tempo freeze mage mi artık adı neyse onla bitirdim.Bakılırsa mage çok iyi gözüktü bana metada.Token shaman jade druid pala oynadım fakat ama en iyi verimi mage ile aldım.

Galiba kanserde oldum.Ömrümden ömür gitti..Kanser decklere devam yine.Quest rogue - murlock pala ve şu agroo mu garip druidten nefret ettim.Üstüne token shaman var.Doldurup duruyor boardı.

Tebrikler hocam, bende keyfine mage oynuyorum, tempo desteniz nasıldır acaba?

• Ben de yaklaşık 7-8 gün önce Rank 4'e geldim. Bayramda acaba kasar mıyım legend diye düşünüyordum ama hiç gözüm yemedi doğrusu. %65 winrate ile gidiyordum. Rank 5'den sonra %55 olsa yapmam gereken maç sayısı x ortalama süre hesabı yapınca ömür tüketmeye gerek yok diyerek vazgeçtim.

Benim gibi casual oyuncular için 5 gayet iyi. Fazlası için bayağı zaman lazım.
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    ödül gelen dust olarak rank 5 ve legend arası fark olmayınca ben ve benim listemdeki çoğu kişi de rank 5 bırakıyor. winstreak de olmayınca 5'ten sonra sadece daha fazla pirate matchup oynamış oluyorsun
  • Rank 5'den Legend'a kadar 25 yıldız lazım. %55 winrate ile gitsem 11 maçta 1 yıldız ilerleyebiliyorum. Toplam 25 yıldız için 25 x 11 = 275 tane maç yapmam lazım.

Midrange Paladin oynadım bu sezon. Ortalama 8 dakika sürse bir maç 275 x 8 = 2,200 dakika harcamam lazım. 36 saat oyun başında geçirmeyi hiç gözüm yemedi doğrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Rank 5'den Legend'a kadar 25 yıldız lazım. %55 winrate ile gitsem 11 maçta 1 yıldız ilerleyebiliyorum. Toplam 25 yıldız için 25 x 11 = 275 tane maç yapmam lazım.

Midrange Paladin oynadım bu sezon. Ortalama 8 dakika sürse bir maç 275 x 8 = 2,200 dakika harcamam lazım. 36 saat oyun başında geçirmeyi hiç gözüm yemedi doğrusu.

Bende mid range paladinle oynuyorum rank 9 da bıraktım ama bu sezon. Ragnaroslu curetorlu deste ile oynuyorsunuz sizde değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rikudou kullanıcısına yanıt

Valla böyle bir şey hocam.Agroo cok olduğundan başlangıcı iyi olanı oynuyorum.Ayrıyetten doomsayer - frost novalı versiyonuda var.O da gayet iyi.

Ayrıca Temmuz'un 6sında Ben Brode ve Frodan yayın yapacak twitch'te.Yeni expansion açıklanacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 30 Haziran 2017; 2:34:22 >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Evet o deste.

Wickerflame yok yanlız bende, onu kullanmıyorum.
  • Ungoro card bundle bonus olayı gold ile alınan packler için geçerli mi? Ayrıca yeni expansion ne zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

Valla böyle bir şey hocam.Agroo cok olduğundan başlangıcı iyi olanı oynuyorum.Ayrıyetten doomsayer - frost novalı versiyonuda var.O da gayet iyi.

Ayrıca Temmuz'un 6sında Ben Brode ve Frodan yayın yapacak twitch'te.Yeni expansion açıklanacakmış.

Teşekkür ederim hocam,
    Gwent çok sağlam geliyor, umarım yeni expansion ile bambaşka bir hs olur.
    Cabalist' s Tome' lu mage destelerini seviyorum, şans, rng, sürprizlerle dolu. Mesela Disgusted Toast ' un alttaki destesi keyifli ve düşündürücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 30 Haziran 2017; 18:20:37 >

• paladin ne durumda şu anda? yeni kartlarda kullanılabilecek birşeyler geldi mi? shaman,hunter,warrior gibi face rush deckler hala oynanıyor mu?
    en son old gods çıktığında oynamıştım.
  • Rikudou kullanıcısına yanıt
    wild ladderla işim bitince biraz standart rank 10 civarı mage win kasayım diye freeze mage girdim. adamlar oyunun son 2 günü bile pirate oynuyor gören de blizzcon puanı için top 100 legend kasıyor sanar. bu tarz desteler iyi güzel de 5. turda ölüyorsun aynısı wildda anyfin paladin için de geçerli. meta olmamasına rağmen sadece o deste için wickerflame falan craftlamıştım ama oynanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

wild ladderla işim bitince biraz standart rank 10 civarı mage win kasayım diye freeze mage girdim. adamlar oyunun son 2 günü bile pirate oynuyor gören de blizzcon puanı için top 100 legend kasıyor sanar. bu tarz desteler iyi güzel de 5. turda ölüyorsun aynısı wildda anyfin paladin için de geçerli. meta olmamasına rağmen sadece o deste için wickerflame falan craftlamıştım ama oynanmıyor.

Ben mage' de ısrar ediyorum, kanser destelere rağmen devam ediyorum, deckin keyif veren bir yapısı var, doğrusu hs' yi oynamak için başka bir nedenimde kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

aggro deckleri bile 4-5 manalık kartları çıkarıyorlar
    bu arada rogue quest nerfleniyormuş aslı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

paladin ne durumda şu anda? yeni kartlarda kullanılabilecek birşeyler geldi mi? shaman,hunter,warrior gibi face rush deckler hala oynanıyor mu?
    en son old gods çıktığında oynamıştım.

Mid range paladin var. Metabomb adlı sitede güncel versiyonu mevcut. July 2017 olan versiyonu inanılmaz iyi şiddetle öneriririm. Rank 8 e kadar patır patır çıktım o desteyle sonrasındada oynamadım sezon sonuna kadar ama rank 5 e kadar gider o deste yalnız pahalı bir deste. Diğer sorunuza gelirseniz aggro desteler çok fazla oynanıyor çıldırma sebebi gerçekten. Bende de birçok aggro deste mevcut fakat ben o tarz oynamayı sevmediğim için kullanmıyorum onları. Heleki pirate warrior diye kanser bir deste varken çıldırmamak elde değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.