Şimdi Ara

Hazırlık Okumayın (TOP 3-4 Üni dışında)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar umduğunuzu bulma ihtimaliniz 0. Neyse şimdi sınavlara odaklanın bunu tercih dönemi konuşuruz. İÜ bandında herhangi bir okulda hazırlık okumayın. ODTÜ BOÜN KOÇ BİLKENT tarzı okullarda nasıldır onu da oralarda okuyanlar yazsın. İÜ'de hazırlık okuyacağınıza beyazıt kapısının önünde her gün 30 dk gölgelik bir yerde oturun daha büyük gelişme gösterirsiniz.

• Katıldığım bir önerme, bir de online ise hazırlığı direkt geçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazırlığı iyi olmayan okulda bence ingilizce bölüm de okunmaz haberiniz olsun

• alyossa1112 A kullanıcısına yanıt

O zaman bilkent harici hiçbir okulda okunmaz

• hocam top5 harici demiştim ankara-marmara-iü bunların ingilizce bölümlerinde iş yok yani

• alyossa1112 A kullanıcısına yanıt

Valla öyle. Bizim bölümün Türkçesindeki hocalar kaç yıllık bu işin duayeni hocalar. İngilizcedekiler ise genç hocalar hep ve isim yapmamış kişiler. Sırf ingilizce diye bence yetkin olmayan insanlar da tercih edilebiliyor olabilir. Marmara'da da bu vardır mesela sırf Fransızca biliyor diye alınan hoca çoktur.

• Beyacun Çekmezoğlu B kullanıcısına yanıt

marmara kamu hariç orası da köklü baya ama iü ankara tırt ne yazık ki

• İtü hazırlık güzel baya. Ben okumadım ama çoğunluk okuyor. Okula gelen zaten min 5 sene kafasında olduğu için yayıla yayıla okuyorlar. Maçka kampüsü konum olarak da süper zaten. Bir sürü etkinlik de yapıyorlar ünlü isimler geliyor konuşma yapıyor vs vs. Ha itü kıbrıs hazırlık dersen de onu da okumadım ama okuyup beğenen tayfa alkolcü partici tayfa oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.