Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genelde board kontrolü Paladin'de oluyor zaten. Shaman ve Living Mana için Conc yeterli. Tarim de bayağı iş yapıyor kontrol için.

Equality yanında Conc ya da Drake olmadan çok büyük değer taşımıyor. Bir tane yetiyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Genelde board kontrolü Paladin'de oluyor zaten. Shaman ve Living Mana için Conc yeterli. Tarim de bayağı iş yapıyor kontrol için.

Equality yanında Conc ya da Drake olmadan çok büyük değer taşımıyor. Bir tane yetiyor bana.

Bende dediğiniz gibi yaptım birazda böyle oynayalım. Aggro druid pirate warrior falanda var ama hiçbiri paladin kadar keyif vermiyor oynarken. Heleki paladinde 7.tura kadar falan dayanırsanız sonrasında kaybetmeniz gerçekten zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asfasxd

Şans valla kardeşim naparsın.Magelerden bende çok çekiyorum bu aralar.Her oyun ilk turda mana wyrm görürmü bir insan Bari gerisini getiremeseler diyorum kendi kendime ama her seferinde hüsran.Oyunu kaybetmesem bile bi soğuk ter attırıyorlar hani.

Mage olarak oynuyordum bi önceki sayfamda destemde mevcut. Bende aggro destelerden bıktım :D Yeni mid range paladin kurdum şuan onunla oynuyorum aggro destelere karşı daha rahat ettim

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Şimdilik dust ihtiyacım yok hocam sadece yeni deckler deneyeyim istiyorum farklı farklı decklerle oynamayı seviyorum o yüzden istemiştim

• 1 win alsam legend olcaktım,3 mac kaybettim arka arkaya yogg saolsun,2 maç free kazandırdı karşıya adam concede atcakken,hayır bu nerf yemeden önce her maç kendini öldürürdü nerften sonra blizz kendini öldürme şansını felanmı düşürdü naptı anlamadım,ölmuyor susmuyor macı kazandırıyor bir şekilde bu arada 70 packde cıkan tek legend priest questi son 15 packtır felanda rare acıyorum sadece oyundan sogudum gene Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 19 Haziran 2017; 18:48:32 >

• Golden Rogue Quest'i çıktı. Disenchantlayıp Mage Quest yapsam mı acaba? Rogue Quest'in tüm kartları var ama bir türlü alışamadım, Quest Mage gördüğümden beri istiyorum.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Quest mage zevkli değil bir iki maça sıkılırsın.

• glumblapinta kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum. Oyuna başladığımdan beri Antonidas ile deck yapmak istiyorum.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    freeze mage oynayabilirsin antonidas oynanıyor standartta artık. quest mage çok yavaş bir deste questi zar zor bitiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Rank 6'yım şu anda.

Ben 2 equality kullanmaya karar verdim bi tane steedi çıkardım. Mid range paladin metadan düştü mü yoksa hala metada mı

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    O da geldi aklıma, Burn Mage de geldi. Ama bir yandan da bozmak istemiyorum hocam sonraki expansion'a 12k dust ile girmek istiyorum bakalım.
  • Merhabalar. oyunu yaklaşık 7 aydır oynuyorum. En yüksek classım mage 60 level. Oyuna hangi classla devam edeceğime karar veremedim henüz. Şu anda oyunun ilerlemesi tamamen durdu ve benim için oyun sıkıcı bir hal aldı diyebilirim. Çünkü açtığım hiç bir destede doğru dürüst kart çıkmaz oldu. Ne arenadan gelen ne de satın aldığım packlerden elimde olmayan kart hiç çıkmıyor nerdeyse. Çıkan kartlar hep elimde olan kartlar. Bu sizde de böyle mi?
    Elimde 1150 dust var? Elimde olmayan murloclara anca yetiyor, onları dustlasam mı?
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 5:38:44 >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 5:38:31 >
  • __EA__ kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 5:33:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

Merhabalar. oyunu yaklaşık 7 aydır oynuyorum. En yüksek classım mage 60 level. Oyuna hangi classla devam edeceğime karar veremedim henüz. Şu anda oyunun ilerlemesi tamamen durdu ve benim için oyun sıkıcı bir hal aldı diyebilirim. Çünkü açtığım hiç bir destede doğru dürüst kart çıkmaz oldu. Ne arenadan gelen ne de satın aldığım packlerden elimde olmayan kart hiç çıkmıyor nerdeyse. Çıkan kartlar hep elimde olan kartlar. Bu sizde de böyle mi?
    Elimde 1150 dust var? Elimde olmayan murloclara anca yetiyor, onları dustlasam mı?

Sadece legend ve deste için o anda gerekiyorsa epic craftlayın. Dust israfı olur common ve rare basmak
  • Token shaman hakkında ne düşünüyorsunuz

• inat ettim craftlamadım sonunda çıktı sırada tarim var

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    doppelgangster 2 evolve 2 devolve listesini diyorsan çok iyi. standartta oynanan listenin aynısıyla wildda rank 6'ya geldim.
  • Card pack değişiklikleri gelmiş. Bir okuyun isterseniz.

http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/20852959/
  • 
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.